Oheň - může svědit?

9549
22.2.10 15:10

ˇ"Oheň" - může svědit?

Ahoj, dcerka má vzadu dole na hlavičce ve vláskách oheň, teda spíše takový světlý zbytek po něm, jako miminko to měla větší a tmavší, ted to zesvětlalo, ale pořád tam je, a hodně často ji to tam svědí, škrábe se. nesouvisí to s mytím vlásků, dělá to před i po mytí. Nevíte, jestli to může být tím?
Díky, Ivana

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

8297
22.2.10 15:14

Nemůže to být spíš nějaký kožní problém? Ohněm myslíš hemangiom?

Já mám teď seboreu, je to na palici, spousta lupů a dermatoložka říkala, že se tam usazuje kvasinka, tak ta mi tam asi dělá neplechu, svědí to pekelně. Pomohl šampon s konopím, na cca 2 týdny a mám svědící hlavu zas, takže mám něco speciálního, co by mělo zabraňovat návratu.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9549
22.2.10 15:23

Jojo, hemangiom, nemohla jsem si na ten název vzpomenout ;)
Právě že na kožní problém mi to nepřipadá, Anežka lupy nemá, žádný exem ani problémy s pokožkou nikdy neměla a svědí ji to právě jen na tom místě, kde má hemangiom. Proto se ptám, jestli někdo neví, jestli by to s tím mohlo souviset, protože to trvá dlouho, vlastně se tam škrabkala vždycky :-) Teď si toho více všímám, mám dlouhé vlasy a když ji učešu, pokaždé si to tím škrábáním rozcuchá :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8297
22.2.10 15:29

Mates má hemangiom na hlavě, nikdy si nestěžoval. Já měla nad kolenem velký jak dlaň, nikdy nesvědil, ani jsem to nikdy od nikoho neslyšela.

Takže těžko říct :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
15077
22.2.10 18:10

Hemangiom by svědit neměl…
Jinak Mareček má úplně to samé, ale zatím teda nevypadá, že by mu to vadilo…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9549
22.2.10 22:02

Holky, díky, tož tak já nevím… vešky blešky nemá, špindíry taky zrovna nejsme… v létě se jí potí hlavička skrz ty dlouhé vlasy, to bych pochopila, ale ted v zimě… no, aspoň mám nad čím přemýšlet.
Díky! Ivana

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama