Opětovné problémy po interrupci

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 27.08.19 21:28
Opětovné problémy po interrupci

Dobrý den, chci se zeptat, jestli jste některá měla nějaké problémy po interrupci? Byla jsem před 4 měsíci na interrupci v 11tt s dvojčaty, po zákroku bylo vše v pořádku, měsíčky se dostavili přesně za 4 týdny. Ale pak to vše začalo. První to byli dvě velké cysty plus sraženina v děloze. Další měsíc po ms byla opět sraženina a krvácení mimo cyklus. Minulý měsíc mi gynekolog zjistil poměrně velké množství volně tekutiny za dělohou. A teď už zase cítím tlak na levém vaječníků a opět špinim. Můj gynekolog mi vždy jen odpoví, že se to vše vstřebá a nijak to dál neřeší. Máte někdo nějakou zkušenost? Moc děkuji za jakékoliv rady a informace

Reakce:
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 27.08.19 21:51

Osobní zkušenost nemam, ale vzhledem k mému povolání (porodní bába) doporucuju změnit gynekologa a v případě větších bolesti radeji gynekologicka pohotovost v porodnici. V tuto dobu uz by mělo byt vse dávno odkrvacene. Dle příznaků mi to připadá jako nejaky zanet a to neni sranda :nevim:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 27.08.19 22:06

Jediné co mi gynekolog nabídnul je antikoncepce Louisiana na srovnání cyklu, ale ten má pravidelný po 28 dnech..moc děkuji za radu, zítra zajdu raději na pohotovost, ten tlak je vážně velký, sotva sedím. Ještě jednou moc děkuji

Ginuš
Hvězda diskuse 38775 příspěvků 27.08.19 22:38

Když jsem sotva seděla, byl to zánět a je lepší jet co nejrychleji. Držím palce

Váš příspěvek
Reklama