Těhotná? Bylo na test brzy?

Anonymní
12.3.16 22:21

Těhotná? Bylo na test brzy?

Anonym, protože si to chci zatím nechat pro sebe :-)

Ahoj, potřebuju spíš jen slyšet názor „ženský“, zatím to nikde nechci s těmi z rodiny a okolí moc konzultovat, chceme to jako tajemství, proto jsem tady :-).
Mám cykly dlouhé +-34 dní, ovulaci běžně v polovině cyklu, kolem 15.-18. DC, poslední MS začala 15. února. S manželem jsme si řekli, že to necháme „náhodě“ (první syn zplozen z jediného styku na první pokus :-) bez nějakého snažení ), 1. března jsme měli tedy jediný sex (neužívám HA), cca týden mám bolesti v podbřišku, jako při menzes, středně silné, dalo by se říct denně, ale nešpiním (ani u synka jsem nešpinila) (+mě skolila únava, ale to přičítám probíhajícímu nachlazení). Podle hlenu soudím, že ovulace tentokrát byla někdy kolem 2. a 3. března (čili den, dva dny po styku).
Testovala jsem ve čtvrtek a dneska (10 DPO), negativní. Otázka zní - je ještě šance, že jsem těhotná? (Bylo na testování brzy?)
(bříško opravdu cítím jak bolí)

Díky za vaše zkušenosti a podporu! :srdce:

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

2421
12.3.16 22:25

Myslím, že je opravdu brzy, počkala bych pár dní nebo týden a pak testovala znovu.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2584
12.3.16 22:29

Proč nepočkáš do MS? Takové testování nemá vůbec smysl. Můžeš i nemusíš být těhotná :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5827
12.3.16 22:40

Nechapu :roll:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
12.3.16 22:40

@Cipisek79 Takže šance pořád je..?
@Martina84 Protože první syn byl // na testu už 9DPO, tak proto jsem testovala i teď, nemohla jsem to vydržet. Navíc mám delší cykly než počítá TT v příbal. letáku (28), proto bych chtěla znát i něčí zkušenost a názor. Děkuji.

• Nahlásit
  • Citovat
2421
12.3.16 22:43

Tak šance je vždycky, ale opravdu bych počkala. Stejně nic nevyřešíš ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
12.3.16 22:43

@Cipisek79 Děkuji :srdce:.

• Nahlásit
  • Citovat
maminka201
12.3.16 22:48

Já mám pocit, že tady píše často ta samá uživatelka, ale je pod anonymem… :think: :think:

• Nahlásit
  • Citovat
maminka201
12.3.16 22:51

Jinak k otázce..budeš muset počkat ;)

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
12.3.16 22:51

@maminka201 Tomu moc nerozumím, píšu prvně. U syna jsem měla // 9 DPO, tak se ptám, jestli je možné, když jsem teď asi 10DPO a test nic neukázal, být těhotná. Chtěla jsem slyšet zkušenosti maminek, kterým se to třeba stalo a celkem jsem v údivu, co dokáže někdo odpovědět…

• Nahlásit
  • Citovat
maminka201
12.3.16 23:14
@Anonymní píše:
@maminka201 Tomu moc nerozumím, píšu prvně. U syna jsem měla // 9 DPO, tak se ptám, jestli je možné, když jsem teď asi 10DPO a test nic neukázal, být těhotná. Chtěla jsem slyšet zkušenosti maminek, kterým se to třeba stalo a celkem jsem v údivu, co dokáže někdo odpovědět…

víš hodně čtu po diskuzích, ale třeba se pletu..těhotná být mužeš, ale i nemusíš..pokud seš si jistá, že ovulace byla 2 nebo 3.3.tak ještě počkej..jinak někdo má // až týden p spoždění :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
2882
12.3.16 23:20

@maminka201 Ne to byla jiná jestli myslíš tu co já :D To byla ta 17tka co má fobii z těhotenství :D

Jinak k věci :) Myslím, že na test je brzy vzhledem k tvému cyklu. Já jsem měla poslední MS 14.prosince a těhotenství jsem zjistila 13.ledna. Navíc jsem otěhotněla hned po vysazení HA a mám jiný cyklus :) Jsem 13. týden a podle MS mi to sedí přesně i s UTZ. Kamarádka je taky 13.týden a poslední MS měla někdy v listopadu kolem 18 asi. Někdo má pozdě třeba ovulaci a můžeš být těhotná :) Počkala bych, ale taky jsem byla hned přesvědčená, že jsem těhotná ještě před MS a letěla jsem pro test a nic. Za chvilku se podívám a // :D trpělivost :hug: držím pěstičky

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4266
13.3.16 00:15

Pokud jsi těhotná a břicho reaguje na těhotenství pobolíváním, pak by takové těhotenství bylo vidět na testu.
Jestliže je test negativní, jakékoliv těhotenské příznaky jsou buďto vsugerované nebo se jedná o jiný neduh.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
13.3.16 06:22

Mám taky dlouhé cykly (35-36 dní), dvě čárky (ne duch) se objevily až po cca 18-21 dnech od styku (píšu styku, protože přesné datum ovulace neznám, ale podle příznaků byly 1-2 dny po).
Anonym protože druhé těhotenství je ještě čerstvé ;-)

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
13.3.16 07:13

@maminka201 @Mexie Děkuji, zkusím otestovat za pár dní znovu. Měřím i BT, ta má 37,2 po ránu už týden, ale dříve jsem neměřila, takže ty výsledky neberu jako relevantní.

@Icestar Taky se bojím, kdyby nebyla čárka, aby to nebyl jiný neduh :-(. Kdyby to nepřešlo, vyrazím raději k Dr.

Všem moc děkuji!

• Nahlásit
  • Citovat

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama