Srůsty po revizi dělohy

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Janita3
Zasloužilá kecalka 932 příspěvků 08.10.18 20:14
Srůsty po revizi dělohy

Ahoj holky, moc bych Vás poprosila o informace ohledně srůstů dělohy po revizi. U mě se jednalo o zákrok z důvodu zt v 11tt. Mám za sebou šestinedělí, nebyl den, kdy bych o zákroku nevěděla. Nejdříve jsem to připisovala zákroku, menstruaci a pak ovu. Mám ale stále takové nepříjemné tlaky :( Byla jsem v pátek u své dr. a ta říkala, že se zdá být vše v pořádku… Dočetla jsem se o možných srůstech z diskusí, tak mám holt trochu obavy. Za jak dlouho se u Vás srůsty projevily? Případně za jak dlouho po revizi jste musely na hysterektopii? Moc všem děkuji za přečtení a případné reakce :srdce:

Reakce:
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 08.10.18 20:34
@Janita3 píše:
Ahoj holky, moc bych Vás poprosila o informace ohledně srůstů dělohy po revizi. U mě se jednalo o zákrok z důvodu zt v 11tt. Mám za sebou šestinedělí, nebyl den, kdy bych o zákroku nevěděla. Nejdříve jsem to připisovala zákroku, menstruaci a pak ovu. Mám ale stále takové nepříjemné tlaky :( Byla jsem v pátek u své dr. a ta říkala, že se zdá být vše v pořádku… Dočetla jsem se o možných srůstech z diskusí, tak mám holt trochu obavy. Za jak dlouho se u Vás srůsty projevily? Případně za jak dlouho po revizi jste musely na hysterektopii? Moc všem děkuji za přečtení a případné reakce :srdce:

Tohle ti po internetu nikdo neporadi. Muze a nemusi byt. Ja mela revizi, re-revizi a pote operativni hysteroskopii. Moje dr. nepoznala ani jednou, ze tam mam rezidua. Nechala jsem se odeslat na vlastni zadost na vyssi pracoviste (Apolinar), kde vse vyresili. Srusty jsem nemela, ale v deloze mi zustaly vrostle nejake zbytky. Pomohla az ta operativni hystroskopie.

Pokud mas pochybnosti, jdi na vyssi pracoviste. Srusty se muzou projevit brzy, nebo treba i az opakovanymi potraty v tehotenstvi. A jinak, nez hysteroskopii se zjistit nedaji.

Janita3
Zasloužilá kecalka 932 příspěvků 08.10.18 20:49

@Anonymni Děkuji moc, je mi jasné že nikdo takhle neporadí, spíše mi šlo o zkušenosti. Za jak dlouho je možné, že se srůsty projeví a podobně. Já měla po zákroku též komplikace, děložní čípek se uzavřel dříve, než měl, ale to se po týdnu zdálo být na dobré cestě a po kontrole u své dr. jsem vyčištěná. Jenže pořád nemám dobrý pocit, že stále cítim ty tlaky i po šestinedělí. Ještě bych chtěla nechat projít druhou porevizní ms, ale nerada bych něco zanedbala. Se z toho vážně picnu :(

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 08.10.18 20:58
@Janita3 píše:
@Anonymni Děkuji moc, je mi jasné že nikdo takhle neporadí, spíše mi šlo o zkušenosti. Za jak dlouho je možné, že se srůsty projeví a podobně. Já měla po zákroku též komplikace, děložní čípek se uzavřel dříve, než měl, ale to se po týdnu zdálo být na dobré cestě a po kontrole u své dr. jsem vyčištěná. Jenže pořád nemám dobrý pocit, že stále cítim ty tlaky i po šestinedělí. Ještě bych chtěla nechat projít druhou porevizní ms, ale nerada bych něco zanedbala. Se z toho vážně picnu :(

Mam za sebou celkem 3 revize + tu hysteroskopii a tlaky v podbrisku jsem necitila nikdy.

Maria_37
Závislačka 3809 příspěvků 22.10.18 06:50

Velmi slaba nebo uplne chybejici MS.

Janita3
Zasloužilá kecalka 932 příspěvků 22.10.18 09:01

@Maria37 Moc děkuji za reakci. Momentálně mám již po druhé porevizní ms a ta proběhla v normálu. Už nemám ani bolesti ani tlaky, snad je tedy po zákroku konečně vše v pořádku. Jen nejspíše zbytečně plaším a pozoruji se :zed:

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Diskuze s tatínkem Janem: O hraní i péči o nemocné dítě

Pojďte si popovídat do diskuze na eMiminu s tatínkem, který po narození... číst dále >

Vánoční úklid: Hlavně zůstat v klidu

Vánoce a úklid. Každý rok je to pořád dokola. Víte, že to musíte udělat, ale... číst dále >

Články z Expres.cz

Šlofík dne: Pašeračka Tereza si u soudu zdřímla. „Je nemocná,“ řekl nám zdroj

Pravidelné návštěvy soudu ji pěkně zmáhají. Během posledního soudního líčení... číst dále >

Dobrý den, prsa ven: Vnadná Štěpánová ukázala víc, než chtěla

Herečka Bára Štěpánová (59) sice filmy, v nichž hrají prim její vnady, nemá... číst dále >

Články z Ona Dnes

Pracny, košíčky a další skvělé cukroví, které pečeme v redakci

Také letos vám přinášíme osvědčené recepty na vánoční cukroví, které se peče... číst dále >

Svoje tělo mám čím dál radši, říká Alena Mihulová

Ve filmu Chvilky herečka Alena Mihulová na adresu svého dítěte často trousí... číst dále >