Operace a ta pitoma ryma

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Nature00
Kecalka 137 příspěvků 1 inzerát 24.11.18 20:45
Operace a ta pitoma ryma

Ach jo, v pondeli mame prijem na plastiku usi a mala prisla vcera s rymou :( jsme doma, leju do ni caje, vitaminy, vystrikavame nos. Nedelam si nadeji ze by jsme to stihli do pondelka vylecit. Asi nas poslou domu co? Rymu ma vodovou, netece ji, muze normalne dychat ale ma ji. Myslela jsem jak to budeme mit za sebou. Protoze jestli nas poslou domu tak nas ceka nove predoperacni vystreni a to bude zase boj, protoze mala se desne boji kdyz ji berou krev :(

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
stinga
Závislačka 4432 příspěvků 3 inzeráty 24.11.18 20:49

@Nature00 no jo to nic nenaděláš, dnes má rýmu vodovou, v pondělí může už být zelená hnisavá

blumen
Hvězda diskuse 42847 příspěvků 24.11.18 20:56

@Nature00 ryma do pondelka nezmizi, tak se s tim spise smirit.

Uživatel je onlinetininas
Ukecaná baba ;) 1404 příspěvků 24.11.18 21:24
@Nature00 píše:
Ach jo, v pondeli mame prijem na plastiku usi a mala prisla vcera s rymou :( jsme doma, leju do ni caje, vitaminy, vystrikavame nos. Nedelam si nadeji ze by jsme to stihli do pondelka vylecit. Asi nas poslou domu co? Rymu ma vodovou, netece ji, muze normalne dychat ale ma ji. Myslela jsem jak to budeme mit za sebou. Protoze jestli nas poslou domu tak nas ceka nove predoperacni vystreni a to bude zase boj, protoze mala se desne boji kdyz ji berou krev :(

Ahoj.

Teď se pouštím na tenký led, protože nevím, jak to chodí u dětí.

Ale třeba mně předoperační vyšetření platilo 6 měsíců.

Tak jen malá rada - nechceš se poptat na „datum expirace“ předoperačního vyšetření?

Nature00
Kecalka 137 příspěvků 1 inzerát 24.11.18 21:31

@tininas zeptam se. V pondeli pojedeme normalne na prijem a zeptam se na vse. Me rikala dr.ze vysledky z krve plati 10-14 dni snad :nevim:

Pudloslava
Vesmírná mluvilka 34293 příspěvků 24.11.18 21:33

Spíš nedostane tak brzo nový termín. Ale třeba rýma vadit nebude, to není žádný velký výkon.

Nature00
Kecalka 137 příspěvků 1 inzerát 24.11.18 21:36

@Pudloslava hodku to bude trvat. To je fakt jak na schval!

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 24.11.18 21:47

Mám dítě po otoplastice a když jsem se předtím ptala doktorky jestli případně může mít slabou rýmu, takže ne, že se pak neví co se z toho vyvrbí :nevim:

Samozřejmě, že dítě 3 dny před termínem začalo mít rýmu, ale naštěstí nějakou slabou, že během víkendu byla fuč.

U nás tedy byla výhoda, že krevní odběr v rámci předoperačního vyšetření se nedělal, takže kdybychom termín rušili, tak by jen pediatr musel znovu psát požadované informace pro nemocnici, neb papír o předoperačním vyšetření nesměl být starší 14 dnů.

Pajka89
Ukecaná baba ;) 2045 příspěvků 2 inzeráty 24.11.18 21:51

Me teda predoperacni určitě neplatilo vic jak 14 dni :nevim:

Zakladatelko jeste to neni uplne ztraceno. Lehka ryma nemusi vzdycky nutne vadit, zalezi co na to anesteziolog a typ narkozy.

araw
Neúnavná pisatelka 16634 příspěvků 24.11.18 21:51

Tak nejdriv podotykam, ze nejsem blazen ani fanynka Tian de. Ale nasemu malemu zabiraji zazracne ty jejich naplasti. Vzdy dostane rymu, nalepim a jak kdyz utne. Ozkouseno na nem opakovane. Ty fakt chvalim kudy chodim. Tak zkus zitra koupit, najdi na FB nejakou prodejkyni z okoli. Nasemu to zastavilo i infekcni rymu a zadne nasledky, jako ucpane dutiny a pod. Za zkousku nic nedas

Nature00
Kecalka 137 příspěvků 1 inzerát 24.11.18 21:54
@Anonymní píše:
Mám dítě po otoplastice a když jsem se předtím ptala doktorky jestli případně může mít slabou rýmu, takže ne, že se pak neví co se z toho vyvrbí :nevim:

Samozřejmě, že dítě 3 dny před termínem začalo mít rýmu, ale naštěstí nějakou slabou, že během víkendu byla fuč.

U nás tedy byla výhoda, že krevní odběr v rámci předoperačního vyšetření se nedělal, takže kdybychom termín rušili, tak by jen pediatr musel znovu psát požadované informace pro nemocnici, neb papír o předoperačním vyšetření nesměl být starší 14 dnů.

Nejak to hold budeme muset zase zvladnout. Uvidim co jeste zitra bude, jestli se to rozjede.

Nature00
Kecalka 137 příspěvků 1 inzerát 24.11.18 21:57

@araw diky, podivam se po tom :)

@Pajka89 taky to tak vidim. Radsi s tim uz nepocitam. Uvidim co mi rekne doktor.

Gabca85
Závislačka 3836 příspěvků 24.11.18 22:43

Já jsem byla s dcerou na prisiti uši v září. Predoperacni nesměla mít starší víc jak týden, nástup den předem a už při přijetí se jí dívali do krku a kontrolovali i nos, to samé i na oddělení a ještě jednou ráno v den operace. Kdyby měla rýmu tak nás pošlou domu.

Gabca85
Závislačka 3836 příspěvků 24.11.18 22:47
@Nature00 píše:

Dcera byla na sále hodinu a půl a když jsrm se před tím ptala jak dlouho to bude trvat tak říkali, že 1,30 až 2h.

Pudloslava
Vesmírná mluvilka 34293 příspěvků 25.11.18 07:23
@Nature00 píše:

sice jo, ale neintubuje se u toho a do těla se v podstatě nezasahuje.

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Co si uvařit na Vánoce, když se snažíte zhubnout?

Pokud jste pevně rozhodnutá, že letos o Vánocích se ručička váhy nehne směrem... číst dále >

Diskuze s tatínkem Janem: O hraní i péči o nemocné dítě

Pojďte si popovídat do diskuze na eMiminu s tatínkem, který po narození... číst dále >

Články z Expres.cz

Vánoční večírek podle Jana Tuny: 5 rad, které vám zachrání pověst i obličej

Pokud nechcete na vánočním večírku dopadnout jako Jan Tuna (45), který... číst dále >

Mámu mu vzal terorista: Syn Nadi Čižmár má problémy ve škole, pomáhá mu psycholog

Horší teroristický útok Německo nezažilo. Když radikální islamista Anis Amri... číst dále >

Články z Ona Dnes

Na plastiku jsem šla kvůli šikaně, říká kdysi obézní žena

Annie McManisová (25) z Nového Zélandu od mala zažívala kvůli obezitě šikanu.... číst dále >

O 10 let mladší: Život se s nimi nemazlil, teď jsou z nich nové ženy

Magda a Hanka jsou kamarádky a spolubydlící, které se poznaly na ubytovně.... číst dále >