Olomoučátka únor 2014

2293
24.6.13 13:45

Olomoučátka únor 2014

Ahoj holky, je tu někdo kdo má termín porodu na únor 2014 a je z Olomouce? jestli ano, budu ráda, když se přidáte a pokecáme! :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
1675
16.7.13 18:58

Olomouc - cca 10t :

Ahoj,
já jsem si předběžně, zatím sama, vypočítala termín porodu cca v polovině února 2014 a jsem z Olomouce :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2293
17.7.13 08:11

@LK87 to je fajn! :) tato skupina se zrovna nechytla, ale tak třeba se ještě někdo ukáže! :lol: jak to, že sama? ještě jsi nebyla u dr.?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1675
17.7.13 08:25

Uvidime, snad se prida vic lidi :)
U doktorky jsem byla, ale jeste mi nestanovila termin. Pristi tyden jdu na krev a za 2tydny na screening v 1.trimestru, tam se urcite dozvim vic.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2293
17.7.13 08:31

@LK87 určitě joo, já jdu na screening 6.8. a na odběrech jsem byla včera.
Mně podle MS vychází termín na 5.2. ale podle utz jsme mladší, tak myslím, že to bude někdy kolem 10.! :) jak říkáš, uvidíme pak! :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1675
18.7.13 15:27

@Terez_v a kam jdeš na screening? mě to čeká 2.8. a nakonec jsem se objednala do FN.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2293
19.7.13 08:57

@LK87 já jdu sem http://www.usgpol.cz/ . už aby to bylo, jsem z toho docela nervozní..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
zabulenkamalicka
30.7.13 14:29

Ahojte, přidávám se k vám! :) TP bych měla mít 22.2 :) ale nejspíš půjdu na císařa tak to bude asi trošku dřív.. Nejsem teda přímo z OL! :) čekáte první? My druhy, první má skoro 15 měsíců!

• Citovat
  • Nahlásit
2293
31.7.13 08:10

Ahoooj, vítám tě! :mavam: já taky nejsem přímo z Ol., odkud jsi? já jsem si říkala, že až třeba nebudou taková vedra, tak bychom se mohly sejít někde na kafčo a pokecat? :) já čekám prvního prcka, takže jsem v tom úplně nová :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
883
31.7.13 12:54

Nechcete tuto skupinku udělat tajnou??!
;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2293
1.8.13 09:28

Klidně, ale nemám tušení jak! :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1675
1.8.13 09:36

Neni to zbytecne, kdyz jsme tu 3?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
883
1.8.13 10:43
@LK87 píše:
Neni to zbytecne, kdyz jsme tu 3?

Ono to jde dohledat podle meilu a o mým těhu okolí neví a nechcu aby to věděli dřív než budeme mít první genetiku za sebou! :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1675
2.8.13 18:01

@Zabulenka a kdy a kam jdes na vyšetření?
Ja byla dnes ve FN a naprosta spokojenost. Na radu jsem prisla jen o 10min. pozdej nez sem byla objednana a doktor i sestricka byli sympaticti, pozorni a mili.
Doktor vubec nespechal, vsechno co videl hned komentoval a vysvetloval a na vechny otazky bez problemu odpovidal. Bylo videt ze kazde pacientce venuje maximum casu.
A jako plus beru to, ze manzel byl u toho se mnou a bez priplatku. takze zazitek pro oba bez stresu.

Jak nak pokud vite jak, klidne z toho udelejme uzavrenou diskuzi, s povolenim vstupu:) jestli to takhle nejak jde ja netusim jak to tady funguje :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
883
2.8.13 21:20
@LK87 píše:
@Zabulenka a kdy a kam jdes na vyšetření?
Ja byla dnes ve FN a naprosta spokojenost. Na radu jsem prisla jen o 10min. pozdej nez sem byla objednana a doktor i sestricka byli sympaticti, pozorni a mili.
Doktor vubec nespechal, vsechno co videl hned komentoval a vysvetloval a na vechny otazky bez problemu odpovidal. Bylo videt ze kazde pacientce venuje maximum casu.
A jako plus beru to, ze manzel byl u toho se mnou a bez priplatku. takze zazitek pro oba bez stresu.Jak nak pokud vite jak, klidne z toho udelejme uzavrenou diskuzi, s povolenim vstupu:) jestli to takhle nejak jde ja netusim jak to tady funguje :)

tak to netuším jak se to dělá tajny, ale nějak to jde, pač s prvním jsem byla taky ve skupině a je tajná do tedka :) ale asi to musí udělat ten kdo ji založil :)
Já jdu 15.8 k Polákovi, byla jsem tam i u prvního a všechno se mi tam libilo, já jinak chodím do PV k doktorovi a ten mě tam už automaticky poslal jak s malou tak i ted s druhym! :) a bohužel- já to platím i manžela :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat