Opožděná menstruace v 15

Anonymní
18.3.20 18:07

Opožděná menstruace v 15

Dobrý den, nevím co už mám dělat. Mám opozděnou Menstruaci nevíte nějaký rady? Měli jsme sex chráněný ale už před měsícem a pak jsem dostala Ms

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

1016
18.3.20 18:47

Tohle tema uz jsi jednou zakladala, ne? A jestli ne ty, tak jina patnactka. Pises moc malo informaci. Jake mas zpozdeni? Antikoncepci beres? Tehotensky test sis delala?

Jinak zpozdeni neni nic nenormalniho, muze se to stat i u jinak pravidelneho cyklu. Staci jedna funkcni cysta, stres, cestovani, nemoc… a zpozdeni je na svete. Nemusi to znamenat celkem nic. Ja mivam tak jednou dvakrat do roka zpozdeni tyden a dva a vsechno funguje i vypada normalne.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
19.3.20 08:46

@Afrikana ano těhotenský test jsem si dělala a nic.. a jak jsem psala tak před měsícem jsem měli sex chráněný, pak jsem to hned dostala ale proč tento měsíc ne to nevím… antikoncepci neberu, zpoždění mám týden

• Nahlásit
  • Citovat
1016
19.3.20 10:51
@Anonymní píše:
@Afrikana ano těhotenský test jsem si dělala a nic.. a jak jsem psala tak před měsícem jsem měli sex chráněný, pak jsem to hned dostala ale proč tento měsíc ne to nevím… antikoncepci neberu, zpoždění mám týden

To se proste holt obcas stat muze :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
23.3.20 20:33

Opožděná MS

Dobrý den, chtěla bych se zeptat jak moc dlouho jste měli opožděnou MS? A popřípadně bych se chtěla zeptat jak jste ji „přivolali“… Zda to jde…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
27.3.20 21:09
@pNikuška píše:
Dobrý den, chtěla bych se zeptat jak moc dlouho jste měli opožděnou MS? A popřípadně bych se chtěla zeptat jak jste ji „přivolali“… Zda to jde…

Ahoj, nejlepší je tepla vana, nebo si kup bylinné kapky (girášek) opozdenou jsem měla 10 dni

• Nahlásit
  • Citovat

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama