Odstrkuje mne při pláči

7.4.21 08:57

Odstrkuje mne při pláči

Má 8mi měsíční dcera je citlivější miminko. Znáte to. Nešikovně upadne, zlehka, jen třeba dosedne, ani se tolik nelekne, zkontroluje jestli to někdo viděl a propukne v pláč. Nebo se bojí lidí. Je úplně jiná než náš syn. Prostě princezna. Problém je, že jakmile dostane hysterický záchvat, při utěšování, chovíčkání, chlácholení, houpání atd… mne odstrkuje a křičí a křičí. Nakojit nechce, dudlíka nechce. Když ji tedy položím, křičí ještě víc a přitom se dožaduje náruče. Pak se vše opakuje dokud jí to samo nepřejde. Nerozumím tomu. Dělají vám to děti také?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
302
7.4.21 09:04

Mě to malá 6.5 taky obcas dělá. Taky nic nepomáhá a při odložení vříská ještě více…Já to u nás přisuzují zubům…jinak je to totiž hodně miminko co téměř nebrečí. Nekdy ji to přejde po chvíli někdy ne. Asi třikrát jsem ji skusila odložit do postýlky a odejít a hle dítě přestalo za 5 minut brečet, taky to nechápu… :nevim:
Až na to přijdeš tak mi dej vědět :think: 8)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10453
7.4.21 09:28

Naší malé budou dva a dělá to doteď občas taky. U syna to neznám :nevim: mně to u ní přijde hlavně v té chvíli, kdy pláče a neví vlastně ani proč. A souhlasím s jiným příspěvkem, že to sleduji víc v období, kdy jí rostou zuby. Něco ji rozpláče a ona je schopna řvát a řvát.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1315
7.4.21 09:33

No mě napadá ji třeba nechat chvíli, ať si teda brečí sama a sem tam ji nabídnout jestli chce jít k vám. Dokud nebude chtít, tak ať si ječí. Nakonec většina dětí kývne, že se chtějí pomazlit.
Syn (21m) to tak taky občas má. Má strašnou touhu po mobilech - nechceme mu je totiž dávat a jakmile nás vidí ho používat a my mu nedovolíme na něj sáhnout, spustí hysterák. Nejdřív chodí kolem, řve a bije do nábytku a nechce aby na něj kdokoliv sahal. No po minutě/dvou se pak sebere a sám přijde, že chce pomazlit. Potřebuje aby ten největší vztek přešel a potom už mu to nevadí.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2009
7.4.21 10:13

Když chce řvát ať řve :nevim: Když za tebou bude chtít jít tak půjde. Nevidím důvod ji proti její vůli držet v náručí…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat