Odstraňovač žmolků

1033
26.5.06 20:39

Odstraňovač žmolků

Prosím, poradíte jaký typ Odstraňovače žmolků máte doma a jak dobře nebo nedobře funguje? Chystám se ho koupit, protože je mi líto vyhazovat oblečení, protože je fuflíkaté a nevypadá hezky.

U nás mají tři druhy od malého po největší, ten je i na adaptér. A nevím který koupit. Ty dva menší jsou značka Ufesa a ten největší je nějaký rakouský.

Díky za radu.

Julda

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

246
26.5.06 22:26

Juldo,

ja pouzivam smirglpapit funguje bezvadne a moc nestoji :lol:

Maty

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1033
26.5.06 22:49

Maty, myslíš šmirglpapír? Fakt to funguje? To snad musí dělat ještě další žmolky, ne?

Julda

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
551
27.5.06 11:38

Ahoj,
my máme taky doma nějaký obyčejný, stál kolem 150,– Kč a je super!!
Je to super investice, oblečení vypadá jako nové. Jen na to nesmíš moc tlačit, aby ti to nechytlo nitku.

minonka

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
15326
27.5.06 12:05

My máme malou Ufesu a je bezva. Jen je to hrozná drbačka, než odžmolíš třeba manželovu mikinu XXL, takže kdybych znovu kupovala, tak nějaký větší. A je fakt, že se na to nesmí moc tlačit, protože se pak „kousne“ a musím s ním třepat, aby se zas rozjel.
Jo a místo odžmolkovače se dá použít obyčejná žiletka (v holícím strojku), jen si musíš dát bacha, abys něco nerozřízla. Pa M.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
246
27.5.06 12:26

Juldo jo obycejnej šmirglpapir , ale ten jemnej. utrhnes si cca velikost houby na myti a prejedes s tim treba teplaky.. Ja to delam tak ze , teplaky dam na stul chytnu a jakoby tim smirglpapirem je prejizdim.. a je to,, mela jsem i normalni strojek ale trvalo to s nim dlouho a kousal se.. takhle je to hned a vysledek se mi zda i lepsi nez s tim strojkem..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Kac
5049
27.5.06 20:11

Ahoj,
tak diky holky za rady. Treba s tim smirglpapirem, v pondeli az koupim vyzkousim. zkousela jsem to kdysi „holitkem“, ale opatrne abych to nerozrizla.
Diky za tipy.
Kac+H

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1033
28.5.06 14:12

Taky díky za tipy. Chtěla bych to používat i na trička a podprsenky, takže tam bych asi se šmirglem neriskovala :-). Asi si koupím ten největší, co u nás mají, cena asi 350 a je na baterky ale má i adaptér do zásuvky.

Julda

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3353
28.5.06 16:52

Ahoj Juldo,
určitě kup nějaký větší - já mám doma Etu, je dost maličký a děsně dlouho trvá, než se s ním třeba svetr odžmolkuje tak, aby to fakt vypadalo dobře… Ale jinak je dobrý, jen kdyby byl větší :).
S tím šmirklpapírem to taky zkusím :).
Jájulka

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymni
9.4.07 22:12

odžmolkovávač s adaptérem

Ahojky juldo,
mohu se prosím zeptat, jak se jmenuje ten větší odžmolkovávač , kolik stojí a kde ho mají ?? Moc ho sháním, ale nikde nic. Měla jsem malinký, ale polámal se a žral baterky, raději bych ten s adaptérem. Případně díky za tipy všem :-)

• Nahlásit
  • Citovat
147
18.9.14 10:28

Ahojky, chtěla bych si koupit elektrický odstraňovač žmolků. Viděla jsem takový nějaký třeba v rosmannu. Bohužel jsem si nevšimla ceny. Nemáte ho někdo nebo nějaký podobný? Odstraní to ty žmolky fakt dobře? díky za příspěvky

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8836
18.9.14 10:47

Včera jsem si koupila od Ety za 299 Kč s velkou hlavicí a na dobíjení do elektriky a jsem moc spokojená, starý žmolkatý svetr jako nový a zkoušela jsem i na dětské punčocháčky a taky paráda.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3224
18.9.14 10:51

@pipiska
Ja mam z tchiba a je supr, stal myslim 200,–,–pouzivam do nej dobijeci baterky-dve tuzkovky
Vsechny svetry jako nove a i jsem s tim ojela celej koberec a fakt super-jde to i na mikiny a zmolkate teplaky :-) jen to zabere trosku casu, ale bezva vecicka :palec:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1705
18.9.14 11:23
@pipiska píše:
Ahojky, chtěla bych si koupit elektrický odstraňovač žmolků. Viděla jsem takový nějaký třeba v rosmannu. Bohužel jsem si nevšimla ceny. Nemáte ho někdo nebo nějaký podobný? Odstraní to ty žmolky fakt dobře? díky za příspěvky

http://m.zbozi.cz/prehled-nabidek?…
Mam tenhle a je super. Nabijes v elektrice a pak dlouho vydrzi. A funguje! Na baterky od Ety mi znicil veci, zacal zadrhavat, az ten plisek praskl.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
16
18.9.14 13:55

Já mám také Bravo B-4194 a jsem maximálně spokojená. Moc se mi líbí, že jej můžu používat jak na baterky, tak připojený k elektrice :-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama