Opakovaná MS

1
29.7.15 02:29

Opakovaná MS

Ahoj,
potřebuji poradit. Před pár dny mi skončila menstruace, která mi začala o 2 dny déle než by měla. Dneska jsem se probudila a zjistila, že jsem to opět dostala. Nemám žádné bolesti ani nic podobného a jsem dost vyplašená. Jsem totiž momentálně mimo Českou republiku a nevím co by to mohlo znamenat. Poslední dobou se hodně stresuji, myslíte, že by to mohlo být tím? O miminko se nesnažím, používám HA.
Máte s tím někdo zkušenosti? Děkuji předem za jakoukoliv reakci, opravdu se docela bojím.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

3841
29.7.15 08:14
@Elbryy píše:
Ahoj,
potřebuji poradit. Před pár dny mi skončila menstruace, která mi začala o 2 dny déle než by měla. Dneska jsem se probudila a zjistila, že jsem to opět dostala. Nemám žádné bolesti ani nic podobného a jsem dost vyplašená. Jsem totiž momentálně mimo Českou republiku a nevím co by to mohlo znamenat. Poslední dobou se hodně stresuji, myslíte, že by to mohlo být tím? O miminko se nesnažím, používám HA.
Máte s tím někdo zkušenosti? Děkuji předem za jakoukoliv reakci, opravdu se docela bojím.

Mám takovou zkušenost. Po opravdu velkém stresu jsem měla opakovaně MS asi po týdnu. Nicméně jsem to nesvadela na stres, ale mazala jsem k lékaři. Dal mi hormony na půl roku a byl pokoj.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama