Odstávající uši u dospělých

150
25.6.15 08:11

Odstávající uši u dospělých

Je tady nějaká maminka, která si nechávala přišít uši až v dospělosti? Chtěla bych vědět, jak to probíhá a jestli pojišťovna něco proplácí. Děkuji

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

Krasavicaa
25.6.15 08:16

Nevím, zda ti to pomůže, ale já na tom byla v 15ti, což je cca před 11 lety a už jsem si to musela hradit sama. Nejlíp uděláš, když pohledáš na netu, nebo zavoláš přímo do té nemocnice, kde si to chceš nechat udělat. :-)

• Nahlásit
  • Citovat
Krasavicaa
25.6.15 08:18
  • Nahlásit
  • Citovat
150
25.6.15 08:22

@Krasavicaa a na kolik Vás to vyšlo?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Krasavicaa
25.6.15 08:26
@kacckaJ píše:
@Krasavicaa a na kolik Vás to vyšlo?

Ty jo to už si moc nepamatuju, ale mám dojem, že víc jak 3tis to nebylo. Ale je to 11 let zpátky. Dnes už ty ceny jsou trochu někde jinde. A taky asi bude záležet kam půjdeš. Zda někam do soukromé, nebo do fakultky… :nevim: Mě to dělali na ORL v Olomouci.

• Nahlásit
  • Citovat
150
25.6.15 08:47

@Krasavicaa Tak 3000,– je fajn, ale je pravda, ze ty dnešní ceny budou určitě daleko vyšší. Kouknu na nejake ty stránky tady u nás, my jsme z Ostravy, takže bych sla někde tady…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
16008
25.6.15 09:13

U nas si to nechaval delat soused, nevim kolik za to platil, ale jeho slovy „pry kdyby vedel jaka je to krevska bolest, tak by se na to vsral“ a litoval, ze mu je matka nenechala prisit jako diteti.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Krasavicaa
25.6.15 09:26
@Hanka1 píše:
U nas si to nechaval delat soused, nevim kolik za to platil, ale jeho slovy „pry kdyby vedel jaka je to krevska bolest, tak by se na to vsral“ a litoval, ze mu je matka nenechala prisit jako diteti.

Mě to taky bolelo. Ten týden po operaci byl šílenej. A následující cca rok jakbysmet :roll: V zimě ani ránu bez čepice, jelikož jak mrzlo, tak ty uši byly sakra citlivé. A musela jsem nějakou dobu přes to nosit čelenku a ti zmetci na základce se mi kvůli tomu furt smáli. Takže jako super. Smáli se před tím, smáli se i potom. Takže kdybych si měla vybrat znovu, vysr… bych se na to.

• Nahlásit
  • Citovat
25.6.15 09:45

Já byla taky už před lety. Pojišťovna to proplácí do deseti let, jinak se platí cca 3500,– za ucho, co vím.
A jo, první dny bolí jak pes, pak je to ještě dlouho citlivé, ale nelituji ani jediný den, že jsem na to šla :palec:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
150
25.6.15 09:52

Holky a je to v celkove narkóze nebo lokalni? Nejak mi to v posledni dobe pořád lezi v hlavě, ale ted jste me trochu vystrasili s temi následky… u me je to hlavne i kvůli účesu, věčně rozpustene vlasy, protoze kdybych je dala do copku tak snad ani nevylezu na ulici :(

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
33197
25.6.15 09:54
@Hanka1 píše:

Jo, bolí to tedy hooodně :hug:
A to jsem byla jako malá, i ted si to pamatuji :andel:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
33197
25.6.15 09:56
@Krasavicaa píše:
Mě to taky bolelo. Ten týden po operaci byl šílenej. A následující cca rok jakbysmet :roll: V zimě ani ránu bez čepice, jelikož jak mrzlo, tak ty uši byly sakra citlivé. A musela jsem nějakou dobu přes to nosit čelenku a ti zmetci na základce se mi kvůli tomu furt smáli. Takže jako super. Smáli se před tím, smáli se i potom. Takže kdybych si měla vybrat znovu, vysr… bych se na to.

hlavně zavadit pak o ucho i hřebenem, to jsem myslela, že se zblázním :zed: :zed: :zed:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Krasavicaa
25.6.15 09:56
@kacckaJ píše:
Holky a je to v celkove narkóze nebo lokalni? Nejak mi to v posledni dobe pořád lezi v hlavě, ale ted jste me trochu vystrasili s temi následky… u me je to hlavne i kvůli účesu, věčně rozpustene vlasy, protoze kdybych je dala do copku tak snad ani nevylezu na ulici :(

Já byla v celkové narkóze a ve špitále jsem ležela 6 dní :-)

• Nahlásit
  • Citovat
Krasavicaa
25.6.15 09:59
@WERISKA píše:
hlavně zavadit pak o ucho i hřebenem, to jsem myslela, že se zblázním :zed: :zed: :zed:

No to ani nemluv :roll: já měla a mám vlasy po pás a odmítala jsem se česat! Za měsíc jsem myslela, že se budu muset nechat ostříhat. Ale ten mráz byl pro mě nejhorší. I přes tu čepici mi to mrzlo, a to jsem ty uši kolikrát necítila. A jak to začalo přicházet k sobě, na teple, tak byl očistec.
Jako jo, za krásu se musí trpět, ale kdybych věděla do čeho jdu, tak nejdu :mrgreen: Zas tak zlé jsem to neměla :roll:

• Nahlásit
  • Citovat
33197
25.6.15 10:04
@Krasavicaa píše:
No to ani nemluv :roll: já měla a mám vlasy po pás a odmítala jsem se česat! Za měsíc jsem myslela, že se budu muset nechat ostříhat. Ale ten mráz byl pro mě nejhorší. I přes tu čepici mi to mrzlo, a to jsem ty uši kolikrát necítila. A jak to začalo přicházet k sobě, na teple, tak byl očistec.
Jako jo, za krásu se musí trpět, ale kdybych věděla do čeho jdu, tak nejdu :mrgreen: Zas tak zlé jsem to neměla :roll:

Jo, mráz je krutý :zed: :zed:
Já je měla odstáté hoodně :mrgreen:, tak jsem ráda :kytka: :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama