Reklama

Je to samovolný potrat?

Fotoalbum tématu (2) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 22.09.18 20:54
Je to samovolný potrat?

Dobrý den. Dva roky jsem neměla menstruaci (naposledy před otěhotněním 8/2016) rodila sem 5/2017. První ms od porodu sem měla 8.8.2018 a trvala 6 dní a hodně bolela. Před otěhotněním sem měla cyklus 28/5. Druhá menstruace tedy měla přijít 5.9 ale nepřišla. Přišla až 17.9, tedy 12 dní opožděně. Testy vyšli negativní a já v pondělí ráno dostala silnou MS. Zvláštní bylo, že mě absolutně nic nebolelo, ani trochu. Skončila mi po pěti dnech, tedy včera a dneska sem našla na vložce růžový kus hlenu se dvěmi krvavými nitkami a jakoby tam byly dvě "vajíčka“. Jedná se o potrat nebo je to normální stav? Nemám s tímhle hledej zatím zkušenost.

Reklama

Reakce:

katyna1984
Zasloužilá kecalka 529 příspěvků 22.09.18 21:00

Řekla bych normální stav, trvalo mi hodně dlouho, než začala MS po porodu chodit pravidelně a po každém porodu se navíc změnila.

P4ja
Kelišová 5783 příspěvků 22.09.18 21:34

Nvm, ale víš jak jsou v téhle fázi velká vajíčka? Řekla bych, že tak max 1- 2mm. Pochybuju, žes u sebe měla mikroskop. Resp.ze to netrénované oko pozná.

brokesie
Stálice 53 příspěvků 24.09.18 17:44
Jsem z toho zmatená

Ahoj holky. Měla jsem 5 dní spozdeni ms, dělala jsem si testy, byly tam dušíci , digitál psal 1-2 týdny. Minulé pondělí jsem začala silně krvácet, šla jsem hned k doktorovi, ten mi řekl, že to silně krvácí, že na uz nic není, ani gest. váček, ať za týden přijdu, že se mrkněte jestli se to vyčistilo samo. Já měla silné krvácení 5 dní bolesti jeden den, teď dva dny špiním, ale bolí mě prsa. Udělala jsem si odpoledne test a na něm hned čára spolu s kontrolní. Nevím co si myslet. Může to být mimoděložní? Přidávám fotku testů den před potratem a ten dnes.

Vicky1
Ukecaná baba ;) 2251 příspěvků 24.09.18 19:38

@brokesie jestli si se vycistila a noc tam nebylo a po tydnu uz mas pozitivni test, tak pravdepodobne ano :? Nikdo to nerekne urcite, to az lekar, ale moje zkusenost byla podobna jen to zacalo rust az po 14 dnech a zkoncilo na malo jednotkach a pak se vstrebalo, ale takhle silny test, to uz vypada, ze roste…

Keshi
Ukecaná baba ;) 2350 příspěvků 24.09.18 22:55
@Anonymní píše:
Dobrý den. Dva roky jsem neměla menstruaci (naposledy před otěhotněním 8/2016) rodila sem 5/2017. První ms od porodu sem měla 8.8.2018 a trvala 6 dní a hodně bolela. Před otěhotněním sem měla cyklus 28/5. Druhá menstruace tedy měla přijít 5.9 ale nepřišla. Přišla až 17.9, tedy 12 dní opožděně. Testy vyšli negativní a já v pondělí ráno dostala silnou MS. Zvláštní bylo, že mě absolutně nic nebolelo, ani trochu. Skončila mi po pěti dnech, tedy včera a dneska sem našla na vložce růžový kus hlenu se dvěmi krvavými nitkami a jakoby tam byly dvě "vajíčka“. Jedná se o potrat nebo je to normální stav? Nemám s tímhle hledej zatím zkušenost.

Spíše to je z rozházeného cyklu. Kojíš? Pokud již ne, zkus jeřáb ptačí. Na vyrovnání hormonální hladiny je bezva. ;)

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Jak probíhala stavba rodinného domu na klíč pro čtyřčlennou rodinu?

Čtyřčlenná rodina pana Nového toužila vyměnit byt v panelovém domě za vlastní... číst dále >

Do plavek s eMimino.cz: Zdravá budoucnost před námi

Všechno jednou končí... Nebo začíná? V posledním díle naší výzvy Do plavek s... číst dále >

Články z Expres.cz

Rybová pod palbou „bioteroristů“: Přejí jí muka na zemi a zakazují vodu

Je smutným paradoxem, že ti, kdo hlásají návrat k přírodě, toleranci a smír,... číst dále >

„Církev a LGBT? Prohraná bitva, snad gayové povstanou,“ říká církevní teolog

O Istanbulské úmluvě veřejně nikdo moc nemluvil, téměř bez povšimnutí zůstalo... číst dále >

Články z Ona Dnes

Potraviny, které vám na podzim pomohou s hubnutím i posílením imunity

Když chcete zhubnout, je právě podzim ideálním obdobím pro začátek diety.... číst dále >

Imunoložka: Nežvýkáme proutí, ale spolkneme acylpyrin. Šetříme přírodu

Od ambiciózního projektu, jak léčit rakovinu pomocí vakcín na bázi... číst dále >