Opakované rušení nočního klidu

9
9.2.21 13:18

Opakované rušení nočního klidu

Zdravím, mám takový problém. Kontrétně se to týká mojí mladé sousedky (20 let), která bydlí se starším přítelem (o půlku starší než ona). Bydlím ve vedlejším bytě, který rovnež patří příteli mladé slečny. Poslední týdny je její přítel na služebních cestách a slečna si doma pustí většinou kolem 2-3 ráno nahlas hudbu. Když na ní jdu zatukat, aby si hudbu vypla, tak mi nejde otevřít a hudbu neztlumí. Věc jsem nejdříve řešila s majitelem bytu (přecejen je to její přítel) a ten mi řekl, že o ničem takovém neví, omluvil se mi a slíbil, že se věc nebude opakovat, ale je to pořád dokola. Jakmile odjede, slečinka si dělá ve 3 ráno diskotéku. Včera večer se celá věc opakovala, dělala bordel, zatukala jsem, nacož jsem slyšela jak se mi směje. Nedalo mi to a zavolala jsem policii. Přes dveře jsem slyšela jak slibuje, že už bude klid, ale jakmile policie odjela, slečinka začala po bytě dupat a nahlas se smát. Cítím, že se bude incident opakovat. Psala jsem majiteli bytu, poslala mu i videa hlasité hudby a bez odpovědi. Bojím se, že věc nebude řešit a já se budu muset stěhovat. Chci se zeptat, jestli máte podobnou zkušenost a jestli lze situaci dál řešit? Vím, že se jedná o byty jejího přítele, ale nepatří mu celý barák. Jestli se odstěhuji, tak bude trpět někdo další a věc se tím nevyřeší.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
2304
9.2.21 13:37

My zkouseli vzkazy do schranky i ke dverim. Ostatni obyvatele zacali oplacet triskanim dveri, hrncema, dechovkou. Ve finale to bylo jeste horsi. Sli jsme pryc. Todle se fakt blbe resi.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1596
9.2.21 13:42

Volala bych policii opakovaně, pokaždé. Časem jí asi dají pokutu, to by jí mohlo vadit. Plus majiteli bytu - příteli slečny pokaždé psát mail, co, odkdy dokdy a žes zavolala policii. Ale obávala bych se, že ti pak neprodlouzi smlouvu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9
9.2.21 13:55

@Platanka no on původně byl hodně vstřícný a řekl mi, že vůbec nevěděl, že tohle dělá, když tam není.. což mu věřím, protože když je on doma, tak je ticho jak v hrobě a chová se slušně. No každopádně doufám, že se zachová jako 40letý chlap a řekne ty svoji 20lety „nádheře“, že bud se začne chovat slušně nebo jí vyhodí z bytu. Protože já si fakt nedokážu představit, že jsem chlap, který musí neustále někam jezdit, pracovat a moje přítelkyně nepracuje a dělá si doma opakovaně diskoteky i když jí to zakázal.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5320
9.2.21 14:05

Volat pořád dokola policii

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
20418
9.2.21 14:06
@lklk píše:
@Platanka no on původně byl hodně vstřícný a řekl mi, že vůbec nevěděl, že tohle dělá, když tam není.. což mu věřím, protože když je on doma, tak je ticho jak v hrobě a chová se slušně. No každopádně doufám, že se zachová jako 40letý chlap a řekne ty svoji 20lety „nádheře“, že bud se začne chovat slušně nebo jí vyhodí z bytu. Protože já si fakt nedokážu představit, že jsem chlap, který musí neustále někam jezdit, pracovat a moje přítelkyně nepracuje a dělá si doma opakovaně diskoteky i když jí to zakázal.

Tak na tohle bych moc nespoléhala, spis bych počítala s tim, ze mi neprodlouzi smlouvu.
Jinak bych opakovaně volala Policii…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
9.2.21 14:20

U nás ruší noční klid velmi hlasitou souloží.

• Citovat
  • Nahlásit
3769
9.2.21 14:22

Měla jsi znovu zavolat MP.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9
9.2.21 14:28

@topazio však jsem volala, ale ptám se do budoucna, protože z policie si očividně nic nedělá

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2688
9.2.21 14:31
@lklk píše:

Zakázal? On je její otec? Tobě partner taky něco zakazuje a když to nesplníš, vyhodí tě z bytu?:-)) Snad jedině, kdybys mu řekla, že si tam vodí v noci milence a hlasitě souloží, tak by jí mohl vyhodit, jinak spíš vyhodí vás z bytu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3769
9.2.21 14:43
@lklk píše:
@topazio však jsem volala, ale ptám se do budoucna, protože z policie si očividně nic nedělá

Na MP jsou záznamy, obrať se na přestupkovou komisi.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9.2.21 14:50

Můžeš zkoušet volat policajty, ale z mé zkušenosti to nemá moc efekt. Já měla souseda alkoholika milovníka hlasité hudby, a policajti u nás byli třikrát týdně. Jemu to nijak nevadilo, a mě furt předvolávali, ať podávám na policajťárně výpovědi :mrgreen: takže když už mi tekly nervy, tak jsem se odstěhovala. Zanechalo to ve mě hluboký trauma, bojím se investovat do vlastního bytu, protože z nájmu člověk uteče, ale z vlastního ne :zed:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9
9.2.21 15:04

@ZuzaM Když ve svým věku má potřebu chodit s „děckem“, tak ano, měl by s ní zacházet jako otec. Nevim, proč bysme měli my opouštět byt, když jsme v klidu a platíme všechno jak máme :lol: :lol: to jakože ta frajerka nasere každýho, kdo v tom bytě bude a on bude všechny vyhazovat jo? My jsme první kdo v tom bytě bydlí, byl rok v kompletní rekonstrukci. Je s ní chvilku - cca půl roku a už dělá problémy.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
62234
9.2.21 15:21

@lklk opakovaně PČR, pak to bude muset majitel řešit.. Za mě je jednodušší se odstěhovat :mrgreen: vlastní opakovaná zkušenost

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
20418
9.2.21 15:32
@lklk píše:
@ZuzaM Když ve svým věku má potřebu chodit s „děckem“, tak ano, měl by s ní zacházet jako otec. Nevim, proč bysme měli my opouštět byt, když jsme v klidu a platíme všechno jak máme :lol: :lol: to jakože ta frajerka nasere každýho, kdo v tom bytě bude a on bude všechny vyhazovat jo? My jsme první kdo v tom bytě bydlí, byl rok v kompletní rekonstrukci. Je s ní chvilku - cca půl roku a už dělá problémy.

je to jeho byt, pokud ona mu rekne, ze si ty vymyslis a sikanujes ji, tak ji spis uveri nez tobe a Vam neprodlouzi smlouvu, jednoduche. Mozna az si mu dalsi najemnici budou stezovat, tak zacne neco resit…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat