Reklama

Máte zkušenost s přípravky Omega 3

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

ivculi
Povídálka 34 příspěvků 16.01.18 20:27
Omega 3

Ahojky holky, máte někdo zkušenost s přípravky Omega 3 pro děti, buˇmar´tánci od Walmarku anebo Maxi vita, jak je tam Líza Simpsnová anebo ještě revital s Bártem? Já to chci pro 12 letého kluka s citlivým žaludkem. Koupila jsem ten drahý v lahvičce, ale to je hnus, fuj, to nedam ani já. Tam neni příchuť, ale jen aroma. Zkusíte mi někdo poradit?

Reklama

Reakce:

Adinka_2012
Závislačka 2602 příspěvků 9 inzerátů 16.01.18 20:43

Já kupuju v kapslích rybí olej Moller´s - jsou tam vit. A, D,E a omega, je to pro dospělé a děti od 3 let.

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

České porodnice nedodržují standardy pro podporu kojení, ukázal průzkum

Jak před pár dny informoval portál iDNES.cz, porodnice by podle UNICEF a... číst dále >

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Články z Expres.cz

Doma a s vínem! Menzelovi zveřejnili spokojenou fotku z rodinné večeře

Rodina Jiří Menzela (80) slaví! Slavný režisér se po téměř roce, který... číst dále >

S přítelem předvádějí svaly a filtry na Instagramu. Andreu omlouvá, že je zamilovaná

Andrea Pomeje (30) patří k nejkrásnějším ženám našeho showbyznysu, má velké... číst dále >

Články z Ona Dnes

KVÍZ: Vyznáte se ve zdravém stravování?

Češi stále tloustnou, a to i přesto, že je v obchodech dostatek zdravých... číst dále >

Říkali, že je na ni moc starý. Ona se s ním rozhodla mít dítě

Rodina byla proti, cizí lidé je pomlouvali, ale jim bylo jedno, že je mezi... číst dále >