Opět problémy s kojením

468
14.6.18 20:41

opět problémy s kojením

Ahoj, dcera mi poslední dobou odmítá v noci pít (budí se jednou za noc a jen si cucne a zase spí), ráno po probuzení mi taky nechce pít, máte s tím někdo zkušenost?

  1. je normální, že jsou dny, kdy mi dcera pije hezky a pak dny (těch je více) kdy skoro nechce pít?
  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
35957
14.6.18 20:46

A kolik jí je?

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
468
14.6.18 20:50

6 měsíců

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
3327
14.6.18 20:52

Pokud prospívá, tak buď ráda. Co bych za takovýho spáče dala.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
468
14.6.18 20:53

Doposud příbírala cca 150 g týdně, ale zdá se mi, že pije čím dál hůř. do jídla ji kolikrát musím nutit a každé kojení trvá kolem půl hodiny

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
4648
14.6.18 20:59

Starší syn přestal v noci jíst kolem půl roku, mladší asi kolem osmi měsíců. Buď ráda, že hezky spí.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
468
14.6.18 21:04

@Kacka2 a nemůže to snížit laktaci?

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
650
14.6.18 21:10

Dieta sa ma kojit v noci len do 6 mesiacov na odporucanie pediatra. A nie neznizi to laktaciu - ta sa koriguje podla zaujmu kojenca. Dieta si meni postupne casy kojenia, a telo matky sa prisposobuje.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
26583
14.6.18 21:45

To je dobry…vetsina diskuzi na toto tema je spis: chci se vyspat, proc chce pit i v noci…tohle tady vidim poprve :D

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
4648
14.6.18 21:46

@aduska912 to je asi individuální, mě to laktaci nesnížilo. Do půl roku jsem kojila plně (tehdy se to doporučovalo), takže u staršího jsem teprve začínala s příkrmy, mladší už měl v tu dobu asi oběd a svačinu, jinak kojený. Kojila jsem oba cca do roku, pak už u toho začali dělat blbiny a skoro odcházet, tak jsme skončili. I když pro ortodoxní zastánkyně kojení je to brzy, mě to přišlo akorát.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
35438
15.6.18 07:37

V šesti měsících už nepotřebuje v noci pít. Většina dětí, které ještě v noci pijí, to nedělá z hladu, ale jen ze zvyku, nebo jako uklidnění a na znovu uspání. Pokud máš nějaké dotazy ke kojení, zkus napsat do laktační poradny.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Zkušenosti a hodnocení

Kojenecká lahev

  • (4.5) + 85 recenzí

Laktační poradna

Ikona - Anna Musilová

MVDr. Anna Musilová