Otěhotnění 2 dny před menstruací?

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
Anonymní
12.1.22 16:58

Otěhotnění 2 dny před menstruací?

Zdravím, měla jsem nechráněný styk od 30-1.1. a menstruaci jsem měla dostat 3.1.

Menstruaci jsem ještě pořád nedostala, mešká mi tedy 9 dní. Testy mám negativní a v pondělí na krvi jsem měla hcg 0,5. Doktor mi řekl, ať ještě počkám a další pondělí zopakujeme test.

Myslíte, že můžu být těhotná? Není ještě na testování brzo?

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
1320
12.1.22 17:10

Ne. Nejde otehotnet 2 dny pred MS, pokud cas MS urcujes podl ovulace a tve lutealni faze
Ale jde otehotnet pri ovulaci, ktera se ti posunula pred MS, ktera by se tim padem taky posunula.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1245
12.1.22 17:26

Já otěhotněla (neplánovaně tedy) 3 dny před očekávanou MS. Pobolívalo mne břicho už, tak jsem předpokládala nástup MS a ona to byla 2.ovulace v jednom cyklu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
307
12.1.22 17:27

Určitě ano. Orgasmus vyvolaný souloži může vyprovokovat ovulaci a lze otěhotnět kdykoliv během cyklu. Protože prostě při tom vystřelí nové čerstvé vajíčko, které se po nechranenem styku stává embryem a dojde k uhnizdeni a naslednemu těhotenství.
Jakýkoliv nechráněno sex je teda rizikový.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1430
12.1.22 17:32

@Gežitka
Doufám, že je to myšlenou jako džouk. :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1320
12.1.22 17:35
@Angry_birds píše:
@Gežitka
Doufám, že je to myšlenou jako džouk. :mrgreen:

10 orgasmu behem cyklu, 10 vystrelenych vajicek. Co na tom nechapes? Dobu zrani folikulu proste ignoruj.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1430
12.1.22 17:38

@Tarena
Penis jako aktivátor ovulace. Když to platí pouze u orgasmu vyvolaný souloží.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
12.1.22 17:41

Ale to už bych měla mít hcg výši v krvi po 9 dnech od styku ne? Holky, já se omlouvám, ale jsem v tomhle úplně nepolibena. :(

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1320
12.1.22 17:43
@Anonymusss123098 píše:
Ale to už bych měla mít hcg výši v krvi po 9 dnech od styku ne? Holky, já se omlouvám, ale jsem v tomhle úplně nepolibena. :(

Sperma prezije 3-5 dni, pokud nevis presne, kdy byla ovulace, tak nezbyva jen cekat zda dojde MS nebo budes mit pozitivni test

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5206
12.1.22 18:33
@Gežitka píše:
Určitě ano. Orgasmus vyvolaný souloži může vyprovokovat ovulaci a lze otěhotnět kdykoliv během cyklu. Protože prostě při tom vystřelí nové čerstvé vajíčko, které se po nechranenem styku stává embryem a dojde k uhnizdeni a naslednemu těhotenství.
Jakýkoliv nechráněno sex je teda rizikový.

To není myšleno vážně, že ne? :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
307
12.1.22 18:55

Je to myšleno smrtelné vážně. Například pokud nemůže zabreznout kráva nebo kobyla inseminaci, je vhodná přirozená plemenitba a ve většině případů dojde k úspěšnému zabreznuti samice. U lidí je to podobné. :mrgreen:
Další věc je ze samička v době ovulace vyhledává příležitost k páření, popřípadě kontakt se samcem.
Vyprovokovana ovulace ale existuje i u lidí. :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5206
13.1.22 19:07
@Gežitka píše:
Je to myšleno smrtelné vážně. Například pokud nemůže zabreznout kráva nebo kobyla inseminaci, je vhodná přirozená plemenitba a ve většině případů dojde k úspěšnému zabreznuti samice. U lidí je to podobné. :mrgreen:
Další věc je ze samička v době ovulace vyhledává příležitost k páření, popřípadě kontakt se samcem.
Vyprovokovana ovulace ale existuje i u lidí. :lol:

Sorry, to je ale naprostá a absolutní kravina. Žádné vajíčko při ovulaci nevystřeluje, proboha, natož, aby vystřelilo po orgasmu. Ono mnoho dní dozrává a dorůstá do správné velikosti, aby potom vzájemným působením dvou různých hormonů praskl jeho obal a ono se uvolnilo. Dva týdny po ovulaci v těle běžné ženy fakt není nic, co by mohlo „vystřelit“. Hormony, které řídí dozrávání a uvolnění vajíčka, jsou úplně jiné než ty, které se uvolňují při orgasmu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat