Odtok plodovky, nebo je to moč?

Anonymní
2.11.19 14:34

Odtok plodovky nebo moc?

Ahojte, jsem v 8 mesici, pribrala jsem zatim 22kg, takze jsem na 82 kg. Coz pro me uz znamena, ze kdykoli kychnu, rychle se zvednu ci zasmeju, mirne ucurknuti moci. Prosim vas, jak tedy rozeznam kdy mi kape plodova voda a kdy se pocuram? Diky

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
Anonymní
2.11.19 14:39

Tohle v domácích podmínkách nepoznáš. Ale jestli se ti to děje při kýchnutí apod., tak bych tipla, že půjde spíše o moč.
Jinak je na to speciální test, který mají v porodnici. Nos vložku, oni na ni pak nalijí nějaký roztok a podle zbarvení poznají, jestli jde nebo nejde o plodovou vodu.

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
2.11.19 14:40

Příp. si můžeš v porodnici zkusit vyžádat, aby ti toho roztoku trochu dali a můžeš si ten test udělat doma.

• Citovat
  • Nahlásit
124
2.11.19 14:41

Plodovka je uplne cira a bez zapachu… Mne odtekala pomalu, kdyz jsem se treba otocila, zvedla atd.. Když jsem si byla naprosto jista, ze na wc nepotrebuju uz a stalo se to znova.. tak uz mi to bylo divné a jela jsem na test do porodnice… A tam jsem dostala pomalu sprdaka, ze jsem neprijela driv ( cca az za 12hod jsem jela)..druhy den mi vyvolavali porod.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
464
2.11.19 15:23

Kup si temesvaryho roztok, mají v lékárnách u porodnice..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
2.11.19 20:41

Myslíte roztok který se prodává v obchodech pro domácí zvířata? Našel mi to strejda google :-) Specifikace ICF Clorexyderm roztok 250ml (https://profizoo.cz/…ok-icf-250ml)?

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat