MŠ Prigo (bývalý Sokratesek) Ostrava

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
LLL1
Závislačka 4190 příspěvků 27.10.14 08:43
MŠ Prigo (bývalý Sokratesek) Ostrava

Ahojte, máte někdo zkušenosti s touto školkou v Ostravě?

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
xlin
Echt Kelišová 7712 příspěvků 2 inzeráty 29.10.14 19:41

Taky bych potrebovala informace! Mate tam někdo ditko?

LLL1
Závislačka 4190 příspěvků 30.10.14 14:04

@xlin Ahojky, dnes jsme se tam byli podívat a od pondělka tam začíná dcerka chodit. Snad to tam bude dobré..

xlin
Echt Kelišová 7712 příspěvků 2 inzeráty 31.10.14 20:36
@LLL1 píše:
@xlin Ahojky, dnes jsme se tam byli podívat a od pondělka tam začíná dcerka chodit. Snad to tam bude dobré..

Tak to jsme se tam asi dneska nesesly :-( my tam byli dneska a taky od pondělka začneme.. Tak jsem zvedava, jak to hlavne do pondělí daji dokupy :-) dneska nebyly jeste ani záchodky :-) docela me mrzi, ze tam nebyly pani učitelky dneska na tom setkání, protože prostředí jako takove je mi celkem jedno, školka nebo lidech a hlavne o ucotelkach..

LLL1
Závislačka 4190 příspěvků 02.11.14 19:11

@xlin Aháá, vy asi nastupujete do Mariánek.. moje dcera do Hrabůvky :) taky jsem zvědavá na učitelky.. zítra tam půjdu na dvě hodinky s malou…

xlin
Echt Kelišová 7712 příspěvků 2 inzeráty 03.11.14 06:52

Jojo, my jdeme do marianek… tak dej vedet, jak to jde a jak se libi! Ja jsem zvedava, doufam, ze neprorve cele dopoledne… Ja to chci zkusit rovnou beze me, byla jsem s nim v predchozi skolce 14 dni a stejne tam nechtel byt sam… tak jsme se na to vybodli a nechala jsem ho mesic ted doma a zkousime prigo… treba budou ucitelky lepsi a zabavi ho lepe, aby nerval… navic do neho uz tri dny hucim, ze tam bude sam, ze ja tam nebudu a vypada to, ze je s tim srozumneny.. tak uvidime…

LLL1
Závislačka 4190 příspěvků 03.11.14 22:50

@xlin Tak první den proběhl dobře :) Dcerka přišla celá natěšená a zítra chce jít zase. Paní učitelka mi doporučila, že je lepší, když půjdu a nechám dceru tam. Byly tam další dvě děti poprvé a taky bez maminky. Zítra půjde zase po obědě a ve středu zkusím i se spaním. Co u vás?

EliTeri
Nováček 3 příspěvky 18.02.16 13:35

Ahoj, aké máte skúsenosti se školkou MŠ Prigo Ostrava - Hrabůvka?

LLL1
Závislačka 4190 příspěvků 22.02.16 00:15

@EliTeri Já špatné… Učitelka bláznivá, druhá tam předtím dělala uklízečku. Hygiena špatná, organizace nic moc. Dala jsem dítě po dvou měsících pryč.

EliTeri
Nováček 3 příspěvky 22.02.16 09:37

Boli sme na návšteve s manželom a Prigo určite nie, nakoniec sme sa rozhodli pre Edin vo Výškoviaciach :-D

DášaMáša
Stálice 69 příspěvků 06.05.16 11:16

Zrovna jsem na tu školku narazila a taky o ní uvažujem, ale jak to čtu, tak nic moc? Jak to myslíte, špatná hygiena a organizace? Mně tam právě láká ten malý počet dětí ve třídě

KalaWG
Nováček 5 příspěvků 01.07.16 08:04
Prigo
:cert: :cert:
lenkaf1
Nováček 3 příspěvky 25.10.16 07:47

My jsme teda s MŠ Prigo velmi spokojení :srdce: rozhodně teda ne špatná hygiena a organazice simyslím je na výborné úrovni :potlesk: mají teď nové vedení, tak to s tím možná souvisí. Nám se právě líbí ta jejich aktivita a komunikace s rodiči, pořádají různé akce a výlety, mají spoustu vybavení nového.. malému se tam moc líbí :dance: za mě určitě ano :) :)

HonyProsek77
Nováček 3 příspěvky 16.02.17 21:48

Přikláním se ke komentáři lenkaf1 . My jsem s MŠ Prigo velice spokojení. Velká ochota ze strany učitelek. Náš syn se do školky velmi rád vrací a je tam velice spokojený. Co se té hygieny a organizace týče, tak z naší strany není co vytknout.

HaPrist
Nováček 5 příspěvků 02.03.17 23:57

My jsme se školkou v celku spokojení. Paní učitelky jsou milé a vstřícné. Na té hygieně jsem si ničeho nevšimla. Syn tam rád chodí a vrací se nadšený a spokojený domů.

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Blíží se zápisy do prvních tříd. Na co se připravit?

Po celý duben budou probíhat na státních i soukromých základních školách... číst dále >

5 netradičních jarních tipů co podniknout v Praze

Rozhodli jste se na počátku jara navštívit hlavní město? Stověžatá Praha... číst dále >

Články z Expres.cz

Seznamte se, tohle jsou opilci a smolaři na Českých lvech.

Největší společenské událost je za námi a už jsou známi vítězové, kteří... číst dále >

Fotogalerie z červeného koberce: Udílení cen Český lev z pražského Rudolfina

Dnes se v pražském Rudolfinu sejde herecká elita, abychom zjistili, kdo v... číst dále >