Reklama

První menstruace po revizi

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Janita3
Kecalka 188 příspěvků 21.09.18 13:25
První menstruace po revizi

Ahoj holky, přesně měsíc po revizi (ZT v 11tt) mi dorazila menstruace. Užila jsem si pár komplikací po zákroku, tak Vám nemusím vyprávět, jak jsem se z ní radovala. Hodně silná dva dny a dnes třetí den už nic, jen klasická bolest, jako při ms :nevim: Prosím písnete mi své zkušenosti s první ms po revizi? Předem moc děkuji za reakce.

Reklama

Reakce:

Uživatel je onlineNugetkka
Kecalka 226 příspěvků 21.09.18 13:34

@Janita3 Ahoj, moc mě mrzí, co tě potkalo :hug: mě také první porevizní ms dorazila na den přesně po měsíci. Jako čekala jsem, že bude silnější, silnější byli jen bolesti. Vypadá to, že u tebe vše funguje bez problémů a můžete se začít brzo zase snažit :palec:

Kristyna.Vechtova
Echt Kelišová 7997 příspěvků 21.09.18 13:36

Měsíc po revizi v 10tt přišla ve stejné síle i rozsahu a další už nepřišla a jsem na počátku 24tt :)

Pejuska
Povídálka 44 příspěvků 21.09.18 14:12

me přišla taky nějak po měsíci (revize v 8tt) …

Janita3
Kecalka 188 příspěvků 21.09.18 22:55

@Nugetkka Děkuji, já právě taky čekala, že bude silnější a hlavně tedy delší :oops: Jinak si myslím, že přišla ukázkově na čas. Moc ti přeju, aby i ty jsi měla vše na dobré cestě :hug:

@Kristyna.Vechto­va @Pejuska Vám holky moc děkuji za reakci ;)

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 22.09.18 07:02

ZT v 16 tt, nezjištěné proč. Přesně po 4 týdnech a normální 5 denní, pila jsem kontryhel, 3 měsíce pauza (doktor ale i psychika, ani jsme neměli chuť), na 4. Pokus s dodržováním všech babskych rad se podařilo bez problémové těhotenství :mavam:

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Stát chce finančně podporovat mikrojesle a dětské skupiny, aby maminky mohly jít do práce

Ministerstvo práce vyslalo do připomínkového řízení návrh, aby státní... číst dále >

Články z Expres.cz

Kult i česká milenka Richarda Hammonda z Top Gearu. To je Škoda Rapid

Překoná někdy nová, právě představená škodovácká Scala popularitu Rapidu? Pro... číst dále >

Proč Třešničková otálí s návratem do Česka? Vliv na to má infekce i kuchař

V Istanbulu popálená Týnuš Třešničková (23) uklidnila všechny své fanoušky.... číst dále >

Články z Ona Dnes

Jsi prase, kráva a smrdíš, dozvěděla se ve Výměně manželek mladá maminka

Tereze vadí, že na ni ani na její dvouletou dceru Elišku nemá přítel Marek... číst dále >

Superpotravina mák v hlavní roli. Upečte si bábovku, makovník či závin

Česká republika je makovou velmocí a mák je jednou z nejtradičnějších surovin... číst dále >