Otěhotnení před porevizní MS

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 06.11.18 21:40
Otehotneni pred porevizni MS

Ahoj :)
Asi potrebuji znat vas nazor.
10.10 jsem prodelala revizi po ZT v 9tt.
Porevizmni MS se jeste nedostavila. Vcera jsem zjistila, ze mam ovulaci. A mam strasne nutkani hned se snazit o dalsi mimi :nevim:
Ale cervicek ve mne hloda, aby jsme neco nepohnojili :zed: Co myslite? Chapu, ze je to brzo ale touha je velka :,(

Reakce:

skorotehotna
Kecalka 253 příspěvků 2 inzeráty 06.11.18 21:43

Co ti řekl doktor?

Kristyna.Vechtova
Echt Kelišová 8465 příspěvků 06.11.18 21:45

Já bych tedy aspoň tu jednu MS počkala ať se tělo dočistí a ta děloha trochu zregeneruje. Chápu Tě, já 15.3 prodělala revizi v 10tt, 15.4 byla MS a další už nepřišla a teď jsem ve 30tt, i když u nás to bylo zcela neplánovaně - prostě první sex po šestinedělí a zrovna to vyšlo :)

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 06.11.18 21:46

Mne po revizi doktor doporucil pockat porevizni MS a potom jeste jednu. Jinak nemusi byt sliznice pripravena a riziko potratu je vyssi. V nemocnici doporucovali ne hat dokonce 3 cykly. Radeji bych pockala, i kdyz te chapu,ale dej tomu cas :hug:

ugluk
Hvězda diskuse 43061 příspěvků 06.11.18 21:47

Pokud byla ovulace včera, je dnes večer pravděpodobnost otěhotnění dost minimální. Ale - jsi v šestinedělí. Se všém, co se k němu váže. Dneska už se upouští od toho čekat tři měsíce (mně kdysi tvrdili dokonce půl roku), zvlášť po takhle brzkém potratu, ale pokud byla revize, na tom minimálně šestinedělí (nebo první proběhlé MS, což bývá u 28denního cyklu to samé) se shodnou snad všichni doktoři.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 06.11.18 21:50

Me prave rekl doktor v nemocnici, ze muzem zacit hned po prvni MS. Muj doktor mi rekl, ze pockat tri MS. Tak ted si jen vybrat :nevim:

Kristyna.Vechtova
Echt Kelišová 8465 příspěvků 06.11.18 21:53
@Anonymní píše:
Me prave rekl doktor v nemocnici, ze muzem zacit hned po prvni MS. Muj doktor mi rekl, ze pockat tri MS. Tak ted si jen vybrat :nevim:

Můj gynekolog i v nemocnici řekli 3 měsíce, takže jsem šla vcelku se staženým zadkem k doktorovi, že jsem otěhotněla hned po 6tinedělí a on mě ve finále pochválil, že je to (hlavně pro psychiku) to nejlepší co se mohlo stát a že kdyby tělo nebo připravené tak prostě neotěhotním. Já toho rozhodně nelituju a jsem za to ráda, že to vyšlo, ale jak říkám, minimálně jednu MS bych nechala proběhnout :)

histep
Závislačka 3445 příspěvků 06.11.18 22:18
@Anonymní píše:
Me prave rekl doktor v nemocnici, ze muzem zacit hned po prvni MS. Muj doktor mi rekl, ze pockat tri MS. Tak ted si jen vybrat :nevim:

No tak ale ani tu prvni MS jsi jeste nemela, takze vlastne z techto dvou variant nevybiras.

Mam za sebou 2 revize pockej alespon na tu prvni MS, at se deloha staci zregenerovat, preci jen je revize dost razantni zasah.

Janita3
Kecalka 456 příspěvků 06.11.18 22:28

Ahojky, za mě bych rozhodně nechala proběhnout minimálně jednu ms. Hlavně je opravdu důležité dodržet šestinedělí a ta první ms je na dočištětí. Pak ti na prohlídce ultrazvuku po šestinedělí potvrdí, že je vše v pořádku a můžete se znovu snažit. Jak uvádíš, dr. doporučil snažení nejdříve po první ms… Vím, že ta touha po mimi po takovém bolestném zážitku je obrovská :( My se začali znovu snažit mimulý měsíc = po druhé ms od revize. Za mě neriskovat, než si pak vyčítat, že se mimi neudrží.

Frances22
Zasloužilá kecalka 677 příspěvků 06.11.18 22:37

Ja byla na revizi 9.2 prvni MS dorazila az 5.4. 11.5 pozitivni tt, dnes jsem 32tt. Tez bych pockala aspon na tu prvni MS

stihacka
Kecalka 337 příspěvků 06.11.18 22:52

Srovnala se vam po revizi MS? Ja ji mam strasne nepravidelnou tak se modlim aby se po revizi urovnala :think:

Janita3
Kecalka 456 příspěvků 06.11.18 23:03
@stihacka píše:
Srovnala se vam po revizi MS? Ja ji mam strasne nepravidelnou tak se modlim aby se po revizi urovnala :think:

Po revizi jsem pila kontryhelový čajík, nevím jestli ten na to měl vliv, ale dorazila jako hodinky. Po revizi 28 den a druhá ms po zákroku 27 teď v pondělí ne/čekám další… Jen tedy jsem zatím vůbec od zákroku nepoznala ovulaci :( ale +/- sedí dle testíku na tu polovinu cyklu, jako před.

Janita3
Kecalka 456 příspěvků 06.11.18 23:06
@Frances22 píše:
Ja byla na revizi 9.2 prvni MS dorazila az 5.4. 11.5 pozitivni tt, dnes jsem 32tt. Tez bych pockala aspon na tu prvni MS

Moc a moc držím palečky, aby už bylo jen a jen vše v pořádku a do roka od revize jsi držela zdravé mimi v náručí :hug: (snad jsem to dobře vypočítala :kytka: )

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nádherná proměna: Kuchyně se díky odborníkům stala skutečným srdcem domova

Paní Jana si ve svém životě prožila mnoho těžkých chvil. Příběh dvakrát... číst dále >

Podzimní čtení: Tyhle knihy vás v klidu nenechají

Podzim je ideální na to uvařit si čaj (nebo nalít dvojku červeného), zavrtat... číst dále >

Články z Expres.cz

Premiéra Fantastických zvířat: Depp příjemně překvapil, zářil Law i autorka Rowlingová

Fanoušci Harry Pottera mají žně, do kin totiž zamířil druhý díl filmové série... číst dále >

Co je zač bipolární porucha, kterou má trpět dcera premiéra Babiše?

Nevíte, co je bipolární porucha? Vzpomeňte si na Karla Svobodu! Tak zněl... číst dále >

Články z Ona Dnes

Žena už si dvacet let nemyla vlasy a čtrnáct let je nestříhala

Frankie Cluneyová (32) z Anglie se pyšní vlnitými vlasy, které jí sahají až... číst dále >

Zpověď moderátorky: Proč ten porod tak moc bolí?

Prý to každá zvládne. Prý jsme stvořené proto, abychom porodily. Tak proč to... číst dále >