Těhu netěhu - biochemické těhu

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Z_eba
Povídálka 41 příspěvků 18.10.18 09:38
Těhu netěhu - biochemické těhu

Ahoj,
s manželem se snažíme již více než 10 měsíců.
Už 2× se mi zpozdil cyklus, koupila jsem těhotenské testy a udělala test. Druhá slabá čárka tam byla (1. 7 dní zpoždění, 2. 4 dny). Nicméně ms stejně dorazila a nešlo o špinění, ale o opravdovou ms. Nevím, čím to může být (stres, alergie na zárodek, moc řešení těhu a následné vypuzení..??). V lednu bych měla jít na kontrolu k dr a pokud se do té doby nezadaří, tak do CARu… řeším, zda dojít k dr už teď s tím, že se tohle děje a najít příčinu, nebo to neřešit a počkat na leden? Nestalo se někomu něco podobného?
 Díky

Reakce:
Janli
Kelišová 6361 příspěvků 18.10.18 10:03

Já jsem zažila minimálně 6 biochemických. Příčina byla nekvalitní vajíčka, což před IVF nezjistíš. Pomohlo mi IVF s PGD. Druhé dítě jsem počala už přirozeně. Víc než čtvrtina těhotenství skončí potratem, většinou ranným. U tebe to nemusí vůbec nic znamenat a zatím z toho není potřeba nic vyvozovat.

Z_eba
Povídálka 41 příspěvků 18.10.18 10:05

:( to je taky hrozný achjo… ale gratuluji k dětem :) je super, že se to nakonec „nějak“ vždycky povede… mě to právě začíná strašně stresovat a s manželem si o tom nepromluvím… on to už nechce radši ani vědět.

Pucalkovic Amina
Zasloužilá kecalka 871 příspěvků 18.10.18 10:26

Být tebou netestuju tak brzo, aby ses zbytečně nestresovala. Testuj třeba, až bude zpoždění víc jak 10 dní. Nám se mimi podařilo po 3 letech a naprosto chápu tvé zklamání každý měsíc. Ale zkus na to tak nemyslet.

Kukacka123
Závislačka 2524 příspěvků 18.10.18 10:47
@Z_eba píše: :( to je taky hrozný achjo… ale gratuluji k dětem :) je super, že se to nakonec „nějak“ vždycky povede… mě to právě začíná strašně stresovat a s manželem si o tom nepromluvím… on to už nechce radši ani vědět.

Jakoze dvakrat jsi mela „zpozdeni“ a manzel o tom nechce ani mluvit? 8o proc jako??? achjo, ti chlapi…jinak se nestresuj, pockej aspon tyden az tech 10 dni (jak tu zaznelo) a pak testuj ;) bohuzel je to celkem caste, ze se to deje…drzim palce, at uz se brzy zadari s dobrym koncem :hug:

Z_eba
Povídálka 41 příspěvků 18.10.18 10:50

No… ono na něm už je to zklamání hodně vidět a když mám zpoždění, tak čeká, že z toho něco bude a pak když nic, tak je chudák takový smutný z toho…
Už jsem si přišla na to, že to asi nebude tak jednoduché, jen těch 10 dní je na moji hlavu ještě pořád hodně… ale už se k tomu taky dostávám, snad.
Díky za rady.. snad to bude dřív, než budeme „muset“ do CARu.
Díky
 Z.

Kukacka123
Závislačka 2524 příspěvků 18.10.18 12:34
@Z_eba píše:
No… ono na něm už je to zklamání hodně vidět a když mám zpoždění, tak čeká, že z toho něco bude a pak když nic, tak je chudák takový smutný z toho…
Už jsem si přišla na to, že to asi nebude tak jednoduché, jen těch 10 dní je na moji hlavu ještě pořád hodně… ale už se k tomu taky dostávám, snad.
Díky za rady.. snad to bude dřív, než budeme „muset“ do CARu.
Díky
Z.

Treba by stacilo nejake imuno vysetreni + genetika ;) po roce by ti mel dr vypsat zadanku…zato nic nedas…mne dr poslala po SP a tom ZT taky a to nam vlastne vyslo vse napoprvy… ;) Vsechna tehotenstvi, i to biochemicke…obcas je to jen necim, co jde resit ;)

Z_eba
Povídálka 41 příspěvků 18.10.18 12:36

Jojo, já si ani nemyslím, že by to nešlo, vím, že jsme oba teď už zdraví. To imuno mi právě říkaly hodně holky, že to vypadá na tu alergii na embrio, ale právě nechci plašit a uhánět co měsíc k dr. s novou informací… Takže když se to do ledna nepovede, tak doufám, že genetiku a imuno spolu projdeme :) a moc děkuji… jste mě hodně uklidnily.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Budou obědy ve školkách a školách zdarma?

Obědy pro všechny děti zdarma? S tímto návrhem přišla bývalá ministryně... číst dále >

Atopický ekzém: Jde to i bez škrábání?

Atopický ekzém trápí 30 % světové populace. Z toho je téměř 20 % kojenců a... číst dále >

Články z Expres.cz

Těžkej Pokondr zuří kvůli údajné cenzuře. Ředitelka Supraphonu: Ondráček je uražený lhář!

Miloš Pokorný (54) a Roman Ondráček (52) z hudebního dua Těžkej Pokondr... číst dále >

Stane se ještě větším miláčkem? Předseda Senátu Kubera přednese novoroční projev!

Čerstvě zvolený předseda Senátu Jaroslav Kubera se toho ani trochu nebojí!... číst dále >

Články z Ona Dnes

Žena se po porodu dva týdny mazlila s předčasně narozenou mrtvou dcerou

Emma Woodhouseová musela podstoupit akutní císařský řez kvůli poškozené... číst dále >

O 10 let mladší: Život se s nimi nemazlil, teď jsou z nich nové ženy

Magda a Hanka jsou kamarádky a spolubydlící, které se poznaly na ubytovně.... číst dále >