Otěhotnení před porevizní MS

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 06.11.18 21:40
Otehotneni pred porevizni MS

Ahoj :)
Asi potrebuji znat vas nazor.
10.10 jsem prodelala revizi po ZT v 9tt.
Porevizmni MS se jeste nedostavila. Vcera jsem zjistila, ze mam ovulaci. A mam strasne nutkani hned se snazit o dalsi mimi :nevim:
Ale cervicek ve mne hloda, aby jsme neco nepohnojili :zed: Co myslite? Chapu, ze je to brzo ale touha je velka :,(

Reakce:
skorotehotna
Kecalka 381 příspěvků 06.11.18 21:43

Co ti řekl doktor?

Uživatel je onlineKristyna.Vechtova
Echt Kelišová 9234 příspěvků 06.11.18 21:45

Já bych tedy aspoň tu jednu MS počkala ať se tělo dočistí a ta děloha trochu zregeneruje. Chápu Tě, já 15.3 prodělala revizi v 10tt, 15.4 byla MS a další už nepřišla a teď jsem ve 30tt, i když u nás to bylo zcela neplánovaně - prostě první sex po šestinedělí a zrovna to vyšlo :)

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 06.11.18 21:46

Mne po revizi doktor doporucil pockat porevizni MS a potom jeste jednu. Jinak nemusi byt sliznice pripravena a riziko potratu je vyssi. V nemocnici doporucovali ne hat dokonce 3 cykly. Radeji bych pockala, i kdyz te chapu,ale dej tomu cas :hug:

ugluk
Hvězda diskuse 44161 příspěvků 06.11.18 21:47

Pokud byla ovulace včera, je dnes večer pravděpodobnost otěhotnění dost minimální. Ale - jsi v šestinedělí. Se všém, co se k němu váže. Dneska už se upouští od toho čekat tři měsíce (mně kdysi tvrdili dokonce půl roku), zvlášť po takhle brzkém potratu, ale pokud byla revize, na tom minimálně šestinedělí (nebo první proběhlé MS, což bývá u 28denního cyklu to samé) se shodnou snad všichni doktoři.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 06.11.18 21:50

Me prave rekl doktor v nemocnici, ze muzem zacit hned po prvni MS. Muj doktor mi rekl, ze pockat tri MS. Tak ted si jen vybrat :nevim:

Uživatel je onlineKristyna.Vechtova
Echt Kelišová 9234 příspěvků 06.11.18 21:53
@Anonymní píše:
Me prave rekl doktor v nemocnici, ze muzem zacit hned po prvni MS. Muj doktor mi rekl, ze pockat tri MS. Tak ted si jen vybrat :nevim:

Můj gynekolog i v nemocnici řekli 3 měsíce, takže jsem šla vcelku se staženým zadkem k doktorovi, že jsem otěhotněla hned po 6tinedělí a on mě ve finále pochválil, že je to (hlavně pro psychiku) to nejlepší co se mohlo stát a že kdyby tělo nebo připravené tak prostě neotěhotním. Já toho rozhodně nelituju a jsem za to ráda, že to vyšlo, ale jak říkám, minimálně jednu MS bych nechala proběhnout :)

histep
Závislačka 4005 příspěvků 06.11.18 22:18
@Anonymní píše:
Me prave rekl doktor v nemocnici, ze muzem zacit hned po prvni MS. Muj doktor mi rekl, ze pockat tri MS. Tak ted si jen vybrat :nevim:

No tak ale ani tu prvni MS jsi jeste nemela, takze vlastne z techto dvou variant nevybiras.

Mam za sebou 2 revize pockej alespon na tu prvni MS, at se deloha staci zregenerovat, preci jen je revize dost razantni zasah.

Janita3
Ukecaná baba ;) 1268 příspěvků 06.11.18 22:28

Ahojky, za mě bych rozhodně nechala proběhnout minimálně jednu ms. Hlavně je opravdu důležité dodržet šestinedělí a ta první ms je na dočištětí. Pak ti na prohlídce ultrazvuku po šestinedělí potvrdí, že je vše v pořádku a můžete se znovu snažit. Jak uvádíš, dr. doporučil snažení nejdříve po první ms… Vím, že ta touha po mimi po takovém bolestném zážitku je obrovská :( My se začali znovu snažit mimulý měsíc = po druhé ms od revize. Za mě neriskovat, než si pak vyčítat, že se mimi neudrží.

Frances22
Zasloužilá kecalka 818 příspěvků 06.11.18 22:37

Ja byla na revizi 9.2 prvni MS dorazila az 5.4. 11.5 pozitivni tt, dnes jsem 32tt. Tez bych pockala aspon na tu prvni MS

stihacka
Kecalka 338 příspěvků 06.11.18 22:52

Srovnala se vam po revizi MS? Ja ji mam strasne nepravidelnou tak se modlim aby se po revizi urovnala :think:

Janita3
Ukecaná baba ;) 1268 příspěvků 06.11.18 23:03
@stihacka píše:
Srovnala se vam po revizi MS? Ja ji mam strasne nepravidelnou tak se modlim aby se po revizi urovnala :think:

Po revizi jsem pila kontryhelový čajík, nevím jestli ten na to měl vliv, ale dorazila jako hodinky. Po revizi 28 den a druhá ms po zákroku 27 teď v pondělí ne/čekám další… Jen tedy jsem zatím vůbec od zákroku nepoznala ovulaci :( ale +/- sedí dle testíku na tu polovinu cyklu, jako před.

Janita3
Ukecaná baba ;) 1268 příspěvků 06.11.18 23:06
@Frances22 píše:
Ja byla na revizi 9.2 prvni MS dorazila az 5.4. 11.5 pozitivni tt, dnes jsem 32tt. Tez bych pockala aspon na tu prvni MS

Moc a moc držím palečky, aby už bylo jen a jen vše v pořádku a do roka od revize jsi držela zdravé mimi v náručí :hug: (snad jsem to dobře vypočítala :kytka: )

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

DIY: Karnevaly se blíží. Vyrobte dětem originální masku

Každý, kdo se v posledních letech zúčastnil dětského karnevalu, ví, že se to... číst dále >

3 nejčastější úrazy dětí a první pomoc: Víte, jak se zachovat?

Hlídáte je jako ostříž, ale stačí vteřinka nepozornosti a neštěstí je na... číst dále >

Články z Expres.cz

Rozhovor s Ljubou Krbovou: Na manžela jsem občas dost temperamentní

Sympatická herečka Ljuba Krbová (60) je stálicí v seriálu Ulice. Kvůli tomu... číst dále >

Hořící muž z Václavského náměstí: Následovníka Palacha hasili bundami

Policie dnes odpoledne kolem třetí hodiny zasahovala v horní části... číst dále >

Články z Ona Dnes

Silvestrovské jednohubky a novoroční jídelní tradice

Za dveřmi je oslava nového roku. A co by to bylo za slávu, kdyby nebylo co... číst dále >

Jak prožít spokojený rok 2019? Zlepšujte přítomnost, radí psycholog

Pokaždé, když rok končí a další začíná, všichni si přejeme, aby byl ten nový... číst dále >