Pozitivní test po chráněném styku

34
14.3.16 14:23

Pozitivní test po chráněném styku

Ahoj maminky, dnes jsem 4 měsíce po císařském řezu. Kojila jsem jen 2 měsíce. Dnes jsem volala na gyndu, že mi stále nepřišla menstruace. Měla jsem si udělat těhotenský test a vyšel pozitivně. Docela jsem v šoku, jelikož máme s partnerem pohlavní styk vždy chráněný. I prezervativ vždy kontrolujeme a nikdy porušený nebyl. Ani před a ani po. Myslíte, že můžu být ještě „přehormonovaná“?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
22511
14.3.16 14:27

MS mít nemusíš, protože ovulace předchází - takže těhotenství bez první MS po porodu je možné.
S tím sexem nevím, to těžko říct jak a co u vás bylo a nebylo
A ne, osobně si nemnyslím, že bys byla přehormonovaná, ale třeba mi to někdo vyvrátí

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
64717
14.3.16 14:31

@xnops žádná ochrana není 100%, takže šance je vždycky :nevim: do porodu to rozhodně nebude, po 4 m nemůže být hcg :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1952
14.3.16 14:35

Toto se stalo známé a má teď po roce druhé miminko, taky se chránili kondomem a bylo jí zle a hle byla těhotná, takže opravdu nic není 100% :) ještě se zeptám takto kondom používáte od začátku do konce sexu?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2023
14.3.16 14:38

@xnops Hcg z předchozího těhu už to určitě není, zkus další test, pokud je pozitivní gynda, i cysta prý může způsobit pozitivní tt. Já byla na gyndě dnes 6tt, 3a půl měsíce po císařském řezu. Ale u nás plánovaně. :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
27348
14.3.16 14:39

A mate vždy kondom od začátku?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
25136
14.3.16 14:41
@Frnda píše:
@xnops Hcg z předchozího těhu už to určitě není, zkus další test, pokud je pozitivní gynda, i cysta prý může způsobit pozitivní tt. Já byla na gyndě dnes 6tt, 3a půl měsíce po císařském řezu. Ale u nás plánovaně. :kytka:

Jé, gratuluji :kytka: A držím pěsti :hug:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
34
14.3.16 14:43

Ano vždy kondom, a vždy od začátku až do konce.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
19082
14.3.16 14:46
@Frnda píše:
@xnops Hcg z předchozího těhu už to určitě není, zkus další test, pokud je pozitivní gynda, i cysta prý může způsobit pozitivní tt. Já byla na gyndě dnes 6tt, 3a půl měsíce po císařském řezu. Ale u nás plánovaně. :kytka:

omlouvám se za OT, ale ty jsi 3 a půl měsíce od císaře a už jsi těhotná a navíc plánovaně? 8o 8o 8o Já myslela, že takto brzy po CS se nedoporučuje otěhotnět. Co ti na to řekl doktor? :-) Jinak jsi tedy odvážná. Já rodila přirozeně a do druhého těhot. bych nešla tak brzy ani tak :P :P

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2023
@pe-terka píše:
Jé, gratuluji :kytka: A držím pěsti :hug:

Moc děkuju! :mavam:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
19082
@xnops píše:
Ano vždy kondom, a vždy od začátku až do konce.

to je fakt divný :think: :think: :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
zoy
1496
14.3.16 14:48

Zavolala bych na gyndu, že test byl pozitivní a urychlene se objednala na UZ. Nemusí to být jen nové těhotenství, ale existuje i cosi jako choriokarcinom po porodu, což je typ rakoviny naštěstí 100% vylecitelny, měla ho známá.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2023
14.3.16 14:52
@Yasminn píše:
omlouvám se za OT, ale ty jsi 3 a půl měsíce od císaře a už jsi těhotná a navíc plánovaně? 8o 8o 8o Já myslela, že takto brzy po CS se nedoporučuje otěhotnět. Co ti na to řekl doktor? :-) Jinak jsi tedy odvážná. Já rodila přirozeně a do druhého těhot. bych nešla tak brzy ani tak :P :P

Od doktora jsem dostala zelenou po 3 měsicích, no o 14 dní jsme si přispíšili. Neřekl nic, usmál se císaře vůbec neřešil. Není moc diskuzí o těhu takhle brzo po císaři, ale třeba na slovenském modrém koníku je takových holek dost a s povolením lékaře, po Sc jsem žádné komplikace neměla. Chlapeček nám zemřel pár dní po porodu, takže další těhotenství je i trošku terapie, ikdyž mně za to určtě někdo ukamenuje. :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
25136
14.3.16 14:52
@Yasminn píše:
omlouvám se za OT, ale ty jsi 3 a půl měsíce od císaře a už jsi těhotná a navíc plánovaně? 8o 8o 8o Já myslela, že takto brzy po CS se nedoporučuje otěhotnět. Co ti na to řekl doktor? :-) Jinak jsi tedy odvážná. Já rodila přirozeně a do druhého těhot. bych nešla tak brzy ani tak :P :P

Rozklikni si profil a najdeš odpověď… :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3202
14.3.16 15:12
@Frnda píše:

Klárinko gratuluji <3

Jinak mě strašili, že je to právě zvýšené HCG po porodu, 3 měsíce po porodu mi nepřišla MS, všichni v okolí ať se moc neraduji, že se to stává, že je to málo pravděpodobné, no ta nepravděpodobnost už má 3 cm, tluče jí srdíčko a hezky si v podbřišku roste :-))

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat