Opakování ročníku po letech

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 12.11.14 01:37
opakování ročníku po letech

Ahojte,
Nevite jak to je, kdyz mam ukonceny 3. rocnik na ss/sou, ale nemam zaverecky..no, a otehotnela jsem, a ted po 5 letech jsem se odhodlala si to dodelat..takze jedu znovu od prvaku..ale je možné si zopakovat 3.rocnik a udelat si zz..? Jsem na stejne skole, ale studium dalkove..
na studijni se chystam..
 diky

Reakce:
B.O.K. Team
Zasloužilá kecalka 628 příspěvků 12.11.14 07:40

Od prvnáku

dajka.11
Kecalka 440 příspěvků 12.11.14 07:42

Ahoj taky to tak mam ze nemam zz chci dalkove u nas po domluve to de ja pujdu rovnou do 3rocniku ale to co sem zapomela se samozdrejme budu muset doucit tak si myslim ze by to melo jit vsude ze je to na tobe pokud ty zz das a bude ti na to stacit jeden rok na douceni vsech 3 roku ;-) jinak drzim palce ;-)

lampicka11
Závislačka 3581 příspěvků 2 inzeráty 12.11.14 08:35

Od prvaku musíš. Jinak vždy do 2let si to musíš dodelat

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 12.11.14 09:37

@dajka.11
to bych zvládla, kdyby by mi stacil jen jeden rok..ale nejspis budu muset cely tri roky…ale děkuji..tobe taky hodne stesti.

@novakova.t. Dekuji, tim jsem si nebyla jistá..a mtslis, ze by to neslo ani po domluvě…?

lampicka11
Závislačka 3581 příspěvků 2 inzeráty 12.11.14 10:41

Ne, takhle je to dáno ve školským zákoně. Bohužel. Ja příští rok si budu dodelavat individualne. (Stihnu nastoupit do 2let od přerušení)

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Epilepsie: Jak se chovat, když někdo dostane záchvat?

Na 26. března připadá Světový den boje proti epilepsii. Určený je k... číst dále >

Podlahy, které imitují kámen a textil

Kámen a textil. Dva na první pohled odlišné materiály. Jejich společným... číst dále >

Články z Expres.cz

Rána pro Erbovou: Gulaši byl nevěrný s její kamarádkou. Ví to celé Brno, tvrdí zdroj

Už to vypadalo, že Vlaďka Erbová bude mít vytoužený klid. Ale chyba lávky!... číst dále >

Grossová přišla o ňadra: Lékaři jí zřejmě odeberou i dělohu a vaječníky

Šárka Grossová (39) má za sebou náročnou operaci a dost možná ji čeká další.... číst dále >