Revize dělohy v 10. týdnu

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

_Kája_90
Povídálka 43 příspěvků 25.09.18 11:37
Revize dělohy v 10.týdnu

Ahoj holky,
asi se potřebuju jen vypsat..včera jsem se dozvěděla že se plod nevyvíjí a :srdce: netluče.
Zítra jsem objednaná na kyretáž. Ty z Vás, které to zažily, bolí to? Myslím fyzicky..o psychice ani nemluvím :?
A pokud jste se znovu začali snažit tak kdy? Včera mi Dr. v nemocnici říkala že ideálně 4 měsíce ať se chráníme…to mi přijde nekonečné…

Stránka:  1 2 3 4 Další »
Reakce:

LucinkaPardubice
Kecalka 123 příspěvků 25.09.18 11:39

To je hrozna situace, to bych nechtela zazit, soucitim s tebou milacku, je mi te tak lito. :srdce: :srdce: :srdce:

_Kája_90
Povídálka 43 příspěvků 25.09.18 11:41

@LucinkaPardubice děkuju :hug:

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 25.09.18 11:47

Nebolelo mě nic po zákroku. V nemocnici to jde jak na běžícím páse. Zákrok trvá opravdu chviličku. Jen jsem byla mimo po narkóze. Další den jsem šla do práce na 12 hodinovou směnu. Pracuji jako zdravotní sestra. Snažila jsem se častěji doma sprchovat.

iwa83
Kelišová 6718 příspěvků 25.09.18 11:47

fyzicky jsme byla ok hned, psychicky jsem si to odbrečela v nemocnici. Já ani neměla fyzickou bolest. Potrat se rozjel samovolně. Jen tá krvavá stopa za mnou (i když jsem měla utěráky mezi nohami) byla „nepříjemná“. Kor v nemocnici, ale tam jsou na to asi zvyklí - nikdo to nekomentoval.
Nechali jsme tomu 6ti nedělí a pak volný průběh. V nemocnici mi řekli, že za ně klidně stačí 6ti nedělí a že si tělo řekne, můj gyndař (stará škola) mi říkal počkat půl roku. Pak jsem zažila ještě jedno biochemické a pak už vše ok. A na roční „výročí“ revize bude druhá dcera snad už doma z porodnice.

Tarjei
Závislačka 4150 příspěvků 25.09.18 11:48

@_Kája90 já byla na kyretáži z jinýho důvodu, jen jsem měla ten den potom pocit trochu slabosti a to břicho malinko…chce to odpočívat ale nějakou velkou fyzickou bolest jsem nezaznamenala…drž se, bude líp :hug:

monzaj
Ukecaná baba ;) 1884 příspěvků 25.09.18 11:48

Ahoj,byla sem na revizi v 7+ .Nebolelo mě to,jen sem si přála ať mě co nejdříve uspi.
U mě doporučili čekat 2-3cykli. Myslím, že se to odvíjí i podle týdne tehitenstvi. Čím později tím delší doporučení s čekáním.
Přeju Ti ať je toto období brzy za Vami.

Meginka1989
Zasloužilá kecalka 619 příspěvků 25.09.18 11:51

@_Kája90
Já byla na revizi 8+3 hned po výkonu nic nebolelo, ale pak to začalo druhý,třetí den jak se stahuje děloha a vypuzuje zbytky, tak to byl nářez, byly to regulérní kontrakce :zed: Ale každá to má jinak…První sex po 3 týdnech a nic nebolelo, přeji ti ať se dáš brzy do pořádku :hug:

_Kája_90
Povídálka 43 příspěvků 25.09.18 11:53

Holky děkuju za příspěvky, jsem ráda že v tom nejsem sama…je my jasný, že je takových mezi námi mnoho :,(

ississ
Nováček 9 příspěvků 25.09.18 11:53

Ahoj, drz se, vim, ze je to tezke, ale preboli to rychle uvidis. :kytka: Jak pisou holky, revize neboli, jen budes trochu unavena po narkoze, ale taky jsem uz druhy den normalne fungovala. Me rikali dokonce 3-6 mesicu pockat, no vydrzeli jsme 2 a zkusili to. A hned ten prvni pokus me tady kope do hlavy a nechce spat :zed: . Takze vsechno dobre dopadne, na to se soustred :palec:

_Kája_90
Povídálka 43 příspěvků 25.09.18 11:55

@Meginka1989
Tak to se mám na co těšit…

V pátek mě čeká svatba, jdu ségre za svědka…a o víkendu mám oslavu narozenin s rodinou, která ani nevěděla že jsem těhotná :nevim:
Mám chuť se na všechno vy.....a zakopat se někam hluboko pod zem, než to všechno přejde..

_Kája_90
Povídálka 43 příspěvků 25.09.18 11:56

@ississ kope do hlavy :D
Diky :srdce:

_Kája_90
Povídálka 43 příspěvků 25.09.18 11:58

@Tarjei
:hug: díky…já vím že bude líp, jen to chvíli potrvá…

Zara.Ray
Zasloužilá kecalka 571 příspěvků 25.09.18 11:58

Ahoj nebolelo mě po zákroku nic. Jen si dej opravdu pozor na " šestinedělí" dodrž ho a a fyzicky to nepřeháněj :) jinak n bylo řečeno žeuzeme opět zkoušet už po první ms :)

iwa83
Kelišová 6718 příspěvků 25.09.18 11:58

@_Kája90 nech víkend otevřený - uvidíš jak Ti bude. Já jsem normálně fungovala. Revize v sobotu odpoledne, v neděli ráno mě pustili domů a fungovala jsem normál, manžel šel do práce. Já žáadne bolesti neměla. Měla jsem ZT s rozjetým samovolným potratem v 9+2. Každý to má jinak. Když Ti bude blbě, tak se na vše vyprdni, sestra to určitě pochopí a rodina snad taky. Od toho je to rodina.

Stránka:  1 2 3 4 Další »
 Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Velká fotosoutěž: Fisher-Price je u konce. Kdo se může těšit na výhru?

Milé maminky, od 24. 9. 2018 do 9. 12. 2018 jste mohly přidávat fotografie... číst dále >

Konec ftalátům i salmonele. Co přináší Evropa vašemu miminku?

Slýcháte kolem sebe občas lamentování, že přivést děti do dnešního světa je... číst dále >

Články z Expres.cz

Partnerka Dvořáka ze StarDance: „Každá chyba je u nás trestanější!“

Jejich pár teď postoupil do finále, což tanečnice Lenka Nora Návorková bere... číst dále >

Fanoušci se bijí za Arichtevu: Tomicová nemá ve finále co dělat!

Není na světě člověk ten, aby se zavděčil lidem všem. Na vlastní kůži to... číst dále >

Články z Ona Dnes

Pět chyb, kterými si přiděláváme zbytečné vrásky

Nejsme kouzelníci, abychom zastavili čas. A tak se vrásky dříve či později... číst dále >

Pomozte nadšené sportovkyni Natálce k bezbolestnému pohybu a nové protéze

Jednou by chtěla být veterinářkou, ze všeho nejvíc však čtrnáctiletá Natálie... číst dále >