Dávat dítě do školky s větry?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
AdaNaty
Zasloužilá kecalka 918 příspěvků 29 inzerátů 05.11.14 10:02
Dávat dítě do školky...?

Ahojte mamky,
mám dotaz, dáváte dítě do školky když má asi pravděpodobně větry a bolí břicho? ráno se mi totiž holčina vzbudila a brečela že ju bolí břicho, tak jsem ji poslala na WC a tam si několikrát uprdla.pak fnukala i cestou do školky, ale spíš asi tím že chce být se mnou ale já chodím do práce na směny. měla to už předevčírem v 10 večer, ale taky, vyprděla se namazala jsem ji to alpou a za chvíli usnula.
cely ráno ted trnu, že mi zavolají že si pro ni mám zajet ale já musím odpo do práce, nikoho za mě nemají a mám strach že mě brzo s takovou vyhodí. a práci potřebuju, nikde jinde zde není, od kolika let jste třeba nechávaly dítě samotné? má 6let, já myslím že by to 1-2hod vydžela sama, ale nevím.

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
Chocoloco
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 05.11.14 10:05

Samotnou bych ji nenechala ani omylem, kde mas jistotu, ze to nemuze byt treba slepak?

Bunnies
Ukecaná baba ;) 1987 příspěvků 05.11.14 10:11

Mám dceru 6,5 let a ještě bych ji nenechala doma samotnou.

brumdinka
Nadpozemská drbna 25413 příspěvků 05.11.14 10:13

Promiň ale to my tady těžko vykoukáme, to musíš vědět ty, jak na tom malá je, ale z toho, co píšeš je asi ted´ stejně ve školce, né…

jinak píšeš že ještě chodí do školky, to bych samotnou nenechávala…u škol­ních dětí je to již něco jiného (ted´nemám na mysli 1.třídu) spíše od těch cca 8 let - navíc záleží na dítěti, zda se na něj můžeš spolehnout, jestli nevyvede nějakou koninu atd.zda je samo nebo se sourozencem (to se vymejšlej líp bejkárny :lol:)…kamarádka takhle třeba musela občas nechat svý holky už od 1.třídy… náš desetiletej syn se naopak těší až to vyjde, že bude muset být chvíli sám doma :mrgreen:

Příspěvek upraven 05.11.14 v 10:17

lleennttiillkkaa
Generální žvanilka 23159 příspěvků 05.11.14 10:15

Ne nadarmo se dává očr až do tuším 10 let věku dítěte. Nemocný, šestiletý dítě bych doma samotný nenechala.

Kili22
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 05.11.14 10:16

Nenechala bych ji doma samotnou, možná tak 10-20 minut ale 2 hodiny je moc. Bála bych se. Kdyby se to břicho ještě opakovalo, zašla bych k doktorce.

Bačavelmistarý
Zasloužilá kecalka 787 příspěvků 05.11.14 10:16

Hmm no to je kříž. A jak se k tomu staví ona sama? Podle mě 1 -2 hoďky by vydržet mohla, když není zbytí… co jí dát třeba mobil a volat? Šest let není zas tak málo, to už děti mohou samy cestovat dopravou i do zahraničí, vždyť je to věk pro nástup do školy.

Příspěvek upraven 05.11.14 v 10:20

AdaNaty
Zasloužilá kecalka 918 příspěvků 29 inzerátů 05.11.14 10:26

@Bačavelmistarý no ona by to zvládla o tom nepochybuju, pustila byh ji telku a vydržela by.no zatím nevolají takže je to asi dobrý, prej ji to venku nebolelo, tak to budou asi prdy ne?

