Je to samovolný potrat?

Fotoalbum tématu (2) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 22.09.18 20:54
Je to samovolný potrat?

Dobrý den. Dva roky jsem neměla menstruaci (naposledy před otěhotněním 8/2016) rodila sem 5/2017. První ms od porodu sem měla 8.8.2018 a trvala 6 dní a hodně bolela. Před otěhotněním sem měla cyklus 28/5. Druhá menstruace tedy měla přijít 5.9 ale nepřišla. Přišla až 17.9, tedy 12 dní opožděně. Testy vyšli negativní a já v pondělí ráno dostala silnou MS. Zvláštní bylo, že mě absolutně nic nebolelo, ani trochu. Skončila mi po pěti dnech, tedy včera a dneska sem našla na vložce růžový kus hlenu se dvěmi krvavými nitkami a jakoby tam byly dvě "vajíčka“. Jedná se o potrat nebo je to normální stav? Nemám s tímhle hledej zatím zkušenost.

Reakce:
katyna1984
Zasloužilá kecalka 582 příspěvků 22.09.18 21:00

Řekla bych normální stav, trvalo mi hodně dlouho, než začala MS po porodu chodit pravidelně a po každém porodu se navíc změnila.

P4ja
Kelišová 6614 příspěvků 22.09.18 21:34

Nvm, ale víš jak jsou v téhle fázi velká vajíčka? Řekla bych, že tak max 1- 2mm. Pochybuju, žes u sebe měla mikroskop. Resp.ze to netrénované oko pozná.

brokesie
Stálice 53 příspěvků 24.09.18 17:44
Jsem z toho zmatená

Ahoj holky. Měla jsem 5 dní spozdeni ms, dělala jsem si testy, byly tam dušíci , digitál psal 1-2 týdny. Minulé pondělí jsem začala silně krvácet, šla jsem hned k doktorovi, ten mi řekl, že to silně krvácí, že na uz nic není, ani gest. váček, ať za týden přijdu, že se mrkněte jestli se to vyčistilo samo. Já měla silné krvácení 5 dní bolesti jeden den, teď dva dny špiním, ale bolí mě prsa. Udělala jsem si odpoledne test a na něm hned čára spolu s kontrolní. Nevím co si myslet. Může to být mimoděložní? Přidávám fotku testů den před potratem a ten dnes.

Vicky1
Ukecaná baba ;) 2304 příspěvků 24.09.18 19:38

@brokesie jestli si se vycistila a noc tam nebylo a po tydnu uz mas pozitivni test, tak pravdepodobne ano :? Nikdo to nerekne urcite, to az lekar, ale moje zkusenost byla podobna jen to zacalo rust az po 14 dnech a zkoncilo na malo jednotkach a pak se vstrebalo, ale takhle silny test, to uz vypada, ze roste…

Keshi
Závislačka 2714 příspěvků 24.09.18 22:55
@Anonymní píše:
Dobrý den. Dva roky jsem neměla menstruaci (naposledy před otěhotněním 8/2016) rodila sem 5/2017. První ms od porodu sem měla 8.8.2018 a trvala 6 dní a hodně bolela. Před otěhotněním sem měla cyklus 28/5. Druhá menstruace tedy měla přijít 5.9 ale nepřišla. Přišla až 17.9, tedy 12 dní opožděně. Testy vyšli negativní a já v pondělí ráno dostala silnou MS. Zvláštní bylo, že mě absolutně nic nebolelo, ani trochu. Skončila mi po pěti dnech, tedy včera a dneska sem našla na vložce růžový kus hlenu se dvěmi krvavými nitkami a jakoby tam byly dvě "vajíčka“. Jedná se o potrat nebo je to normální stav? Nemám s tímhle hledej zatím zkušenost.

Spíše to je z rozházeného cyklu. Kojíš? Pokud již ne, zkus jeřáb ptačí. Na vyrovnání hormonální hladiny je bezva. ;)

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Diskuze s tatínkem Janem: O hraní i péči o nemocné dítě

Pojďte si popovídat do diskuze na eMiminu s tatínkem, který po narození... číst dále >

Vánoční úklid: Hlavně zůstat v klidu

Vánoce a úklid. Každý rok je to pořád dokola. Víte, že to musíte udělat, ale... číst dále >

Články z Expres.cz

Návorková o Dvořákovi: Předchozí zkušenosti s tancem jsou spíš na škodu!

Jak se dalo předpokládat, jako favorité postoupili do samotného finále... číst dále >

Zářez dne: Dáda si na sebe vzala luxusní legíny a předvedla camel toe

I luxusní legíny značky Gucci mohou napáchat pěknou škodu. Zvlášť když si je... číst dále >

Články z Ona Dnes

Na plastiku jsem šla kvůli šikaně, říká kdysi obézní žena

Annie McManisová (25) z Nového Zélandu od mala zažívala kvůli obezitě šikanu.... číst dále >

Se třemi dětmi rezignujete na spoustu věcí, říká pediatrička Karolová

Jako dětská lékařka odešla Kateřina Karolová sbírat zkušenosti na kliniku do... číst dále >