Otěhotnění bez styku

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 17.07.19 01:16
Otěhotnění bez styku.

Ahoj holky z noci 16.5. na 17.5. jsem měla něco s přítelem. Ho…a jsem mu a on mi před vyvrcholením ho přiložil (přiložil nikoli strčil) do po…y a pak se mi udělal na zada, nad zadek. 30.5.-4.6. jsem měla menstruaci s týdenním zpožděním (nic nezvyklého, nemám pravidelné) odfrkla jsem si úlevou že nejsem těhotná. 21.6.-26.6 jsem spinila, brala jsem to tak, že to je slabá menstruace. Bohužel 6.7.-10.7 jsem začala špinit znovu. Několikrát jsem četla, že některé ženy na začátku než pořádně zjistí že jsou těhotné špiní. Takže jsem se vyděsila. Navíc mi přijde že mám větší bříško (možnost také toho že jsem přestala v červnu cvičit), chodím častěji na malou (aspoň se mi zdá) a mám větší apetit (jen jim o něco více a mám častěji chutě). Myslíte že je možnost těhotenství? Popřípadě jak vysoká? Vím, že asi jen panikařím a je možné že si některé příznaky vyvolávám a jsem paranoidní, ale chci znát váš názor :D vím že jednoduché je udělat si test, ale bohužel to teď není možné. Děkuju za případné odpovědi i když asi schytam vlnu kritiky :D

Reakce:
kacakaca
Závislačka 2804 příspěvků 17.07.19 02:19

Pravdepodobnost: velmi nizka. Test si udelej pro jistotu hned, jak dojedes z tabora.

Russet
Neúnavná pisatelka 17975 příspěvků 17.07.19 05:06
@Anonymní píše:
Ahoj holky z noci 16.5. na 17.5. jsem měla něco s přítelem. Ho…a jsem mu a on mi před vyvrcholením ho přiložil (přiložil nikoli strčil) do po…y a pak se mi udělal na zada, nad zadek. 30.5.-4.6. jsem měla menstruaci s týdenním zpožděním (nic nezvyklého, nemám pravidelné) odfrkla jsem si úlevou že nejsem těhotná. 21.6.-26.6 jsem spinila, brala jsem to tak, že to je slabá menstruace. Bohužel 6.7.-10.7 jsem začala špinit znovu. Několikrát jsem četla, že některé ženy na začátku než pořádně zjistí že jsou těhotné špiní. Takže jsem se vyděsila. Navíc mi přijde že mám větší bříško (možnost také toho že jsem přestala v červnu cvičit), chodím častěji na malou (aspoň se mi zdá) a mám větší apetit (jen jim o něco více a mám častěji chutě). Myslíte že je možnost těhotenství? Popřípadě jak vysoká? Vím, že asi jen panikařím a je možné že si některé příznaky vyvolávám a jsem paranoidní, ale chci znát váš názor :D vím že jednoduché je udělat si test, ale bohužel to teď není možné. Děkuju za případné odpovědi i když asi schytam vlnu kritiky :D

Dnešní mládež si ani ten sex neumí užít :roll: Jestli jen přiložil, těhotná nebudeš. Ale test je taková jistota. Břicho tak rychle prvorodičkám neroste a další „příznaky“ můžou být něco jiného. Spíš rozházený cyklus. Jestli nechceš dítě, tak používejte ochranu.

ludmilaadamkova
Závislačka 2937 příspěvků 17.07.19 05:59

Spineni mimo cyklus muze znamenat treba i cystu… rozhazene hormony cokoliv.. tehotenstvi je nepravdepodobne test te ujisti

Slečna Ferka
Extra třída :D 10377 příspěvků 17.07.19 07:25

@Russet Nesouhlasím s tím břichem. Já jsem si musela povolit pásek cca 10 dnů po otěhotnění (to jsem ani netušila, že jsem v tom) - říkala jsem si, že asi mám v prosinci stresy a víc žeru, ale zřejmě to byla nějaká zadržená voda. A fakt to bylo těsně po početí.

Ale myslím, že zakladatelka těhotná nejspíš nebude.

Annabela11
Závislačka 4192 příspěvků 17.07.19 09:06
@Anonymní píše:
Ahoj holky z noci 16.5. na 17.5. jsem měla něco s přítelem. Ho…a jsem mu a on mi před vyvrcholením ho přiložil (přiložil nikoli strčil) do po…y a pak se mi udělal na zada, nad zadek. 30.5.-4.6. jsem měla menstruaci s týdenním zpožděním (nic nezvyklého, nemám pravidelné) odfrkla jsem si úlevou že nejsem těhotná. 21.6.-26.6 jsem spinila, brala jsem to tak, že to je slabá menstruace. Bohužel 6.7.-10.7 jsem začala špinit znovu. Několikrát jsem četla, že některé ženy na začátku než pořádně zjistí že jsou těhotné špiní. Takže jsem se vyděsila. Navíc mi přijde že mám větší bříško (možnost také toho že jsem přestala v červnu cvičit), chodím častěji na malou (aspoň se mi zdá) a mám větší apetit (jen jim o něco více a mám častěji chutě). Myslíte že je možnost těhotenství? Popřípadě jak vysoká? Vím, že asi jen panikařím a je možné že si některé příznaky vyvolávám a jsem paranoidní, ale chci znát váš názor :D vím že jednoduché je udělat si test, ale bohužel to teď není možné. Děkuju za případné odpovědi i když asi schytam vlnu kritiky :D

Tak ty máš větší bříško? a zadeček, ručičky, nožičky atd je ok? :roll:

Uživatel je onlineKajka9
Kelišová 5370 příspěvků 17.07.19 09:13

Pravděpodobnost 0,0000000001
pokud se bojíš s někým spát tak si zajdi pro antikoncepci ale ani ta není 100% ale z tohoto neotěhotníš někomu to ujede a těhotné nejsou..musela by ses trefit do plodných dní…a kdyby každá tak otěhotněla tak máme milion děcek :zed:

Uživatel je onlineKajka9
Kelišová 5370 příspěvků 17.07.19 09:16

Jinak ke špinění řekla ybch že ti je málo roků takže to se může stát.. nějaká hormonální změna… břicho nafouklé máme asi snad někdy každá jinak to může být i cysta často mám jakoby těhotenské příznaky a je to cysta ale já už to mám vysledované a vím že to těhotenství není :nevim:

Kotatko03
Echt Kelišová 8834 příspěvků 17.07.19 12:25

Pravděpodobnost tu je, ale limitne se blíží nule…

Váš příspěvek
Reklama