Bibi239
Kelišová 7016 příspěvků 05.11.14 10:27

Zdrave dite, ktere se samo neboji bych nechala, ale zrovna s bolicim brichem ne, tak maximalne s rymou. Nasadila bych laktobacila, espumisan, dietu (ale ne takovou tu mrkev, ryze, mozna ji trochu trapi zacpa, jen nenadymave veci a hodne vlaknin a tekutin) a pokud by melo dite i pak bolestive bricho na prohmatnuti, tak bych sla k dr.

kotyk
Echt Kelišová 7964 příspěvků 05.11.14 10:27

Tohle je děsně od dítěte a zdravotního stavu. Pokud nemá teplotu, nezvrací a chodí normálně na záchod, a navíc je to spolehlivá mladá dáma, co je schopná zavolat, pokud by se něco stalo, tak ano, nechala bych jí doma. Ale jestli něco z toho neplatí, nebyla by sama doma v žádném případě.

kvaček
Extra třída :D 13783 příspěvků 05.11.14 10:31

Nenachala.. pokud ji něco je.. fakt člověk nemůže vědět a je to můj názor, ale myslím si, že to prdy nejsou..Může mít nějakou střevní, klidně může dostat křeče s průjmem a nebo zvracení, nikdy člověk neví..

AdaNaty
Zasloužilá kecalka 918 příspěvků 29 inzerátů 05.11.14 10:34

Na záchod chodí normálně, průjem atd nemá, ale tak asi dobrý když nevolají.
ale i tak, kdyby byla zdravá tak už bych teda asi mohla? postarat se o sebe umí, jídlo atak. zabavit se umí taky, já to mám složitější, chlapa věčně na montážích do večea, mamka dělá na opačnou směnu co já, takže se s ní stídám

kvaček
Extra třída :D 13783 příspěvků 05.11.14 10:36

@AdaNaty tak když prjem nemá, ani nezvrací, tak ji dávej do školky :nevim: myslím, že raději tma než doma.. Záleží fakt, jestli ji to bude bolet..

Příspěvek upraven 05.11.14 v 10:37

LadyLada
Závislačka 4541 příspěvků 05.11.14 10:36

@AdaNaty Zašla bych s holkou k doktorovi. Za to nic nedáš a budeš mít jistotu že jsi nic nezanedbala. No a dítě bych takhle malé nenechala doma samotné ani za nic. Pamatuji si, jak jsem jednou 1., 2. možná 3. třída (fakt se nepamatuji) řekla mamce, že na ně doma počkám, než se vrátí z nákupu. Prvních 5 - 10 minut pohoda, ale pak jsem se začala tak neuvěřitelně samotná v bytě bát, že jsem si šla sednout ven a čekala radši venku za dveřmi bytu. Můj jeden známý mi vyprávěl, jak ho rodiče také nechali doma a šli na zábavu a on se tak neuvěřitelně bál. Takže za mě ne, malé děti se doma samy bojí. No a pak bezpečnostní hledisko - ani z tohoto důvodu malé děti nemají zůstávat samy.

brumdinka
Nadpozemská drbna 25413 příspěvků 05.11.14 10:46

@LadyLada opravdu né všechny malé děti se doma bojí :) navíc jak jsem psala výše je to dítě od dítěte a též věku…náš 10-ti letej starší syn si naopak dělá kalendář dle mého a manželovo diáře, kdy to vyjde tak, že je sám doma…to totiž může na počítač jak dlouho chce a nikdo mu do toho nekecá :mrgreen:

jinak k zakladatelce…ne­boj pokud by něco bylo už by volali…uvidíš zítra, bud´znovu do školky nebo rovnou k doktorovi…

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Blíží se zápisy do prvních tříd. Na co se připravit?

Po celý duben budou probíhat na státních i soukromých základních školách... číst dále >

5 netradičních jarních tipů co podniknout v Praze

Rozhodli jste se na počátku jara navštívit hlavní město? Stověžatá Praha... číst dále >

Články z Expres.cz

Proměna Sanny z VyVolených: Ze čtvrttunové ženy je dnes krasavice

Žádný jiný účastník reality show VyVolení neměl takové tělesné proporce jako... číst dále >

Český lev ON-LINE: Červený koberec zazářil hvězdami, kdo ale zazáří u cen?

Dnes je tu 26. ročník Českého lva, kdy se po červeném koberci do Rudolfina... číst dále >