Reklama

Opakovaná hysteroskopie

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

lilith1
Ukecaná baba ;) 1396 příspěvků 23.01.18 10:33
Opakovaná hysteroskopie

Ahoj všici, potřebuji prosím poradit..je mi 45 + a loni mi začala vynechávat MS, u gynekol. zjištěna hormonální nerovnáha a dlouhodobé zvětšování sliznice..absol­vovala jsem hysteroskopii..tzn plnou nakrozu, kyretáž s diagnostikou a výsledek…jakýsi mezistupen..ten­dence k zvyšování, dříve se to neřešilo, ale nyní už s přibývajícím počten postižených p¨rý už jo..s návrhem hormon. tablet, můj dr. tvrdí, že musím každý půlrok tu hysterosk. absolvovat znovu..tzn plná narkoza zákrok, domluvený odvoz ten den 8o a týdenní čekání na výsledek, dr. v nemocnici, kde mě výkon prováděli, mi při kontrole po zákroku tvrdil, že je to nesmysl, že jsem to špatně pochopila..nene pochopila jsem to dobře. moje dr.. to tvrdí stále…nedovedu si představit každý půlrok absolvovat předoperačko, narkozu atd..proto se ptám..je tu některá která tento výkon absolvuje každý půlrok??? je to normální?

Reklama

Reakce:

sloninka
Ukecaná baba ;) 2005 příspěvků 23.01.18 19:18

@lilith1 Mám za sebou hysteroskopii loni. A nedovedu si představit její opakování každý půlrok - hl. celková narkóza. V případě, který uvádíš bych asi chtěla rovnou nějaké radikální řešení. Myslím, že to by bylo menší zlo, než opakovaná narkóza.

lilith1
Ukecaná baba ;) 1396 příspěvků 23.01.18 20:15
@sloninka píše:
@lilith1 Mám za sebou hysteroskopii loni. A nedovedu si představit její opakování každý půlrok - hl. celková narkóza. V případě, který uvádíš bych asi chtěla rovnou nějaké radikální řešení. Myslím, že to by bylo menší zlo, než opakovaná narkóza.

Nojo odstraneni delohy, to pry je zbytecne, kdyz nejsou nejake horsi zmeny..jenze ja mam pocit ze ty opakovane hyster.chce jen moje dr..ten v nemocnici to nechapal..takze asi zmenit dr..

sloninka
Ukecaná baba ;) 2005 příspěvků 23.01.18 21:52

@lilith1 Lepší žít bez dělohy než s oblbnutým mozkem z narkóz. Divím se tvé doktorce, že tě do hyst. nutí.

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Adopce na dálku a návštěva Bangladéše mě mnohé naučila, říká Věra Pilbauerová

Věra Pilbauerová změnila život bangladéšské dívce Líze, která by bez její... číst dále >

Máte doma nebezpečné hračky?

Nebezpečné hračky jsou zrádné především tím, že nejsou poznat na první pohled... číst dále >

Články z Expres.cz

Olga byla takový mazlíček! Tajemství, tragédie a výstřednosti klanu Kočkových

Jméno Kočka se v českých médiích čas od času hodně skloňuje. Naposledy v... číst dále >

Online ze soudu s Řepkou: Auto chtěl odklonit od exekutorů, aby s ním mohla jezdit Erbová

Nepravomocně odsouzený bouřlivák Tomáš Řepka (44) na dnešek asi neměl klidné... číst dále >

Články z Ona Dnes

KVÍZ: Vyznáte se ve zdravém stravování?

Češi stále tloustnou, a to i přesto, že je v obchodech dostatek zdravých... číst dále >

Příběh Jaroslava: Svatba, nebo rozchod. Nedokážu se rozhodnout

V životě by mě nenapadlo, že se dostanu do situace, kdy si nebudu vědět rady... číst dále >