Olaplex vs k18

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
10.5.22 21:55

Olaplex vs k18

Ahoj holky, kdysi jsem tu dávala diskuzi o tom, ze mi Kadernice spalila vlasy až mi upadly.. (dikybohu jsem si tu blond dala jen podbarvit, cena útěchy).. každopádně k věci, chci jít ke kadernici která děla olaplex jenže! Kolik takových sezení s olaplexem třeba podstoupit aby to mělo nějaký výsledek? nemůžu každý týden dat jen tak 1.500 🙈doba je zla :andel: a nebo je lepší koupit si na netu k18? Děkuji :srdce:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
11.5.22 09:54

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
175
11.5.22 16:27

Pokud chcete něco na domácí použití, tak klidně tu k18.
Přítel to vysvětloval tak, že představte si žebřík. Olaplex vám opraví poškozené příčky, k18 tvoří nové žebříky. A prý čím více poškozené vlasy, tím lépe ta k18 funguje.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
11.5.22 17:12

@ritterqa ahaaa:o tak myslíte, ze mám prvně zkusit ten olaplex si nechat udělat a dal koupit k18? A stačí jen ten kondicioner nebo je třeba ještě nějaký speciální sampon?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
580
11.5.22 17:59

Nemám zkušenost s Olaplexem (respektive mám jen olej do konečků vlasů, ne celou tu jejich řadu, olej je fajn), mám zkušenost s K18.
Mám hrubé vlnité vlasy, s touto strukturou je jasné, že mají sklon k přesoušení a krepatění. Zvlášť dovolené v létě u moře pro mě vždycky byly utrpení pro vlasy, pokaždé jsem se vrátila s nechutným chemlonem, ať už jsem pečovala jakkoliv. Až s K18 jsem vloni přijela s vlasy v super kondici (na mě) a i po létě jsem je měla opravdu v dobrém stavu. Za mě K18 za tu cenu stojí. Já mám ještě dlouhé vlasy a mám jich hodně, takže mám daleko větší spotřebu a na léto plánuju zase pořídit lahvičku.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
11.5.22 19:27

@kolibrik1 a žádný speciální sampon k tomu nepoužíváte? Ja se bojím ze vyhodim peníze tam za olaplex a nepomůže mi :/ ha teda mám rovné vlasy ale tím jak mi je ta superkadenice spalila tak mám taky takový chemlon.. hlavně ty spálené teda.. radši jsem je ani už 7 měsíců nebarvila… ale už bych rada zas na tmavo:D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
175
12.5.22 08:21

@maily3245 No úplně nejlepší by možná bylo zajít do salonu, který dělá s k18, zajít na konzultaci a rovnou ho tam i koupit.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
580
12.5.22 08:54
@maily3245 píše:
@kolibrik1 a žádný speciální sampon k tomu nepoužíváte? Ja se bojím ze vyhodim peníze tam za olaplex a nepomůže mi :/ ha teda mám rovné vlasy ale tím jak mi je ta superkadenice spalila tak mám taky takový chemlon.. hlavně ty spálené teda.. radši jsem je ani už 7 měsíců nebarvila… ale už bych rada zas na tmavo:D

Používám řadu od Paul Mitchell, nic speciálního k K18 ne.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
13.5.22 11:38

Moc děkuji holky :-* zeptám se jestli tam nedělají i k18 ja vím jen o tom olaplexu a uvidím co mi řekne

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat