Oslava 30. narozenin, party s programem

Anonymní
27.4.10 16:17

Oslava 30.narozenin, party s programem

Ahoj, predem se omlouvam za anonym, ale nechci aby se to oslavenec dohmatnul, snad me pochopite :oops:
Manzel bude mit letos v rijnu 30tiny a ja bych mu chtela zorganizovat vecirek nebo prima den s prateli, kolegy z prace. Resim to uz nyni, nebot jsem tehotna a v dobe narozenin budu mit uplne jine starosti.
Chtela bych sezvat jeho kamarady, kolegy z prace, nase spolecne pratele a usporadat oslavu. Mam predstavu, aby to bylo s programem, spis sportovne zamereny. Golf, bowling, ping pong nebo neco podobneho, klidne i adrenalin. Cca pro 25 - 30 lidi. Maly raut nebude na skodu, piti asi kazdy sam za sebe. pouze Praha a okoli.
Budu rada za kazde napady, ja uz si s tim lamu hlavu dlouho a jeste musim vymyslet, jak je vsechny kontaktovat a manzela tam dostat :lol:

Diky moc za napady :palec:

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

xzuzkax
27.4.10 16:53

Ahoj! Chceš něco sportovně zaměřeného a adrenalin? Mě okamžitě napadl paintbaal (ani nevím jak se to píše). Na tom se chlapi dost vyblbnou a můžu říct, že já bych do toho šla taky :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
2900
27.4.10 19:15

jjj, painball je dobrej, ale záleží na tom, kolik chceš investovat a jestli to chceš platit všechno ty, pod 500 za jednoho se u paintballu rozhodně nedostaneš, bowling je levnější, ale nudnější, golf netuším, ale na green vás asi bez průkazu nepustí. Pokud to budou většinou chlapi, tak co takhle motokáry?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama