Osobní ohodnocení práce

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
Anonymní
14.8.21 20:00

Osobni ohodnoceni prace

Dobry den. Chtela bych se zeptat zda-li se osobko dani. Od cervence mi osobko zvysili a na vyplatnici je mensi. V predchozich vyplatnicich je stejne jako na smlouve, tudiz asi nezdanene. Nedava mi to smysl, jak to pocitaji, kazdy mesic pracuji stejne a jsou semnou spokojeni

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
10751
14.8.21 20:07

Je to součást mzdy a normálně se vždycky daní. Pokud jej máš napsaný menší, tak ti jej možná pokratili kvůli dovolené, nemoci apod.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
14.8.21 20:19
@Cenarius píše:
Je to součást mzdy a normálně se vždycky daní. Pokud jej máš napsaný menší, tak ti jej možná pokratili kvůli dovolené, nemoci apod.

Pravda, ja mela tyden dovolenou, tak to bude asi tim. Jen me nedava smysl, ze predchozi mesice jsem dostala cele osobko bez zdaneni, tedy v cervenci mensi osobko, ale za to vykonnostni priplatek :nevim:

• Citovat
  • Nahlásit
2389
14.8.21 20:24

U nás je osobní ohodnocení ve výplatnici napsáno, ale pak v celkové hrubé mzdě je normalně zdaněno.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
14.8.21 20:43
@Jolka86 píše:
U nás je osobní ohodnocení ve výplatnici napsáno, ale pak v celkové hrubé mzdě je normalně zdaněno.

Ja mam na vyplatnici v predchozich mesicich celou castku a ted pokracenou. Mela jsem dovcu, tak snad je to tim

• Citovat
  • Nahlásit
79406
14.8.21 20:48
@Anonymní píše:
Ja mam na vyplatnici v predchozich mesicich celou castku a ted pokracenou. Mela jsem dovcu, tak snad je to tim

No, ale celou ji mas v hrube mzde, pak se z toho normalne pocita sociální, zdravotní a dan. A ted ji nemas celou kvuli te dovolené, szejne jako nemas cely ani základní plat.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat