Reklama

Miniinterupce a komplikace

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 26.09.18 09:34
miniinterupce a komplikace

Dobré ráno, zakládám toto téma, jelikož potřebuji radu, vůbec nevím co si mám o tom myslet, tak bych se potřebovala zeptat zda některá nemáte nějakou nebo podobnou zkušenost po miniinterupci. 17.9. jsem podstoupila miniinterupci v 7+5 po zákroku vše ok jen trochu více krvácení, po týdnu jsem měla zvýšenou teplotu a bolesti v podbřišku a zádech, jela jsem tedy na pohotovost kde byla mini provedena dostala jsem ATB na týden a prý tam něco zůstalo, v pondělí jsem šla na kontrolu opět do nemocnice na lačno, kde mudr. doporučila další čištění, ale jelikož nemám teplotu jen slabě krvácím a nemám již bolesti tak jsem to odmítla s tím, zda to odejde samo při první MS. Mudr mi řekla, že asi ne jelikož mám zakloněnou dělohu a v pravém děložním rohu rozšířená nehmogenním obsahem až na 20mm, to stojí ve zprávě, když jsem se ptala, zda je to pokračující těhotenství tak se mě zeptala v jakém týdnu jsem byla, odpověděla jsem a ona mi na to řekla, že na tento týden to nevypadá, tak jsem z toho opravdu zmatená, vůbec nevím co si o tom mám myslet. Za týden mám jít ke svému OG na kontrolu, můžete poradit? Je vůbec možné v 21 století aby se mini nepovedla a byla takto zpackaná?

Stránka:  1 2 3 4 Další »

Reklama

Reakce:

mayecka
Ukecaná baba ;) 1161 příspěvků 26.09.18 09:41

Určitě je možné mít komplikace, je to velký zásah do těla. Pokud ti doporučili další čištění tak bych tam raději šla. Neriskuj problémy určitě někdy budeš chtít dítě a potom by to nemuselo jít. Drž se :hug:

Freya10
Kecalka 260 příspěvků 26.09.18 09:51

Nemusí být hned zpackaná.
Před výkonem jsi určitě podepisovala souhlas - tam jsou rizika uvedena.
Není to jen tak sranda, je to zásah do těla - do fungujícího procesu. Pokud máš dělohu nestandardní, tak o to spíše nemusí probíhat bez komplikací.
S miniinterupcí zkušenost nemám, mám (bohužel) zkušenost s revizí po zamlklém těhotenství a i tam jsem byla samozřejmě upozorněna na možné komplikace a kontrolovala se děloha, zda je čistá a opravdu tam nic nezbylo - jinak by následovala zřejmě další revize.
„Něco“ ti tam zůstalo/vytvořilo se. Může to být zbytek sliznice, hematom…nevím - nejsem lékař. Řešila bych to s Dr. a pokud na revizi nechceš, tak s ní prokonzultovala riziko případných komplikací, které mohou vzniknout po dobu čekání na MS, se kterou to může a nemusí odejít (nejspíše opakovaný zánět, obzvláště, pokud jsi již jeden v této souvislosti prodělala - bála bych se pak rizika srůstů apod.).

Pavlinna
Povídálka 17 příspěvků 26.09.18 09:56

Moc děkuju, ale právě hodnoty zánětu v krvi nejsou a v tu sobotu bylo HCG 2660 děloha je prý masivní a v RVF vůbec to nechápu, ptala jsem se a když jsem se ptala zase jsem dostala otázku, jak je možné, že i týden po UPT je v krvi HCG jako v šestém týdnu těhotenství, vím kdy jsem otěhotněla a to skoro přesně dle PS jsem byla v 7+5 ale ja otěhotněla později takže jsem byla cca 5+3 takže jsem z toho teď zmatená a vůbec nevím co se děje a nikdo mi nic neřekl.

