Opalování ve 2. trimestru

Anonymní
28.7.11 14:40

opalování ve 2. trimestru

Pojedeme za 14 dni na dovolenou k mori, to budu ve 20tt. je lepsi si koupit tehotenske plavky nebo se da opalovat a koupat v normalnich dvoudilnych, kdyz se budu mazat? Samozrejme neplanuju zadne vylehavani na slunci, ale i tak… Co myslite?

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

3481
28.7.11 14:47

Ahoj, když jsem byla cca v 18-19 týdnu, byli jsme taky u moře. Plavky jsem měla dvoudílné, ale často jsem byla pod slunečníkem a přes bříško jsem si dávala šátek :-D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13868
28.7.11 14:53

já byla loni ve dvojdílných. ale sluníčko mi celkově nedělalo dobře, takže jsem na něm byla jenom když jsem hlídala starší v bazénu. jinak jsem se většinu zbývajícího času povalovala pod slunečníkem.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2286
28.7.11 14:55

Mě doktor opalování zakázal.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13868
28.7.11 15:03

no já to loni probírala před odjezdem s doktorem. přímo mi říkal, abych nechodila moc na sluníčko, dávala si pozor na přehřátí a hodně pila. ono nejde o sluníčko jako takové jako spíš o to přehřátí organismu. ale pokud bude člověk ležet na sluníčku, tak je upřímně jedno, jestli má klasické dvojdílné plavky nebo ty těhotenské. upřímně, podle mě to jsou za ně vyhozené peníze.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
28.7.11 15:21
Anonymní píše:
Pojedeme za 14 dni na dovolenou k mori, to budu ve 20tt. je lepsi si koupit tehotenske plavky nebo se da opalovat a koupat v normalnich dvoudilnych, kdyz se budu mazat? Samozrejme neplanuju zadne vylehavani na slunci, ale i tak… Co myslite?

Taky se nemají používat krémy s karotenem, způsobuje nějaké vady..

• Nahlásit
  • Citovat
2803
28.7.11 15:27

Ono to také v těhotenství škodí kůži. V těhotenství díky jiné hormonální hladině se tvoří více pigmentových skvrn, které by pak měly zmizet. Ale sluníčko jejich vznik i barvu podporuje a pak i přes namazání opalovacím krémem, můžou být na kůži trvale.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13047
28.7.11 15:39

já se vyvaluji na slunci normálně, pořádně se mažu, na obličej používám vyšší faktor kvůli těhotenské masce, a v pohodě, když jsem na slunci celý den přes pupík akorát házím bílou plenku, a samozřejmě se u toho koupu takže se nepřehřeju a v pohodě… 8-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1639
28.7.11 17:22

taky bych bříško nevystavovala sluníčku četla jsem, že mimi vnímá slunce, chlad atd.
a moc se jim to slunění nelíbí…vadí jim v bříšku :think:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2860
28.7.11 17:56

Ahojky,
já mám plavky dvoudílné a normálně se opaluji (ne dlouho), ale mám takový topík přes bříško a prsa. Slunečník vždy sebou a mazat…
A hlavně nos něco na hlavě!!!
Přeji pohodovou dovču :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama