Reklama

Vypadávání vlasů při cystě

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

ananasik
Povídálka 32 příspěvků 22.01.18 20:49
vypadávání vlasů při cyste

Ahoj setkala se některá z vas s cysou na vaječníku a pak vypadávání vlasu? Co používáte proti tomu a na růst nových? Prosím pomooc :nevim:

Reklama

Reakce:

lachtanice86
Kelišová 6060 příspěvků 22.01.18 20:53

Cysty jsem měla, padání vlasů taky. Nepomohlo nic. Padání zkoncilo po hormonální léčbě a teď znovu methionin a vitamín e

sabinka098
Zasloužilá kecalka 680 příspěvků 22.01.18 21:56

Nemyslim si, ze by to bylo cystou, ale me padaj vlasy snad vsude, mam dlouhy cerny a denne my jich snad vypada tisic nevim co nato co by pomohlo nebo duvod proc my padaji.

KristynaTita
Kecalka 433 příspěvků 22.01.18 22:30

Ano, cysta rozhodi hormony. casto zenam pri cyste padaji vlasy

ananasik
Povídálka 32 příspěvků 22.01.18 22:37

@KristynaTita
Myslíte ze když zajdu ke kožní tak ze se mi to zlepší? Nebo mám začít brát antinu? Nebo jak? :zed:

mismurka
Závislačka 2850 příspěvků 22.01.18 23:23
Mně též padají vlasy abnormálně, už dost dlouho, cystu na vaječníku mám taky, jen mě doteď nenapadla spojitost.
Podle toho, co píše
@KristynaTita píše:
Ano, cysta rozhodi hormony. casto zenam pri cyste padaji vlasy

By to odpovídalo, i hormony mám dlouhou dobu rozhozený.

@ananasik jinak já asi tři týdny beru Revalid-nemám s ním předešlou zkušenost, zkouším poprvé,
A dnes jsem zrovna koupila nějaký šampon na růst vlasů v Rossmannu, opět zkouším poprvé.

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

České porodnice nedodržují standardy pro podporu kojení, ukázal průzkum

Jak před pár dny informoval portál iDNES.cz, porodnice by podle UNICEF a... číst dále >

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Články z Expres.cz

Nejlepší dietou je tanec! Tomicová hubne tak, že kostymérky nestíhají

Herečka Pavla Tomicová (56) před časem kvůli zdravotním potížím zhubla... číst dále >

Dejte pokutu všem, nebo si na vás došlápneme! Kristelová s Řepkou vyhrožují úřadu.

Rádi prohlašují, že jim jsou výpady vůči jejich vztahu lhostejné. Ve... číst dále >

Články z Ona Dnes

Říkali, že je na ni moc starý. Ona se s ním rozhodla mít dítě

Rodina byla proti, cizí lidé je pomlouvali, ale jim bylo jedno, že je mezi... číst dále >

Jsem zvědavá, do světa mě to táhne pořád, říká Marta Jandová

Její kapela Die Happy patřila k nejpracovitějším v Německu, za pětadvacet let... číst dále >