Do školky až v 5 letech?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Beccca
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 06.11.14 13:47
Do školky až v 5?

Ahoj holky,
chci se zeptat, je moc nenormální dát dítě do školy až rok před nástupem do školy?
Chtěla bych s dcerou zůstat doma, zatím má rok a půl ale vím, že ji do školky dávat nechci. Akorát bude furt nemocná atd jak to vidím u kamarádek.
Já bych pobírala nějaký příspěvek pokud na to dosáhnu a manžel by nosil výplatu… Do práce se mi moc nechce, raději budu s dcerou, ten čas tak rychle ubíhá :nevim: :hug:

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 Další »
Reakce:
martina.se
Hvězda diskuse 56918 příspěvků 06.11.14 13:50

@Beccca nikde není dáno, že ji musíš dát do školky.. jen nechápu, jaký příspěvek chceš pobírat? Budeš doma jako osoba pečující o dítě do 7 let, nic dostávat nebudeš. A s těma nemocema - pokud s ní budeš v kolektivu, vychytá je i tak, pokud ne, bude Ti marodit, až nastoupí..

Jančakecalka
Generální žvanilka 22783 příspěvků 06.11.14 13:51

Naše dcera šla do školky taky až ted v pěti letech, ale byla jsem s ní kvůli jejím zdravotním problémům a dříve do školky jít nemohla, ale ted si to užívá a já jen lituju toho, že už tam nemohla jít dříve, miluje děti, takže je ted konečně ve svém živlu a štastná.
Nemocná za ty ty dva a něco měsíce nebyla ani jednou ;)

Anael
Echt Kelišová 7797 příspěvků 06.11.14 13:51

To je zas nějaký trol, ne? :lol:

Black Cat
Kelišová 6530 příspěvků 06.11.14 13:53

No vždyť si to udělej, jak chceš. Akorát žádný příspěvěk teda dostávat nebudeš. Pokud se nahlásíš jako osoba pečující o dítě do 7 let, tak za tebe bude stát platit zdravotní pojištění. A to je asi tak všechno.

Fima
Nadpozemská drbna 29366 příspěvků 2 inzeráty 06.11.14 13:54

Nenormální to není. Nenormální mi připadá ten příspěvek, co to má být? :lol: Můj kluk šel do školky ve 3 letech, protože chtěl. Je společenský, vyhledával kolektiv, chtěl mezi děti. Doma se nudil, já jsem mu nestačila. Ve školce je spokojený, chodí tam rád. Takže bych se řídila potom hlavně podle dítka, je ještě malá a nevíš, co bude.

Teeeri
Echt Kelišová 8583 příspěvků 06.11.14 13:56

Ja šla taky v 5. Tenkrat me nevzali..mela jsem malého brasku. Myslim ze se nic neděje.

LadyTommy
Extra třída :D 14974 příspěvků 06.11.14 13:56

Beccca, myslim, ze uz za rok uvidis, ze ditko budes chtit dat do skolky driv. Samozrejme jde dat dite do skolky v 5 letech, ale neumim si predstavit, co jako s tim dítětem budeš doma delat. Ja mam 2,5 letou a silene se doma nudi, skolku iz by potrebovala jako sul, respektive ten kolektiv.

Bersaba
Echt Kelišová 7664 příspěvků 06.11.14 13:56

@Beccca Té nemocnosti z kolektivu beztak neuteče, takže když ti nevadí, že místo nepovinné školky promarodí rok dva povinné základky, jdi do toho. ;)

lleennttiillkkaa
Generální žvanilka 23153 příspěvků 06.11.14 13:56

@Beccca možná je lepší, když ty nemoci vychytá ve školkovým věku, než aby potom zameškávala ve škole ne? Jako nech si jí klidně doma, v tom ti nikdo bránit nebude, ale moc příspěvků nečekej.
Navíc třeba za první školkový rok byl kluk doma kvůli nemoci asi 3 týdny dohromady.

slavuska1
Vesmírná mluvilka 31692 příspěvků 06.11.14 13:57

Doma s ní být klidně můžeš, ale žádný příspěvek brát nebudeš :nevim: :nevim: pokud si teda nepořídíte třeba po 3 letech druhé, pak bys dostávala na to mladší příspěvek :palec: a divný mi to nepřijde vůbec, já pomalu obrečela, když mi starí chtěl do školky už ve 4,5 :lol:

Beccca
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 06.11.14 13:57

Teď beru příspěvek na bydlení takže třeba ten… to se omlouvám, že jsem vás tak pobuřila

Beccca
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 06.11.14 13:58

My jsme pořád někde mezi dětmi, nejsme doma, nenudíme se… hlavně prostě mi přijde představa že budu bez ní hrozná :-)

martina.se
Hvězda diskuse 56918 příspěvků 06.11.14 14:01
@Beccca píše:
My jsme pořád někde mezi dětmi, nejsme doma, nenudíme se… hlavně prostě mi přijde představa že budu bez ní hrozná :-)

njn, ale děti rostou a nemůžeš jim stát pořád za prdelkou.. taky se potřebují osamostatnit.. :think:

Black Cat
Kelišová 6530 příspěvků 06.11.14 14:01
@Beccca píše:
Teď beru příspěvek na bydlení takže třeba ten… to se omlouvám, že jsem vás tak pobuřila

A pan mažel s vámi nebydlí či co? :think:

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Make-up pro děti: Legrace, nebo nebezpečí?

Těžko obhájíte, že se make-up hodí jen pro dospělé, když v hračkářstvích... číst dále >

Každá ponožka jiná na podporu lidí s Downovým syndromem

21. března je Světový den Downova syndromu, který bývá označován také jako... číst dále >

Články z Expres.cz

Tady je Mišíkovo! Zpěvákova Denisa ráda ukazuje sexy postavy i dokonalý zadek

Sotva se herec a zpěvák Adam Mišík rozešel s vnadnou přítelkyní Dianou, už si... číst dále >

Jsi nula, opustil jsi rodinu! Fanoušci grilují Plekance za vyjádření k soudu

Velká spousta lidí mu v rozvodové bitvě fandí, vítězoslavné výkřiky na... číst dále >