Opožděná menstruace, test negativni

16.3.16 09:45

Opozdena menstruace ,test negativni

Dobry den, naposledy jsem mela menzes 8.2 a od te doby se jeste nedostavila, pred tydnen me par dnu bolel podbrisek jako pri menstruaci, mela jsem tak 5 dni, ze zacatku bily vytok a potom vytok s krvi, kojim, takze priznaky tehotenstvi tak nerozpoznam, test jsem delala kolem 9.3 a byl negativni, je tam mozne tehotenstvi i kdyz test nevysel? Nebo muze to mit nejakou jinou pricinu?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

6674
16.3.16 09:58

A normálně už máš pravidelnou menstruaci, i když kojíš?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1424
16.3.16 10:03

@vanesska15 Mam to podobne, posledni MS 12.2., kojim, syn 14 mesicu. Pred tydnem pocity jako by to melo prijit a zatim nic. Ale prisuzuji to tomu kojeni, tak uvidime.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
16.3.16 10:08

No ani ne, ale sa este nestalo ze tak dlouho by neprisla

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3.6.16 15:19

Opožděná menstruace,test negativní

Chci se zeptat. Chodim na darování vajíček, byla jsem poprvé darovat 11.3.2016. jelikož se nesmi na toto brát antikoncepce máme s přítelem nechránění pohlavni styk ( jelikož nám kondomy praskají Emotikona grin ) ale dáváme si pozor. Menstruace byla v pořádku až do této doby. Poslední jsem mela 27.4.2016 a od te doby nic. Chci se zeptat máte s tim nekterá zkušenost? Mohla bych být tehotná i presto, ze si dáváme pozor? mám 8 dní zpoždění a testy negativní. příjde mi to už ale divné. V pondělí jdu na gyndu. Jsem z toho už zoufalá… :zed:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
15534
3.6.16 15:34

Dávat si pozor není antikoncepce. Takže těhotná byt můžeš ;) ale jestli jsou testy negativní, tak spis rozhozeny cyklus

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7874
3.6.16 15:37

Týden mi meškala MS a test negativní. Znovu jsem si ho udělala další týden a už dvě čárky. Takže ano, těhotná být můžeš…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3.6.16 15:40

Vim ze to neni antikoncepce, ale když se darují vajíčka, nesmí se antikoncepce brát :nevim: tákže bohuzel nic jineho nez dávat si pozor nám nezbylo.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3.6.16 15:41
@Šmoulice píše:
Týden mi meškala MS a test negativní. Znovu jsem si ho udělala další týden a už dvě čárky. Takže ano, těhotná být můžeš…

I přesto, že se přítel do mě neudělal? omlouvám se tim jak to píši :?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7874
3.6.16 15:45
@Marťa030 píše:
I přesto, že se přítel do mě neudělal? omlouvám se tim jak to píši :?

Nazýváš věci pravými jmény ;) takže se neomlouvej ;)
Víš co, já jsem vám u toho nesvítila, ale pokud vám praskl kondom… Stačí troška a je vymalováno ;) já jen napsala svou zkušenost s testem. Udělej test příští týden, pokud MS nedostaneš, ale jestli bude i tak negativní, tak bude problém jinde ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3.6.16 15:59
@Šmoulice píše:
Nazýváš věci pravými jmény ;) takže se neomlouvej ;)
Víš co, já jsem vám u toho nesvítila, ale pokud vám praskl kondom… Stačí troška a je vymalováno ;) já jen napsala svou zkušenost s testem. Udělej test příští týden, pokud MS nedostaneš, ale jestli bude i tak negativní, tak bude problém jinde ;)

To vim, ze nesvitíla :D kondom nám praskl, ale nejak v breznu a dubnu jsem jeste menzes mela normálne.. v breznu po odebrání vajíček taky.. až ted se nedostavila… od toho praskuti si pritel dává pozor, ale to nestačí, vím no, jen se mi toto nikdy nestalo… ale dekuji

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3.6.16 16:13

@Marťa030 já tedy nevím Kdes byla výjimka darovat ale já byla darovat několikrát a vždy mi naplánovali kdy HA vysadit abych to dostala a mohla si píchat hormony - během tohoto a po odběru do první MS je sex zakázán a po odběru hned s první MS jsem mohla HA zpět nasadit :-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4.6.16 11:57

Ahoj mam pres tyden spozdení, na testu zatim nic neni. Tak zatim jenom stale cekám co bude. Mysli te ze je nejaka nadeje? :-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
245
4.6.16 12:33

@Michaela95 jsem na tom stejne mam mini ducha na unimark 25 tak uvidíme

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7874
4.6.16 12:38
@Michaela95 píše:
Ahoj mam pres tyden spozdení, na testu zatim nic neni. Tak zatim jenom stale cekám co bude. Mysli te ze je nejaka nadeje? :-)

Viz můj příspěvek ze včera 15:37…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama