Opustit práci ve zkušební době?

Anonymní
28.4.20 22:51

Opustit práci ve zkušební době?

Ahoj holky, jdu si k vám pro radu. V březnu jsem nastoupila do zaměstnání, v maloobchodní řetězci na doplňování mléčného úseku, hned druhý den jsem dělala celý den palety s pitím (makačka) ze dne se stal týden a Já se řekla šéfovi že to nedávám - jeho odpověď nebrečte, díky bohu jsem už potravin.. od Te doby Mé šéf nemůže vystát kdykoliv přijdu s prosbou zvedá oči v sloup.. Každý měsíc dostáváme rozpis směn, už po druhé tam nejsem psaná jako kdyby se mnou nepočítal.. Jak by jste to resili vy? Zvažují vydržet do zkušebky a přestoupit jinam.. Cítím že to nedávám. Andrea

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
626
28.4.20 22:54

Nechápu.. Jak jako, že nejsi druhý měsíc psaná?? To nechodíš do práce? :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
28.4.20 23:07

@Zlobolka123 Nebyla jsem v rozpisu psaná ani na duben, dnes jsme dostali rozvrh na květen a zase tam nejsem ačkoliv kolega který nastoupil před týdnem tam je :nevim:

• Citovat
  • Nahlásit
626
28.4.20 23:09
@Anonymní píše:
@Zlobolka123 Nebyla jsem v rozpisu psaná ani na duben, dnes jsme dostali rozvrh na květen a zase tam nejsem ačkoliv kolega který nastoupil před týdnem tam je :nevim:

A jak máš ty dny omluvené, když jsi doma?? Nechápu to trošku :think: takže jsi celý duben a ten budeš i květen doma zadarmo??

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5722
28.4.20 23:11

Taky moc nechápu. On tě přeci může vyhodit bez udání důvodů. Hledáš jinou práci? Abys nebyla bez příjmu

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
24376

A to máš jako normálně práci, nebo jsi brigadnik? Nebo jakto ze si doma a nepocitaji s tebou?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
@Zlobolka123 píše:
A jak máš ty dny omluvené, když jsi doma?? Nechápu to trošku :think: takže jsi celý duben a ten budeš i květen doma zadarmo??

Kdepak nechyběla jsem, když jsem zjistila že nejsem v rozpisu šla jsem za šéfem a ten mi směny dopsal a já chodila do práce

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
28.4.20 23:14

@vejilka Zatím neřekl že mě chce vyhodit ale přijde mi že to má v plánu, posílám životopisy pro svůj vnitřní klid

• Citovat
  • Nahlásit
626
28.4.20 23:14
@NathalieePathalie píše:
Kdepak nechyběla jsem, když jsem zjistila že nejsem v rozpisu šla jsem za šéfem a ten mi směny dopsal a já chodila do práce

Ahaa… to je zvláštní přístup šéfa, že si drží člověka kterého má u zadele :think: Být tebou tak si hledám jinou práci.. Zřejmě tě stejně co nevidět vyhodí :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
28.4.20 23:17

@Zlobolka123 Po večerech koukám na jiné nabídky a co nevidět ať jsem fuč

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3279
28.4.20 23:19

Na jednu stranu zase, nemůžeš chtít, aby s tebou byl šéf spoko, když mu tam hned fňukáš, jak práci nedáváš :nevim: Potřebuje pracovité lidi a ne fňukny, takže bych asi nepočítala s dlouhým pobytem v této práci a promysli si, kam pošleš další CV :mavam:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
626
28.4.20 23:19
@NathalieePathalie píše:
@Zlobolka123 Po večerech koukám na jiné nabídky a co nevidět ať jsem fuč

To děláš dobře.. Je teď hodně málo práce ( teda aspoň u nás ).. Tak držím palce.. Ale opravdu utíkej. To nemá žádnou cenu :palec:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
28.4.20 23:36
@Zlobolka123 píše:
To děláš dobře.. Je teď hodně málo práce ( teda aspoň u nás ).. Tak držím palce.. Ale opravdu utíkej. To nemá žádnou cenu :palec:

Ke málo nabídek proto se chci do konce zkušebky držet a mezitím hledat, dělám VŠE proto abych našla lepší práci :)

• Citovat
  • Nahlásit
28.4.20 23:40

@shadowbabe Navrhla jsem mu pracovat v jiném úseku - práce se nebojím ale pití jsem nedávala :(

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
870
29.4.20 05:35

Přístupu šéfa se nedivím, v dnešní situaci má nabídek od jiných lidí dost a když mu po týdnu řekneš že práci nedáváš (pokud jsi nebyla zvyklá makat, tělo potřebuje minimálně měsíc, aby si na námahu zvyklo). Takže když jsi mu řekla že to je pro tebe moc namáhavé, našel si někoho jiného a s tebou nepočítá.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat