Osávačka hlenů

1083
29.10.07 10:27

Osávačka hlenů

Ahoj, máte zkušenost s dětskou odsávačkou hlenů, připojitelnou na vysavač??? díky za každý příspěvek :roll:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

2104
29.10.07 10:41

Ahoj mám ji krátce a jsem s ní celkem spokojená. U té obyčejné - s tím modrým vrškem, jsem nikdy nevěděla jak hluboko jí můžu zavést a neměla jsem takový tah, abych něco pořádného odsála. Je pravda, že u té odsávačky na vysavač mi musí pomáhat manžel, malého nejsem schopna sama udržet a nejsem si jistá, jestli si Sebík nevytvoří k vysavači blok, ale snad to bude dobrý. Můj závěr - jsem spokojená.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymni
29.10.07 10:44

odsavacka

ahojky,my ji mame asi dva mesice a nikdy jsem nemela nic sikovnejsiho.Syn trpi na rymy cely rok,je maly,nevysmrka hleny a s touto odsavackou mame do tydne po ryme a hlavne,nepolyka hleny,nezvraci a nosik ma krasne cisty.Mohu jen a jen doporucit.

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymni
29.10.07 10:47

Jeste jsem zapomnela dodat.....syn se vysavace od narozeni nebal…slysel ho v brise denne,ale i tak bereme odsavani jako hru.Nejdriv si jako odsavam ja,pak mu odsavam prstiky,aby vedel,ze mu to neutrhne nos a pak si da i sam odsavacku k nosu.Po odsati ho to necham vymontovat a odnest na umyti…ma to opravdu jako hru a nikdy mi nezabrecel.Kdyz reknu,ze jdeme odsat,uz si sam leha…asi vi,ze mu to ulevi.Tak hodne stesti!!!

• Nahlásit
  • Citovat
1652
29.10.07 11:04

taky pořád ještě uvažuju o koupi…odsávám sice tou hadičkovou taky přes vysavač (stačilo do čtverečku kartonu udělat dírku na hadičku a dám to na hadici..tlakem to drží ;-) a saje skvěle) ale pořád si říkám jestli nebude ta „nová“ lepší…máte někdo srovnání? zatím se mi líbí (neviděla jsem na živo), že si všichni pochvalují ten tvar „násosky“ , že je to elegantnější a i bezpečnější…

Zdenik

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1364
29.10.07 11:07

ahoj, tak já nevím, ale mám trošku opačnou zkušenost - je sice pravda, že malá pořádnou rýmu ještě neměla, takže odsáváme takové ty běžné nudle, ale tu vysavačovou jsem vyzkoušela i na sobě - a fakt to bylo dost nepříjemný,jen si to zkuste. S tou hadičkovou jsem zatím vždycky vystačila, chce to trošku cvik, ale celkem nám to jde.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
22315
29.10.07 11:14

TAk ja mam odsavacku udelanou jako Zdenik, klasika hadickova a davam na vysavac........

JAk hluboko zavest???? V nemocnici treba odsavaji hooodne hluboko a kdyz mel malej hodne rymu zavedla jsem kam az slo… dulezite je netlacit aby se neposkodila sliznice, ale pokud mate cvik a vite jak na to, tak se da zavest az do nosohrtanu a krasne odsat.....je to neprijemne, ale trva jen par vterin a pak sme meli celou noc klid.

K

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1235
29.10.07 12:12

Já jsem 100% pro vysavačovou. Teď zrovna procházíme pěknou rýmou a už si to jinak nedovedu představit. Teda, Ondra u toho řve jak tur, to je jasný, ale u té hadičkové to bylo ještě horší a navíc se mu hned spustila krev (jakmile jsem zajela jen trošku víc do nosánku). Ta vysavačová se přitistkne jen na kraj a během pár vteřin je vysáto. S klasickou to trvalo hrozně dlouho, sama jsem ho neudržela a musel odsávat manžel, já na to ani nemám dech.
Pravda je, že se teď Ondra vysavače bojí :oops: Tak snad na to do další rýmy zapomene a budu moct v jeho přítomnosti vysávat.

Doteď si pamatuju, jak jsme jednou v noci s tou klasickou hadičkovou vysávali rýmu Matýskovi a než se nám to při jeho škubání podařilo aspoň jakžtakž vysát, chudinka se z toho řevu úplně osypal (myslím tím takové ty krvavé tečičky pod kůží v obličeji). Mě to samozřejmě ráno vyděsilo, nespojila jsem si to s tím nočním řevem při odhleňování, a letěla s Matesem k doktorce, co to může být :? . Ta taky netušila a pro jistotu nás poslala na odběr krve… Ježíš, chudinka malá. Doteď je mi ho líto, že kvůli mé neobratnosti musel chudák na odběry :oops: . Chjo, takže teď mám vysavačovou a je klid.

M.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12143
29.10.07 13:26

Taky mám doma vysavačovou odsávačku a jsem moc spokojená. Příjde mi, že ta koncovka do nosu je o dost šetrnější, než ta obyčejná hadičková odsávačka. Malé to nijak neubližuje, dokonce mi při odsávání pomáhá - drží si to u nosu sama. Nicméně umí i smrkat, což je pro ni asi příjemnější, než odsávání.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
22
29.10.07 14:09

Ahoj, tak ja se pripojuji a jsem pro vysavacovou. Jsem s ni moc spokojena! A samozrejme, ze jsem to zkusila nejdriv na sobe, a az tak moc neprijemny to zas nebylo, navic to trva opravdu par sekund a je hotovo. Kamaradka zase odsava tim obycejnym balonkem, ktery se pouzival drive, ale doktori to nedoporucuji, ze to neni moc setrne (nevim, nemam vyzkouseno). Nastesti dcera uz se naucila smrkat sama. Jana

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
792
29.10.07 19:48

Ahoj - at už se rozhodnete pro jakoukoliv odsávačku - lékaři neradi vidí časté odsávání - to je tak na zničení sliznice - bohužel, stejně se laik nedostane tam, kam by potřeboval. Takže - pokud by dítko bylo pod stresem z odsávání - vykašlala bych se na to.
JInak mám lepší zkušenosti s vysavačovou.

Nejdůležitější je při rýmě zvýšená poloha, chladno a zvlhčovat… zvlhčovat… mokrá prostěradla doma, do nosu ideálně Libenar. Na spaní tak max 18st.

Tak ať je rýma fuč.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5252
29.10.07 20:01

Ahojky všem,tak já se dlouhou dobu té odsávačky „bála“,připadalo mi to hrozně drastické,ale potom,co měl malý rýmu asi 2 měsíce vkuse,jsem si jí pořídila a musím říct,že je to skvělý vynález a ten kdo to vymyslel by měl dostat metál :wink: Malý už si taky sám pro ní běží a fakt těch pár minut zvládá skvěle,ale musí sedět,nesmí ležet,to se pak kroutí.
Já bych ti jí teda doporučila!Je to fakt dobrá investice!

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1083
29.10.07 20:04

Díky

Děkuji všem, dneska jsem svého drobečka „mučila“ klasickou odsávačkou i s balonkem na konci, máme první rýmu a rvalo mi srdce jak u toho plakal, ale co pořád lepší trocha řevu, než zánět středního ucha nebo podobná nepříjemnost, takže jsem dala na většinu z vás a objednala baby vac, takže jsem zvědavá jak uspěju s touhle odsávačkou, když mě dneska pozoroval můj muž, dělala jsem si z něho legraci, že na malým testuju odsávačky co náš trh nabízí a pak na ně budu psát recenzi :P , ještě jednou díky a hlavně všem dětičky bez rýmy a jiných neduhů.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9351
23.11.07 14:25

Já se teď taky rozhoduju, kterou odsávačku. Tu vysavačovou jsem byla rozhodnutá nekoupit, po tom, co jsem vždycky viděla mého synovce, jak u toho řve a brání se. Ale možná, když z toho udělám hru, tak to mimi bude bavit :lol:
No, uvidím. Manžel bude asi proti, taky mu to přijde drastický, ale asi to zkusím. Lepší než rýmy :?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2210
26.11.07 06:38

ahoj holky
manžel byl tak prvně proti odsávačce na vysavač, ale hrozně rychle naštěstí přišel na to , že je to pro malou rychlejší , efektivnější a ted na ní nedá dopustit, takže já jí jen mohu doporučit, malá u toho sice řve, ale né tím že by jí to bolelo, ale že jí prostě děláme něco co nechce a jak vysavač vypnu je okamžitě vysmátá, takže to opravdu nebolí

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama