Ohrivacka lahvi, poradte

860
24.4.06 10:46

Ohrivacka lahvi, poradte

Ahoj maminky,
pouzivate nektera ohrivacku lahvi? Jakou mate nebo jakou byste mi doporucily, na jakem principu funguji a vlezou se do ni i presnidavky??
Diky moc za rady.
Radka

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

1779
24.4.06 11:02

Pouze můj názpr…aby mě tady nikdo nekamenoval…podle mě je ohřívačka lahví naprosto zbytečná. Já ohřívám v kastrůlku s troškou vody a udělá to tu samou službu.
carsa

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
225
24.4.06 11:06

Ahoj Radulka,používam ohrievačku od Aventu.Mám ju po staršej dcérke(4roky) a stále v pohodičke funguje.V obchodoch sa ešte stále predava ten druh čo mám,stojí okolo 1500,– Zohrievam tam len presnídavky(stále kojím)Je to na princípe vodnom kupeli.Naleješ do ohrievačky vodu,zapneš,nadstavíš si potrebný stupeň zohrievania a hodiš tam to čo potrebuješ ohriať.Za malú chvíľku je papáníčko teplé.Vraj je takéto ohrievanie zdravšie ako v mikrovlnke.Priznám sa,že niekedy som pohodlná a šupnem papu do mikro :oops: Nebudem ti ju doporučovať ,že je naj lebo inú nemám vyskúšanú.Možno má niektorá mamina lepsiu a rada napiše svoje skúsenosti.Ps:inak medzi nami viem si život predstaviť aj bez nej :wink: (bol to darček) :lol: pa

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
860
24.4.06 11:43

carso, nikdo te neukamenuje, neboj :)

Monicku, diky za zkusenosti.

Radka

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
431
24.4.06 13:19

ohřívačka

Ahoj Raduš,
mám ohřívačku Philips, typ, který má koncovku i do auta. Vejde se mi tam láhev Avent i přesnídávka. Ta se z tama „vyloví“ pomocí vytahovací lištičky, která je uvnitř a na které ta přesnídávka je postavená.
Je to super pomocník, mám ji zaplou celou noc a ohřívá se mi v ní voda na mléko, jak se malý vzbudí, šupnu tam jen ze zásobníku mléko, protřepu a jedem dál:)).
Soňa

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
472
24.4.06 13:58

Také jsem uvažovala o ohřívačce a nakonec používám rychlovarnou konvici s placatým dnem, TESLA 400Kč, je to na pohodu.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
394
29.4.06 19:23

jo jo,
ja ji taky chtela ale mam malo mista,nakonec jsem poridila rychlovarnou konvici boschKU
naliju horkou vodu do kermaicke misky a lahev mlika asi 200ml je ohrata za par minut!
navic ted uz bude teplo a sklenicky maj pokojovou teplotu,neni treba je ohrivat..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
440
30.4.06 00:26

já ohřívačku využívám pouze v noci na ohřívání vody na sunar. mám jí vedle postele. Strčím do ni vodu v lahvičce a když se malý vzbudí, tak do ní jen nasypu sunar a můžu rovnou podávat - teplota je vždycky akorát na pití. Tak nemusím ani vstávat :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1242
1.5.06 10:55

Ahoj holky,
sehnala jsem si ohrivacku Philips, ale mam ji bez navodu. Mohly byste mi, prosim, nejak ve strucnosti napsat, jak se pouziva??? Predpokladam, ze tamnaleju vodu a dam flasticku, ze. Zapnu a cekam. A v aute??? Mam tu koncovku, takze v aute vyuziju jiste.
Dekuju moc, jsem z toho nejaka zmatena, znate to, vykojena hlava.....
Dekuju
Nicol a Stella

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1242
1.5.06 11:24

… prosim, prosim…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
173
1.5.06 11:47

Ahoj, my dostali ohřívačku lahví od značky Petra electronic a využívám ji často, přesně jak píše Neználek, nemusím vstávat a jít ohřívat vodu do kuchyně, jen zaleju už připravený sunar a je to a spí se dál. Ohřívačku doporučuju.

Alusha

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1293
11.5.06 22:07

Ahoj,
mám dobrou zkušenost s ohřívačkou lahví Philips, objednala jsem ji přes internet, ale už bohužel nevím, na jakých stránkách :o( měla i adaptér do auta. Používala jsem ji tedy hlavně doma, ale absolutně pořád. Byla super, ještě ji mám schovanou.
Nečetla jsem předchozí příspěvky, tak snad se neopakuji… pitris

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
20
6.11.07 17:01

My máme ohřívačku Rapido od Babymoov-kolem 1.000,–Kč,funguje taky na principu ohřívání parou,ocenili jsme hlavně v noci.Ohřeje i přesnídávku,akorát je třeba teplotu ohřívaného radši vždycky zkontrolovat,jinak ohřívá skleněnou a jinak plastovou láhev,jinak úzkou a jinak širokou,chce to trochu vychytat.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama