Otec u porodu a karanténa

363
28.3.20 16:45

Otec u porodu a karanténa

Holky co jste těhotné a už se chystáte do porodnice. Chápu, že jste nešťastné, že nemůžete mít v této chvíli tatínka u porodu. Těšili jste se, chtěly jste tam mít něho aby Vám krátil dlouho chvíli a viděl děťátko hned po narození…
Ale přestaňte už fňukat, slyším a čtu to z každé strany. Jsou důležitější věci než mít otce u porodu.
Nemocnice musí být opatrné. Navíc buďte rády, že máte velké břicho, jste oteklé, porodíte zdravé, baculaté miminko.
Jsou matky co řeší vetší problémy než vy. :nevim:

Karanténa a co doma?
Všichni řeší: co budeme dělat doma? Co děti??
Bože, to nemáte žádné koníčky?? To neumíte zabavit děcka a trávit s nimi čas? Neumíte s nimi mluvit? To jste pohromadě jen na Vánoce??
Skoro všichni, brečí že už týden nevytáhli paty z domu. No a? Někteří nemůžou nikam celý rok a nefňukají. :zed:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

Pvln34
28.3.20 16:48
  • Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
28.3.20 16:51
@Lujza031 píše:
Holky co jste těhotné a už se chystáte do porodnice. Chápu, že jste nešťastné, že nemůžete mít v této chvíli tatínka u porodu. Těšili jste se, chtěly jste tam mít něho aby Vám krátil dlouho chvíli a viděl děťátko hned po narození…
Ale přestaňte už fňukat, slyším a čtu to z každé strany. Jsou důležitější věci než mít otce u porodu.
Nemocnice musí být opatrné. Navíc buďte rády, že máte velké břicho, jste oteklé, porodíte zdravé, baculaté miminko.
Jsou matky co řeší vetší problémy než vy. :nevim:Karanténa a co doma?
Všichni řeší: co budeme dělat doma? Co děti??
Bože, to nemáte žádné koníčky?? To neumíte zabavit děcka a trávit s nimi čas? Neumíte s nimi mluvit? To jste pohromadě jen na Vánoce??
Skoro všichni, brečí že už týden nevytáhli paty z domu. No a? Někteří nemůžou nikam celý rok a nefňukají. :zed:

Přesně, dokonce je plno lidí co chodí dál do práce a nestěžuje si.

• Nahlásit
  • Citovat
7370
28.3.20 16:53
@Anonymní píše:
Přesně, dokonce je plno lidí co chodí dál do práce a nestěžuje si.

A plno lidí, kteří by do práce chodit chtěli.

@Lujza031 ne s každým dítětem si pokecáš a prckové, co potřebujou pohyb, si dva tři týdny v kuse s povídáním a hra ním taky úplně nevystačí a pak z toho začne hrabat všem. ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
654
28.3.20 16:56

Ja bych tak rada sla do prace :lol: zabavit rocni a pul da praci, tady se zadny velky hovory nekonaj, navic vstava v 5 rano. :pocitac: Ale jo, jsou na tom lidi hur

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
28.3.20 16:56
@sakota píše:
A plno lidí, kteří by do práce chodit chtěli.@Lujza031 ne s každým dítětem si pokecáš a prckové, co potřebujou pohyb, si dva tři týdny v kuse s povídáním a hra ním taky úplně nevystačí a pak z toho začne hrabat všem. ;)

Práce je dost stačí chtít.

• Nahlásit
  • Citovat
654
28.3.20 16:57
@Anonymní píše:
Práce je dost stačí chtít.
jo? A kde ted? :think:
  • Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9166
28.3.20 16:58

Tak napište něco o sobě… Jste těhotná? Jak trávíte dny? Určitě spousta žen, které podle vás fnukaji inspirujete…jak to vše zvládat.
V podstatě ale s vámi souhlasím. Též si myslím, že spousta žen přehání. Ale soudit je nebudu. Já rodila a měla u porodu partnera a byl mi obrovskou oporou (a nemluvím s tom, že chování personálu v porodnici po příjezdu partnera se dost změnilo… K lepšímu…). Mám doma miminko a žijeme na vesnici, tudíž zábava je jasná… Malá spí venku popř jdeme od lesa. Ale mám kamarádky co to takto jednoduché nemají. Také si myslím, že většina žen přehání, ale nejsem v jejich pozici a tak nevím jak bych se chovala, takto se mi to lehce říká…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7370
28.3.20 17:00

@Kotatko03 hele, ja jsem doma. Muz taky. Prazskej panelakovej byt a dve maly deti. Reknu ti, je to hodne, hodne o nervy. A to nechci zbytece fnukat, ale… ale.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
28.3.20 17:00
@ocean.mama píše:
jo? A kde ted? :think:

Markety, pošta, pár firem normálně funguje.

• Nahlásit
  • Citovat
502
28.3.20 17:05

Já mám děti 1 rok, 2 roky a 4 roky, bydlíme v paneláku. Máme vleklé partnerské problémy (někdy od těhotenství s nejmladší, které bylo lehce necekane) a já navíc (momentálně bohudík zalecene) úzkosti a deprese. Nějak to dáváme, čekala jsem to horší, ale pohoda to zase není, no. Já konkrétně si ani nejsem vědoma, že bych si někde moc stěžovala, ale kdybych chtěla, myslím, že by to nebylo úplně mimo :lol:

Jako jo, vždycky jsou lidi, co jsou na tom hůř, to ale platí v každé situaci. Když jsem potratila, lidi mi říkali, že lepší, než když ti umře narozené dítě, což je samozřejmě pravda, ale člověče, vůbec mi to v tu chvíli nepomohlo :nevim:

Co se týče porodů, když se o tebe v průběhu stará osoba blízká, máš prostě mnohem větší šanci na zdárný porod bez komplikací, než když se o tebe stará cizí, uhoněný, nedostatečně početný personál, no. O zážitek pro otce by mi nešlo.
Edit:… Ani, tvl, o krácení dlouhé chvíle.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7197
28.3.20 17:14

Já si nemam absolutně na co stěžovat, omezení vycházení (coz neni karanténa) mě zastihlo v začátku mateřské. Ven chodim denne, se psem. A stejne jsem zpruzena a mam toho plny kecky. Mit batole, tak si to hodim. Takze jak rika @Kotatko03, nesoudila bych ostatní.

Mimochodem, diskuse, ktere tepají jine diskuse, se mi zdaji tak stejně otravné ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
654
28.3.20 17:16
@Anonymní píše:
Markety, pošta, pár firem normálně funguje.

Aha tak to jooo… par firem normalne funguje :palec:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3681
28.3.20 17:27

Já jsem třeba fakt domácí typ. Nemusela bych týdny vystrčit paty. Dítě malé a hodné. Dům s velkou zahradou, kam se můžeme chodit nadechnout. Přes to všechno je mi občas dost úzko. Někdo to prostě hůř snáší. Nejen omezení vycházení, ale hlavně ty okolnosti, kvůli kterým ho máme. A ne všichni mají stoprocentně vybalancovanou psychiku. Různou míru strachu o své blízké, různou míru klaustrofobických pocitů… taky mě nudí to odevšad slyšet, nicméně bych na to nikdy nenadávala. Protože respektuju pocity jiných lidí.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2822
28.3.20 17:35

Tady z tech moralizujicich diskuzi a komentaru bych blila.. starej se o sebe a nezakladej diskuze o houne

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama