Reklama

Interní vyšetření štítné žlázy

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

SimmSudkovaaaa
Nováček 4 příspěvky 22.01.18 11:36
Interní vyšetření štítné žlázy

Ahoj maminky, chci se zeptat. Přibrala jsem za necelý rok 18 kg, moje doktorka to nějak neřeší. Šla jsem za ní, že chci vyšetření štítné žlázy a napsala mi zadanku na internu. Ještě nemám 18, tak by mě zajímalo kolik budu zhruba platit? Když mi napsala ona zadanku jsem samoplatce nebo jak se to bere?

Reklama

Reakce:

ka2ka
Extra třída :D 12762 příspěvků 1 inzerát 22.01.18 11:38

Pokud máš žádanku tak samoplátce nejsi a nic platit nebudeš

elen-ka
Extra třída :D 12005 příspěvků 8 inzerátů 22.01.18 11:45

@SimmSudkovaaaa samoplátce nebudeš, ale překvapila mě, že ta žádanka je na internu a ne na endokrinologii.

zoy
Ukecaná baba ;) 1495 příspěvků 22.01.18 12:35

Já teda vůbec nechápu proč žádanku. Na krk snad doktorka sáhnout umí a nabrat krev na TSH a fT4 by taky zvládla. Pokud by se jí pak něco nezdálo, tak pak až do odborné ambulance.

ka2ka
Extra třída :D 12762 příspěvků 1 inzerát 22.01.18 12:39

@zoy asi kvůli sonu

SimmSudkovaaaa
Nováček 4 příspěvky 23.01.18 01:47

@zoy to nevím, když se něco děje tak doktorka mi nevezme ani krev a posílá mě e se vším na internu, s predoperacnim vyšetřením a se vším

SimmSudkovaaaa
Nováček 4 příspěvky 23.01.18 01:48

@elen-ka bylo mi řečeno, že na interně mi vezmou odběry a pokud štítnou žlázu mám tak až poté na endokrinologii

ka2ka
Extra třída :D 12762 příspěvků 1 inzerát 23.01.18 09:02

@SimmSudkovaaaa tak při předoperačním se normálně posílá na internu to nemá se štítnou nic společného. Ono jen podle odběrů se nepozná že se štítnou něco je takže požádej když tak i o sono štítné

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Stát chce finančně podporovat mikrojesle a dětské skupiny, aby maminky mohly jít do práce

Ministerstvo práce vyslalo do připomínkového řízení návrh, aby státní... číst dále >

Články z Expres.cz

Viewegh o rozkolu s Reinerem i Me Too: Jsou to hysterická a účelová obvinění!

Zotavil se z vážných zdravotních problémů a působí čile. Mluví spatra,... číst dále >

Konec „chodské truhly“: Šinkorová bez tuny líčidel vypadala skvěle!

O pořádné překvapení se v deváté řadě StarDance postarala Daniela Šinkorová... číst dále >

Články z Ona Dnes

Jsi prase, kráva a smrdíš, dozvěděla se ve Výměně manželek mladá maminka

Tereze vadí, že na ni ani na její dvouletou dceru Elišku nemá přítel Marek... číst dále >

První dáma Svobodová přišla o syna, podpořila vznik SOS dětských vesniček

Bylo to poprvé od časů Hany Benešové, co byla první dáma opět oblíbená u... číst dále >