Špatný konec těhotenství

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Zdeňka 27
Nováček 7 příspěvků 29.09.18 18:26
Špatný konec těhotenství

Začala jsem krvácet
Ahoj tak včera jsem začala krvácet, jela jsem do nemocnice, udělali mi vyšetření a ultrazvuk, doktorka mi řekla že to je potrat a že si mě tu nechají a že by bylo dobré jít na vyčištění. Tak jsem dnes byla na zákroku, nic mě nebolí jen ztráta po dlouhé době očekávaného štěstí :( Jen ještě nevím v jakém týdnu jsem byla podle HCG to neodpovídalo poslední ms.Tak chci zeptat teď jsem v tom šestinedělí? A po jaké době se můžu začít zase snažit o miminko? :srdce:

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
lachtanice86
Kelišová 6628 příspěvků 29.09.18 18:30

@Zdeňka 27 více info ti poví při propouštění. Ale jinak v 6ti neděli bez sexu a koupeli. Kvůli infekci a potom doporučuje každý doktor jinak dlouho. Někdo po první ms někdo doporučí 3ms

Vladka23
Ukecaná baba ;) 1849 příspěvků 29.09.18 18:33

@Zdeňka 27 mě můj doktor doporučoval 3mesice.

Qadra
Stálice 94 příspěvků 29.09.18 18:45

3 měsíce…

Zdeňka 27
Nováček 7 příspěvků 29.09.18 18:47

@lachtanice86 děkuju :) právě jsem se také dočetla že každý říká něco jiného tak uvidíme zítra co mi řeknou ????

Zdeňka 27
Nováček 7 příspěvků 29.09.18 18:49

Všem moc děkuju , uvidíme co zítra řeknou :) jen jsem zvědavá kdy bude výsledek z histologie :)

chs.jasmin
Echt Kelišová 7899 příspěvků 29.09.18 18:54

@Zdeňka 27

Ahoj,

to mě moc mrzí, veškeré informace ti lékař řekne při propuštění + dostaneš i propouštěcí zprávu. :hug:

kacakaca
Závislačka 2614 příspěvků 29.09.18 18:55

Jde o to, ze kyretazi ti odstranili velkou cast sliznice a nez doroste, pokud bys otehotnela, nema se plod kam zavrtat. Proto je lepsi pockat. Nekomu to vyjde driv, ale kazdemu ne.

Diana69
Kecalka 153 příspěvků 11 inzerátů 29.09.18 18:56

3-6 měsíců doporučují :hug:

Janita3
Zasloužilá kecalka 918 příspěvků 30.09.18 11:52

Ahojky, mrzí mě, že tě to taky potkalo :hug: Já tento týden končím šestineděl také po revizi. V nemocnici mi dr říkal, že se můžeme snažit po druhé ms a to jsem měla nějaké komplikace po operaci. Nu v pátek jdu na kontrolu ke své dr a na ní nedám dopustit, tak snad je vše na dobré cestě a i ona nám dá zelenou.

Moon31
Kecalka 150 příspěvků 30.09.18 12:52

Ahoj holky, tento týden jsem v 8tt prodělala samovolný potrat, na čištění jsem nemusela, tělo se čistí samo. Od úterý do pátku jsem byla v nemocnici, poté už doma. Tak ležím, dnes už se cítím konečně lépe, břicho nebolí a krvácení ustává ale zažila jsem si teda krušné noci :( myslím, že vyčištěná jsem až až… Co myslíte, kdy se můžeme začít zase snažit, když jsem nemusela na revizi? :srdce:

Janita3
Zasloužilá kecalka 918 příspěvků 30.09.18 13:19

@Moon31 Posílám ti moc a moc síly :hug: Teď je to těžké, ale časem bude opravdu lépe. Když už se takové trápení stalo i tobě, tak je dobře, že si tělo poradilo samo bez zásahu. Určitě se budete moci začít snažit brzy znovu. My čekáme po revizi dvě ms.

Moon31
Kecalka 150 příspěvků 30.09.18 13:45

@Janita3
Děkuji, i já tobě posílám plno síly, budeme ji potřebovat :srdce: když jsem ležela v nemocnici, doktor mi odpověděl, že nejlépe 3 měsíce počkat, ale mě se to zdá dlouho na to že jsem nemusela na revizi… Ale taky říkal, že se nemusíme chránit a vlastně ať tomu prostě necháme volný průběh že když otěhotním dříve, vůbec nic se neděje :srdce: ale chci se zeptat ještě mého gyn.

Janita3
Zasloužilá kecalka 918 příspěvků 30.09.18 13:52

@Moon31 Já měla komplikace po revizi, tak jsem měla docela strach, jak to bude s dalším snažením, ale na poslední kontrole v nemocnici, kde mi zákrok dělali, dr říkal dva měsíce. Teď v pátek jdu ke své dr, na kterou nedám dopustit, tak uvidím. Pokud však nebylo potřeba zákroku, myslím, že bohatě bude stačit až ti projde první ms ;) Určitě se ješte zeptej svého dr. Taky ti sem jistě napíše spousta mamin, které mají zkušenosti se samovolným potratem a dalším snažením po něm :hug:

Moon31
Kecalka 150 příspěvků 30.09.18 13:54

@Janita3 :hug: :kytka: :srdce:

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Vánoční úklid bez stresu a honičky? Jde to

Vánoce a úklid. Každý rok je to pořád dokola. Víte, že to musíte udělat, ale... číst dále >

Nová kuchyň potěší celou rodinu

Rčení „láska prochází žaludkem“ platí i pro spokojený rodinný život. K tomu,... číst dále >

Články z Expres.cz

Nejrozesmátější invalida měsíce Bohdalová: „Jak vidíte, jsem tu živá!“

Se zraněním na těle, zato se širokým úsměvem dorazila herečka Jiřina... číst dále >

Jak je možné, že střelec utekl? Byl dvacetkrát (!) trestán, hledá ho 300 mužů!

Chérif Chekatt (29) je jediným podezřelým ze střelby na vánočních trzích v... číst dále >

Články z Ona Dnes

Proměna Gábiny, která je opět single. Změnila účes i šatník

Před nedávnem se rozešla s přítelem, přesto Gábina nechce truchlit. Do nového... číst dále >

Rodinu trápí rakovina tříleté dcery i plesnivý dům. Teď mají nové bydlení

Aby šestičlenná rodina neměla málo starostí se zchátralým domem plným plísní,... číst dále >