1. MS po revizi

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

1Veris
Nováček 3 příspěvky 22.10.18 21:41
1. MS po revizi

Ahoj holky, jake mate zkusenosti s 1. MS po revizi? Jsem 7 tydnu po revizi a zacala jsem krvacet, ale prijde mi to krvaceni jine nez jak jsem mivala pri MS. Navic vzdycky mivam bolest v podbrisku a bolest prsou, ted nic. Mam to brat jako MS nebo je to jeste docistovani nebo mam jit radeji k dr?

Reakce:

luccifera
Ukecaná baba ;) 1113 příspěvků 22.10.18 22:01

Ja nebyla po revizi, ale SP a byla ted ta 1. MS opravdu trochu jina, min bolava, min intenzivni, ale delsi

Janita3
Zasloužilá kecalka 517 příspěvků 22.10.18 22:21

@1Veris Ahojky, mě dorazila první porevizní ms jako hodinky, přesně 28 den. Sedmý týden je na dočišťování dost pozdě, spíše by to odpovídalo ms. U mě první porevizní trvala dva dny a pak lehoulinké špinění, též jsem čekala naprosto jiný průběh :think: Ani výrazné bolesti k menstruaci jsem nezaznamenala, protože od revize jsem cítila bolesti a tlaky každý den :zed: Až teď po druhé ms jsem se myslím snad srovnala. Určitě tě bude dr. vidět, tak se raději objednej a rovnou sfoukneš prohlídku po šestinedělí.

skorotehotna
Kecalka 265 příspěvků 2 inzeráty 22.10.18 22:50

Já dostala MS po revizi taky úplně přesně 28 den. Bez obvyklých bolesti ( možná za to muže kontryhel) ale taky jako když najednou otevřenou stavidla (teď den sem se musela jít převlect). Trvala déle, místo obvyklých 4 dni asi 6 dni.

1Veris
Nováček 3 příspěvky 23.10.18 07:32

Prave dr. me nic nerikal o tom, ze se mam dojit ukazat po 6 nedeli. Byla jsem na kontrolu jen hned par dni po revizi. Tehdy rikal, ze tam vidi jeste nejake zbytky a ze to bude jeste chvili odchazet. A spinila jsem nakonec asi cele 2 tydny po zakroku. Ten kontryhel urcite zkusim, at se ten cyklus da dohromady.

Janita3
Zasloužilá kecalka 517 příspěvků 23.10.18 11:19

Ju kontryhel doporučuji i za mě. Po revizi jsem pila a jak jsem psala první ms za 28 dní, druhá za 27 dní. Já měla po revizi komplikace, protože se mi uzavřel čípek dříve než měl, též tedy neodešlo vše. Čtvrtý den po zákroku jsem skončila znovu pro bolesti v nemocnici. Následovaly další tři návštěvy (injekce, antibiotika) než odešlo vše a pak jsem se měla u své dr ukázat po první ms. Určitě se taky na prohlídku výhledově objednej, ať mrkne zda si se dočistila a jak je na tom sliznice.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Seriál o motorickém vývoji: Co se děje ve třetím roce?

Děti ve třetím roce života své okolí baví rozpustilostí. Rády tančí, zpívají... číst dále >

Video: Vlastnoručně vyrobeným adventním kalendářem zpříjemníte dětem čekání na Ježíška

Děti začínají být natěšené na vánoční dárky, tak jim to netrpělivé čekání... číst dále >

Články z Expres.cz

Tento poklad je z Česka! Sexy Karolína je první evropskou hokejovou trenérkou

Česká republika se má čím chlubit! Třicetiletá sexbomba Karolína Huvarová... číst dále >

Překvapení ve StarDance se nekonalo, Stodůlková a Gondík počítali s vypadnutím

Šestý taneční soutěžní večer StarDance se nesl v netradičním duchu, namísto... číst dále >

Články z Ona Dnes

Nejčastější chyby při čištění zubů, které mohou za zničený chrup

Téměř každý se za svůj život setká se zubním kazem. Na vině je podle lékařů... číst dále >

Latexová svoboda nahých mužů. Na neobvyklé výstavě je orgasmus povolen

Po nahých ženách nabídli organizátoři výstavy Voayer skutečně nahé muže. V... číst dále >