S jakým gaučem jste spokojené?

227
9.2.21 12:59

s jakým gaučem jste spokojené?

Dobrý den, s jakou značkou sedačky jste spokojené? Ráda bych aby nová sedačka byla:

1. snadno čistitelná (dvě malé děti a pes)
  2. kvalitní materiál - aby se nežmolkovatěl, neplstnatěl, nelezly z něj nitě, nepraskal..
  3. rohová
  4. na nožičkách (musí pod ní zajet rob. vysavač)
  5. ideálně rozkládací ale není to podmínka
  6. cenově cca 30-40 tisíc

děkuji vám za tipy.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
1163
9.2.21 13:19

Zajdi si do jakékoliv prodejny nábytku a procházej, zkoušej, gauč musí být hlavně příjemný na sezení, ne pěkný z obrázku. :nevim: Nech si i poradit s volbou potahu. Přesně takhle máme z prodejny v Mohelnici za necelých 30. Ze zmiňovaného akorát opravdu nedoporučuji ty nožičky. S malými dětmi odtud desetkrát za den lovím míčky, vláčky, lego a další bordel. A vysavač tam stejně nezajede, zasekne se o čidlo nahoře. :zed: :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
195
9.2.21 13:43

Nejlepší bude si nechat poradit. A vidět to naživot, ideálně osahat, osedat.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
22726
9.2.21 13:45

@prejeta_zaba @tejuna prodejny nábytku jsou už několik měsíců uzavřené a v dohledné době se to určitě nebude měnit

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1163
9.2.21 13:52
@stinga píše:
@prejeta_zaba @tejuna prodejny nábytku jsou už několik měsíců uzavřené a v dohledné době se to určitě nebude měnit

Však gauč nepotřebuje životně nutně dovézt zítra PPLkem, ne? :nevim: Jednak se to podle mě tak do měsíce už otevře a druhak, tak velkou věc bych si fakt nelajzla objednat jen tak, protože Tonča z emimi říkala, že je bezva. :P

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7519
9.2.21 14:32

Tu si sednu, taly shanime gauc a cekame teda na otevreni prodejen. Ale pozadavky mame hodne podobne, jen chceme do U.

@prejeta_zaba urcite se to i tak lovi lip, nez kdyz je tam mala skvira, pod tim puzzle a podobne a gauc musis nadzvedavat :mrgreen: a ne kazdy vysavac se tam zasekne, chce to omerit samozrejme vysku vysavace a gauce ze :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
227
9.2.21 14:57

Situace se má tak, že jsme nový gauč kupovali loni. Vybrali jsem ho v prodejně, po pečlivém prozkoumání, přeměření a vyzkoušení… stál cca 65 tisíc… v lednu jsem psala na reklamaci potahu - trhá se ve švech. Reklamaci uznali, pro gauč si přijedou příští týden a já tedy vybírám nový…X měsíců na podlaze sedět nebudeme, takže musím vybrat něco přes internet. Proto se ptám s jakou značkou jste spokojené, nebo naopak nespokojené. S manželem jsme zjistili, že není podstatné kupovat gauč za desetiticíce( může to být větší šunt jako gauč za 12 000) a další náš poznatek je, že na prodejně max. zjistíme jestli je pohodlný. Mysleli jsme, že kupujeme kvalitní gauč na 10 let a ono prdlajs, pěkný vydržel ani né půl roku. A k těm nožičkám - starý gauč měl mezeru cca 2 cm, takže pod něj zapadlo všechno a vytahovat to, nebo uklízet prach a drobky byl horor. Tento nový má mezeru cca 12 cm, vše se vytahuje super a vysavač pod něj zajede.

Příspěvek upraven 09.02.21 v 14:58

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9.2.21 14:58

Já jsem si objednala nový gauč ve tvaru L v nábytku Kasvo. Vybrala jsem si řadu Edmont.Je tam opravdu velký výber, tak jsem tam chodila a poseděla a tento byl super. Gauč je tvrdší(to jsem chtěla),dá se rozložit na lůžko a roh s úložným prostorem.Je na kovových nožkách a vysavač nádherně pod něj zajede.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1163
9.2.21 16:16
@Kukacka123 píše:
Tu si sednu, taly shanime gauc a cekame teda na otevreni prodejen. Ale pozadavky mame hodne podobne, jen chceme do U.@prejeta_zaba urcite se to i tak lovi lip, nez kdyz je tam mala skvira, pod tim puzzle a podobne a gauc musis nadzvedavat :mrgreen: a ne kazdy vysavac se tam zasekne, chce to omerit samozrejme vysku vysavace a gauce ze :mrgreen:

No mě to vůbec nenapadlo zkoumat, milion požadavků… a gauč sice super, ale naše děti z toho mají vyloženě sport „mamí, mě tam zajela mašinkaaaa“ :lol: za mě teda lepší jednou za čas nadzvednout než dvacetkrát denně něco lovit násadou od smetáku.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7519
9.2.21 16:36
@prejeta_zaba píše:
No mě to vůbec nenapadlo zkoumat, milion požadavků… a gauč sice super, ale naše děti z toho mají vyloženě sport „mamí, mě tam zajela mašinkaaaa“ :lol: za mě teda lepší jednou za čas nadzvednout než dvacetkrát denně něco lovit násadou od smetáku.

Pokud si deti hrajou u gauce, tak je to taky denne, navic se tam drzi bordel, takze minimalne 2× tydne nadzvedavat a luxovat, vytirat je namka :lol: (nebo aspon ja to delam pokazde, ze mi prijde, ze tam ten bordel lozi snad zamerne a vic, jak vsude okolo :mrgreen: :roll: ). Dcera si uz ale u gauce hraje vyjimecne, hraci koutek v obyvaku ma ted dal od gauce nez na byte, kde jsme lovili neco denne a fakt radsi vzit smetak, nez zvedat gauc, ver mi :lol:

Jinak mi to neprijde jako zadne nadstandardni pozadavky. V dnesni dobe, kdyz si jde ulehcit zivot, tak proc ne? ;) :D kdyz uz mame na baraku robovysavac, tak si taky pohlidam, aby tam zajel…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat