Vypadávání vlasů při cystě

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

ananasik
Povídálka 32 příspěvků 22.01.18 20:49
vypadávání vlasů při cyste

Ahoj setkala se některá z vas s cysou na vaječníku a pak vypadávání vlasu? Co používáte proti tomu a na růst nových? Prosím pomooc :nevim:

Reklama

Reakce:

lachtanice86
Kelišová 5511 příspěvků 22.01.18 20:53

Cysty jsem měla, padání vlasů taky. Nepomohlo nic. Padání zkoncilo po hormonální léčbě a teď znovu methionin a vitamín e

sabinka098
Zasloužilá kecalka 671 příspěvků 22.01.18 21:56

Nemyslim si, ze by to bylo cystou, ale me padaj vlasy snad vsude, mam dlouhy cerny a denne my jich snad vypada tisic nevim co nato co by pomohlo nebo duvod proc my padaji.

KristynaTita
Kecalka 378 příspěvků 22.01.18 22:30

Ano, cysta rozhodi hormony. casto zenam pri cyste padaji vlasy

ananasik
Povídálka 32 příspěvků 22.01.18 22:37

@KristynaTita
Myslíte ze když zajdu ke kožní tak ze se mi to zlepší? Nebo mám začít brát antinu? Nebo jak? :zed:

mismurka
Závislačka 2850 příspěvků 22.01.18 23:23
Mně též padají vlasy abnormálně, už dost dlouho, cystu na vaječníku mám taky, jen mě doteď nenapadla spojitost.
Podle toho, co píše
@KristynaTita píše:
Ano, cysta rozhodi hormony. casto zenam pri cyste padaji vlasy

By to odpovídalo, i hormony mám dlouhou dobu rozhozený.

@ananasik jinak já asi tři týdny beru Revalid-nemám s ním předešlou zkušenost, zkouším poprvé,
A dnes jsem zrovna koupila nějaký šampon na růst vlasů v Rossmannu, opět zkouším poprvé.

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Aby bylo mateřství jen samá radost!

Objevila jste dvě čárky na těhotenském testu poprvé nebo kolem vás už běhá... číst dále >

Do plavek s eMimino.cz: Tipy na zdravé recepty přímo od výherkyň

Jaká zdravá jídla vedou v domácnostech výherkyň naší soutěže o hubnutí pod... číst dále >

Články z Expres.cz

Martina Jiránka opustila milenka: Sex jednou týdně jí nestačil, hrál videohry

Martin Jiránek měl dostat od své krásné přítelkyně kopačky. A důvod vás... číst dále >

Pavel Nečas se oženil s ženou, kterou nikdo nezná! A kdy se stačil rozejít se Zuzanou Vejvodovou?

To je překvapení. Herec Pavel Nečas známý z Okresního přeboru nebo Vinařů se... číst dále >

Články z Ona Dnes

Módní bible Vogue přichází do Česka, titulní stránka patří Olze Havlové

Poprvé v historii se magazín Vogue objevuje v československé verzi. První... číst dále >

Co má hot dog společného se psy a kde se vlastně vzal?

Dlouhá uzenina v housce se všemožnou oblohou je kandidátem na nejdokonalejší... číst dále >

Reklama