Interní vyšetření štítné žlázy

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
SimmSudkovaaaa
Nováček 4 příspěvky 22.01.18 11:36
Interní vyšetření štítné žlázy

Ahoj maminky, chci se zeptat. Přibrala jsem za necelý rok 18 kg, moje doktorka to nějak neřeší. Šla jsem za ní, že chci vyšetření štítné žlázy a napsala mi zadanku na internu. Ještě nemám 18, tak by mě zajímalo kolik budu zhruba platit? Když mi napsala ona zadanku jsem samoplatce nebo jak se to bere?

Reakce:
ka2ka
Extra třída :D 13117 příspěvků 22.01.18 11:38

Pokud máš žádanku tak samoplátce nejsi a nic platit nebudeš

elen-ka
Extra třída :D 12535 příspěvků 23 inzerátů 22.01.18 11:45

@SimmSudkovaaaa samoplátce nebudeš, ale překvapila mě, že ta žádanka je na internu a ne na endokrinologii.

zoy
Ukecaná baba ;) 1495 příspěvků 22.01.18 12:35

Já teda vůbec nechápu proč žádanku. Na krk snad doktorka sáhnout umí a nabrat krev na TSH a fT4 by taky zvládla. Pokud by se jí pak něco nezdálo, tak pak až do odborné ambulance.

ka2ka
Extra třída :D 13117 příspěvků 22.01.18 12:39

@zoy asi kvůli sonu

SimmSudkovaaaa
Nováček 4 příspěvky 23.01.18 01:47

@zoy to nevím, když se něco děje tak doktorka mi nevezme ani krev a posílá mě e se vším na internu, s predoperacnim vyšetřením a se vším

SimmSudkovaaaa
Nováček 4 příspěvky 23.01.18 01:48

@elen-ka bylo mi řečeno, že na interně mi vezmou odběry a pokud štítnou žlázu mám tak až poté na endokrinologii

ka2ka
Extra třída :D 13117 příspěvků 23.01.18 09:02

@SimmSudkovaaaa tak při předoperačním se normálně posílá na internu to nemá se štítnou nic společného. Ono jen podle odběrů se nepozná že se štítnou něco je takže požádej když tak i o sono štítné

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nová kuchyň potěší celou rodinu

Rčení „láska prochází žaludkem“ platí i pro spokojený rodinný život. K tomu,... číst dále >

Velká fotosoutěž: Fisher-Price je u konce. Kdo se může těšit na výhru?

Milé maminky, od 24. 9. 2018 do 9. 12. 2018 jste mohly přidávat fotografie... číst dále >

Články z Expres.cz

Glosa: Nejhorší je milenka, která nepochopila, že už dávno skončila

Už už se zdálo, že trapné publicitě vyvolané Alicí Kovácsovou (52), bývalou... číst dále >

Taxikář si myslí, že vezl vrahy pumpařky Jany. Vytáhli na něj pistoli!

Nemilosrdná poprava usměvavé pumpařky Jany děsí nejen celé Mělnicko, policie... číst dále >

Články z Ona Dnes

Svoje tělo mám čím dál radši, říká Alena Mihulová

Ve filmu Chvilky herečka Alena Mihulová na adresu svého dítěte často trousí... číst dále >

Anorexii jsem schovávala za vysílení z baletu, říká tanečnice

Megan Brewerovou (22) podezřívali z anorexie mnoho let, ale vždy tvrdila, že... číst dále >