Interní vyšetření štítné žlázy

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

SimmSudkovaaaa
Nováček 4 příspěvky 22.01.18 11:36
Interní vyšetření štítné žlázy

Ahoj maminky, chci se zeptat. Přibrala jsem za necelý rok 18 kg, moje doktorka to nějak neřeší. Šla jsem za ní, že chci vyšetření štítné žlázy a napsala mi zadanku na internu. Ještě nemám 18, tak by mě zajímalo kolik budu zhruba platit? Když mi napsala ona zadanku jsem samoplatce nebo jak se to bere?

Reklama

Reakce:

Uživatel je onlineka2ka
Extra třída :D 12435 příspěvků 1 inzerát 22.01.18 11:38

Pokud máš žádanku tak samoplátce nejsi a nic platit nebudeš

elen-ka
Extra třída :D 11839 příspěvků 1 inzerát 22.01.18 11:45

@SimmSudkovaaaa samoplátce nebudeš, ale překvapila mě, že ta žádanka je na internu a ne na endokrinologii.

zoy
Ukecaná baba ;) 1492 příspěvků 22.01.18 12:35

Já teda vůbec nechápu proč žádanku. Na krk snad doktorka sáhnout umí a nabrat krev na TSH a fT4 by taky zvládla. Pokud by se jí pak něco nezdálo, tak pak až do odborné ambulance.

Uživatel je onlineka2ka
Extra třída :D 12435 příspěvků 1 inzerát 22.01.18 12:39

@zoy asi kvůli sonu

SimmSudkovaaaa
Nováček 4 příspěvky 23.01.18 01:47

@zoy to nevím, když se něco děje tak doktorka mi nevezme ani krev a posílá mě e se vším na internu, s predoperacnim vyšetřením a se vším

SimmSudkovaaaa
Nováček 4 příspěvky 23.01.18 01:48

@elen-ka bylo mi řečeno, že na interně mi vezmou odběry a pokud štítnou žlázu mám tak až poté na endokrinologii

Uživatel je onlineka2ka
Extra třída :D 12435 příspěvků 1 inzerát 23.01.18 09:02

@SimmSudkovaaaa tak při předoperačním se normálně posílá na internu to nemá se štítnou nic společného. Ono jen podle odběrů se nepozná že se štítnou něco je takže požádej když tak i o sono štítné

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Vzpomínáme: Kdo nechal sestru jíst mouchy a kdo chutnal žížaly?

Když jsem u nás v kanceláři řekla, že chystám článek o příhodách z dětství,... číst dále >

Do první třídy jedině s kvalitní aktovkou. Víte, na co si dát při výběru pozor?

Prázdniny pomalu končí a blíží se začátek školního roku, pro mnohé děti... číst dále >

Články z Expres.cz

Angela se našla! Po deseti dnech se objevila ve Španělsku, manželská krize se nekoná

Celé Německo minulý týden spekulovalo, kde se nachází kancléřka Angela... číst dále >

Rozkopaná Praha i D1: Řidiči šílí, stroje stojí, jediný „Demolínek“ z magistrátu se chválí!

Jestli jste si mysleli, že s koncem prázdnin zmizí z ulic Prahy i dálnice D1... číst dále >

Články z Ona Dnes

K životu nepotřebujete spoustu oblečení, říká Kamila Boudová

Vždycky ji zajímala móda. Kamila Boudová vystudovala oděvní design, pak... číst dále >

Kiki a Viki se vrací k rodině. Děti do dětských domovů nepatří

Sestry Kiki a Viki se po několika letech stěhování po ubytovnách a... číst dále >

Reklama