Opožděná ms, ale negativní test

• Fotoalbum (1)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
Anonymní
12.11.21 11:53

Opožděná ms ale negativní test

Zdravím Vás dámy :)
Podotýkám, že nepoužívám žádnou HA.
30.října jsem měla s přítelem cca 2 minutový sex bez ochrany, přerušili jsme a použili kondom. Veškerý obsah šel do něj. Během týdne jsem pociťovala klasické bolesti břicha jako před MS, citlivá prsa, chuťě na různá jídla, lehké se zhoršilo akné, naládovost atd. A teď 8.října měla přijít MS, takže jsem ty příznaky brala jako normální před MS. Avšak ms nedorazila, tak hned ten den, kdy MS měla přijít jsem si pro jistotu udělala test a byl negativní. Vše okolo přetrvávalo dál, tak jak mám před i během MS, ale stále nic, tak jsem si dělala včera další po ránu (paní lékarnice mi dala ten na čůráno do proudu, nikoli ten klasický) ale ten vyšel taky negativní. Zpoždění mám dnes 5. den. Volala jsem i na gynekologii a sestřička mě ujistila, že z tohodle nic nebude, že se nemusím obávat, a že stresem jsem si je mohla oddálit či vůbec třeba přejít(je pravda, že nad ničím celé dny nepřemýšlím a furt si říkám, kdy to ms příjde). Pokud bych do příští středy neměla MS a stále výcházel test negativní(prý zbytečně vyhozené peníze, ale pro můj klid si ho můžu udělat), tak si mám zavolat a udělají odběr krve.
Máte prosím některá podobnou zkušenost? Mám už trochu nervy…

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
11943
12.11.21 12:07

První test jsi si dělala docela brzo, ale včerejší by už aspoň ducha ukázal. Takže si myslím, že to bude spíš nějaký zpoždění. Každopádně pokud dítě nechcete tak se chrante celou dobu styku.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
12.11.21 12:20

@JancaS84 Další si udělám ještě po víkendu třeba v pondělí. Těch pár korun mě nevytrhne. My používáme kondom furt, ale tentokrát jsme přišli ze zábavy, byla chuť, ale za v času jsem řekla, že bez toho ne-e, tak jsme přerušili a pokračovali až potom.
Na prosinec mám kontrolu u MUDr, a chci se s ním domluvit na tělísku.
Slabé pobolívání břicha mám stále, citlivé prsa taky. Myslíte, že by bylo možné tuto ms přejít a přišla by až ta další?

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
13.11.21 15:05
@Anonymní píše:
@JancaS84 Další si udělám ještě po víkendu třeba v pondělí. Těch pár korun mě nevytrhne. My používáme kondom furt, ale tentokrát jsme přišli ze zábavy, byla chuť, ale za v času jsem řekla, že bez toho ne-e, tak jsme přerušili a pokračovali až potom.
Na prosinec mám kontrolu u MUDr, a chci se s ním domluvit na tělísku.
Slabé pobolívání břicha mám stále, citlivé prsa taky. Myslíte, že by bylo možné tuto ms přejít a přišla by až ta další?

Ahoj tak co, dneska jsi testovala nebo jak jsi na tom?

• Citovat
  • Nahlásit
2
15.11.21 15:35

Zdravím dámy, já jsem tady nova… S přítelem se snažíme o mimi. Už dva týdny mám zpoždění. Testy byli negativni. Dr. řekla ze mám ještě počkat týden a udělat si test.. Posilam fotku TT. Segra vidí prý ducha… :?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
106
15.11.21 16:24

@Vicky99 Ahoj, ducha také vidím :palec:, ale podobného sem měla tento měsíc po 5 dnech zpoždění taky, pak jsem udělala clearblue digi tam mínus a ms dnes dorazila, tak už na ty duchy moc nevěřím. A nevíš, kdy jsi měla ovulku? protože na 2týdny zpoždění je čárka fakt hodně málo viditelná :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2
16.11.21 10:50

@Alzbeta21 Dr. Říkala ze se nemám nějak tomu řídit. A at hlavně mám sexuální život. Protože před pul rokem jsem vysadila antikoncepci a od te doby jsem měla MS přesne jako hodinky. Ale už týden pociťují bolest prsou, sem tam pichlava bolest do břicha, mám vlčí hlad a už ráno pociťují takou nevolnost, že mi je trochu na zvracení a nikdy jsem to ne mývala. A dnes me bolí už… Jak to vysvětlit… Jakoby me bolela děloha. :nevim: A v noci chodim dva krát na záchod. A před tím jsem nikdy přes noc nechodila na záchod.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat