Operace nosni prepazky

13496
2.11.08 10:22

Operace nosni prepazky

Ahoj holky
mam na vas dotaz zda nektera z vas byla na operaci nosni prepazky.Zrejme me to ceka a tak by me zajimalo jak to probihalo a co muzu ocekavat.
Byla jsem na ORL jelikoz mam neustale pravou nosni dirku ucpanou,nemuzu vubec dychat a tvori se mi tam strupy a dr mi rekla ze vzledem k tomu ze ji mam v te prave dirce zahnutou doprava tak se mi bude stale spatne dychat a ze to bude i horsi takze abych uvazovala o operaci ale at pry pockam az bude mala trosku vetsi.
Pokud to nektera z vas podstoupila muzete mi napsat jak dlouho jste byly ve spitale,zda to bolelo,jake to bylo po navratu domu atd.
Diky moc
Tamara

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

1748
2.11.08 10:44

ahojky :wink:

tak i mě byla doporučena plastika nosní přepážky, kvůli rýmám. mám prý jednu nosní dírku skoro neprůchodnou a proto mám pořád rýmy. takže mě taky plastika čeká. jsme domluveni předběžně na jaro až dokojím.

budu taky ráda, když sem někdo napíše své zkušenosti s touto operací

Jitul

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymni
3.11.08 19:33

Koukněte se na Boomtv „cesta proměny“, tam je vidět, co se s nosíkem dělá při operaci. Jinak, byla na tom moje sestřenice, na bolest si nestěžovala, jen je to pak nepříjemné na hojení-nevím jestli se při operaci nosní přepážky dává sádra každému, ona ji měla necelé 2 týdny a modřiny až pod očima. Pořád říká, že to stálo za to. Nejenom že sí dr. upravil neprůchodnou přepážku, ale zkrátil jí špičku nosu a vypadá to luxusně :wink:
Zuzana

• Nahlásit
  • Citovat
13496
4.11.08 09:04

JItulindo
vypada to ze jsme jedine takze jsem nasla tohle..
http://www.omlazeni.cz/…5-105-0.html

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama