Opožděná MS - kontryhel?

Anonymní
26.6.21 11:13

Opožděna MS - kontryhel?

Ahoj, mám dotaz. Minuly měsíc jsem začala pit kontryhel na podporu otěhotnění. Pila jsem od začátku cyklu 2-3 hrnky denně pak jsem přidávala i maliník. Pouze do ovu, pak jsem přestala. Včera měla dojít MS, ale nedošla. Břicho mě pobolívá od ovu pořád. Ale tak jinak. Teď mám takové tlačení spíš na právem podbrisku, nebo nevím jak to popsat, trochu i bolest asi dělohy. Včera po wc na toal trochu narůžovělé. Jinak nic. Dneska zatím také nic. TT jsem dělala před vynechanim MS a byl tam spíš stín a to po limitu. Včera ani dnes jsem už nedelala. Stalo se některé, ze kontryhel vám ms rozhodil? Jinak myslím ze na TT by něco snad vidět bylo. Od ovu jsem teď 13-15den nevím přesně.
Měla to některá podobně? Co se dělo dal? Pockam par dni a pak se objednam na gyndu a v pondělí udělám znovu test. Díky :srdce:

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
945
26.6.21 11:19

Ano mě kontryhel rozhodil ms.
Nechápu jednu věc, proč je pro možný se testovat před vynechanim ms a po vynechání už se netestuješ? :mrgreen: Teoreticky by to mělo být obráceně.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
25025
26.6.21 11:21

Mě kontryhel rozhodil celý cyklus.

Vyčkala bych, týden a udělala test. Pokud by ms nepřišla počkala bych třeba ještě jeden, a pak šla k dr.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
446
26.6.21 11:24

Kontryhel ti může změnit cyklus. Takže ovulace mohla být jindy, pokud ji nemáš potvrzenou. Ale teda 3 hrnky za den mi přijdou strašně moc.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
26.6.21 14:00

Tak záhada vyřešena, po vložení příspěvku dorazila MS :roll: takže mi kontryhel prodloužil cyklus. Zkusím ještě jeden měsíc a prdím na to :) díky zakladatelka :srdce:

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat