Opakovaná hysteroskopie

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

lilith1
Ukecaná baba ;) 1241 příspěvků 23.01.18 10:33
Opakovaná hysteroskopie

Ahoj všici, potřebuji prosím poradit..je mi 45 + a loni mi začala vynechávat MS, u gynekol. zjištěna hormonální nerovnáha a dlouhodobé zvětšování sliznice..absol­vovala jsem hysteroskopii..tzn plnou nakrozu, kyretáž s diagnostikou a výsledek…jakýsi mezistupen..ten­dence k zvyšování, dříve se to neřešilo, ale nyní už s přibývajícím počten postižených p¨rý už jo..s návrhem hormon. tablet, můj dr. tvrdí, že musím každý půlrok tu hysterosk. absolvovat znovu..tzn plná narkoza zákrok, domluvený odvoz ten den 8o a týdenní čekání na výsledek, dr. v nemocnici, kde mě výkon prováděli, mi při kontrole po zákroku tvrdil, že je to nesmysl, že jsem to špatně pochopila..nene pochopila jsem to dobře. moje dr.. to tvrdí stále…nedovedu si představit každý půlrok absolvovat předoperačko, narkozu atd..proto se ptám..je tu některá která tento výkon absolvuje každý půlrok??? je to normální?

Reklama

Reakce:

sloninka
Ukecaná baba ;) 1966 příspěvků 23.01.18 19:18

@lilith1 Mám za sebou hysteroskopii loni. A nedovedu si představit její opakování každý půlrok - hl. celková narkóza. V případě, který uvádíš bych asi chtěla rovnou nějaké radikální řešení. Myslím, že to by bylo menší zlo, než opakovaná narkóza.

lilith1
Ukecaná baba ;) 1241 příspěvků 23.01.18 20:15
@sloninka píše:
@lilith1 Mám za sebou hysteroskopii loni. A nedovedu si představit její opakování každý půlrok - hl. celková narkóza. V případě, který uvádíš bych asi chtěla rovnou nějaké radikální řešení. Myslím, že to by bylo menší zlo, než opakovaná narkóza.

Nojo odstraneni delohy, to pry je zbytecne, kdyz nejsou nejake horsi zmeny..jenze ja mam pocit ze ty opakovane hyster.chce jen moje dr..ten v nemocnici to nechapal..takze asi zmenit dr..

sloninka
Ukecaná baba ;) 1966 příspěvků 23.01.18 21:52

@lilith1 Lepší žít bez dělohy než s oblbnutým mozkem z narkóz. Divím se tvé doktorce, že tě do hyst. nutí.

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Naučte se cizí jazyk během mateřské. Jde to!

Naučte se anglicky nebo francouzsky, než půjde vaše dítě do školy. Za dva... číst dále >

Vzpomínáme: Kdo nechal sestru jíst mouchy a kdo chutnal žížaly?

Když jsem u nás v kanceláři řekla, že chystám článek o příhodách z dětství,... číst dále >

Články z Expres.cz

Matěj Stropnický a jeho cesta na zámek: Jak káže levicovou vodu a sám hltá víno

Bývalý předseda Strany zelených Matěj Stropnický si pořídil s přítelem... číst dále >

Zdravotní stav Menzela se nezlepšuje, jaké změny provedla jeho žena Olga?

Kolem režiséra Jiřího Menzela (80) je opět rušno, podle dostupných informací... číst dále >

Články z Ona Dnes

Vendula se těšila na nový účes. Proměna byla tak radikální, že se nepoznala

Od střední školy Vendula nezměnila účes. Ve svých šestadvaceti letech se... číst dále >

Zdravý jídelníček: stačí tři porce, důležitá je pravidelnost a složení

Český národ stále tloustne, každý druhý člověk u nás trpí nadváhou. Na vině... číst dále >

Reklama