Enmamma
Závislačka 2900 příspěvků 26.09.18 09:57

Že by se nepovedlo mimi zlikvidovat? Otřesné, ve 21. století přeci musíme umět děti likvidovat dokonale. Stěžuj si na lampárně. :poblion:

Enmamma
Závislačka 2900 příspěvků 26.09.18 09:58

Tak a teď mě ukřižujte. :pankac:

masinka9
Závislačka 4780 příspěvků 26.09.18 10:02

@Pavlinna na odloučení jsou taky léky, kámoška je dostala v šestinedělí na rezidua po porodu

Čičorečka
Ukecaná baba ;) 1022 příspěvků 26.09.18 10:06

@Enmamma Ukřižuj se sama. Evidentně víš, že jsi napsala útočný příspěvek, tak se s tím vypořádej dle libosti. Tohle miluju. Něco napsat a PS: teď se do mě všichni pusťte. Nad tím rozumný člověk jen protočí oči a nechá to být.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 26.09.18 10:07
@Enmamma píše: Že by se nepovedlo mimi zlikvidovat? Otřesné, ve 21. století přeci musíme umět děti likvidovat dokonale. Stěžuj si na lampárně. :poblion:

Ano tyto reakce jsem opravdu opravdu čekala, bohužel blbost není na hodinu, ale na celý život :think:

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 26.09.18 10:10
@masinka9 píše:
@Pavlinna na odloučení jsou taky léky, kámoška je dostala v šestinedělí na rezidua po porodu

Ano já jsme o tom opravdu dost četla, ale v nemocnici kde zákrok provedli trvají na opětovném stejném zákroku, tak nechápu jenom proč

ivašot.
Kelišová 6408 příspěvků 26.09.18 10:19
@Pavlinna píše:
Moc děkuju, ale právě hodnoty zánětu v krvi nejsou a v tu sobotu bylo HCG 2660 děloha je prý masivní a v RVF vůbec to nechápu, ptala jsem se a když jsem se ptala zase jsem dostala otázku, jak je možné, že i týden po UPT je v krvi HCG jako v šestém týdnu těhotenství, vím kdy jsem otěhotněla a to skoro přesně dle PS jsem byla v 7+5 ale ja otěhotněla později takže jsem byla cca 5+3 takže jsem z toho teď zmatená a vůbec nevím co se děje a nikdo mi nic neřekl.

Ty jsi měla 5 dní po zákroku hcg 2660, rozumím tomu dobře? To se mi zdá opravdu dost. Na tvém místě bych ještě dnes šla na odběr krve, budeš vědět jestli náhodou hcg dál nestoupá.
Jinak já bych dala na doporučení a šla na opakované dočištění, nechtěla bych riskovat případný zánět.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 26.09.18 10:21
@ivašot. píše:
Ty jsi měla 5 dní po zákroku hcg 2660, rozumím tomu dobře? To se mi zdá opravdu dost. Na tvém místě bych ještě dnes šla na odběr krve, budeš vědět jestli náhodou hcg dál nestoupá.
Jinak já bych dala na doporučení a šla na opakované dočištění, nechtěla bych riskovat případný zánět.

Ano 6 dní po zákroku HCG 2660 je dost, test samozřejmě čistě pozitivní ještě dnes

ivašot.
Kelišová 6408 příspěvků 26.09.18 10:23
@Anonymní píše:
Ano 6 dní po zákroku HCG 2660 je dost, test samozřejmě čistě pozitivní ještě dnes

určitě bych šla na krev…

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 26.09.18 10:25
@ivašot. píše:
určitě bych šla na krev…

Celé je to strašně zvláštní a mohu jít na krev jako samoplátce? Nebo musím mít žádanku od Dr?

ivašot.
Kelišová 6408 příspěvků 26.09.18 10:27
@Anonymní píše:
Celé je to strašně zvláštní a mohu jít na krev jako samoplátce? Nebo musím mít žádanku od Dr?

můžeš jít jako samoplátce, je to celkem běžné.

Stránka:  1 2 3 4 Další »

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

České porodnice nedodržují standardy pro podporu kojení, ukázal průzkum

Jak před pár dny informoval portál iDNES.cz, porodnice by podle UNICEF a... číst dále >

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Články z Expres.cz

Před rozlučkou Radka Štěpánka si Novak Djokovič prošel Prahu, nešlo ho přehlédnout

Ještě předtím než si ve čtvrtek večer užil společně s Radkem Štěpánkem jeho... číst dále >

Slováková si říká o článek sdílením „intimča“ ve vaně. Prý je to skandál. Není

Tomuhle se říká účelová provokace! Nela Slováková si s přítelem udělala... číst dále >

Články z Ona Dnes

OBRAZEM: Třiašedesátiletá žena chtěla vypadat na pětadvacet. Povedlo se?

Manželka ruského moderátora Gauguina Solnceva by mohla být jeho matkou. Dělí... číst dále >

Husákovy manželky: první mu byla nevěrná, druhá nepřežila pád vrtulníku

Poslední komunistický prezident Gustáv Husák byl chladným mužem, který... číst dále >