Reklama

Krvácení - bát se nebo nebát?

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Monyta
Povídálka 15 příspěvků 23.09.18 21:56
Krvaceni bat se nebo nebat?

Zdravim tehulky a maminky.
Mam otazku zda s timto mel nekdo vzkusenost.
6.8. jsem mela posledni menstruaci, dalsi nedosla a tak sem si udelala 3 testy, ktere byly pozitivni. Objednala sem se k dr. v patek pred tydnem mi potvrdil, ze tehotna jsem 6tt, ale ze se mu nezda tvar plodu. A ze mam vridek na cipku, ale ze to neni nic vazneho. Objednal me na dalsi tyden ve ctvrtek na druhou ordinaci, kde ma lepsi utz.tam mimi najednou v deloze nenasel a prej neco nasel mimo delohu, ze je to asi mimodelozni. Vzal krev a jela sem, bez nejakeho podrobnejsiho vysetreni a vysvetleni. Nedalo mi to a volala o radu jineho gynekologa a ten me okamzite poslal do nemocnice, kde maji lepsi utz a ze pokud je to mimodelozni okamzite pod kudlu. Cela vyplasena a ubrecena jsem vyrazila smer spital, zazvonila a dr. vysetrila, vacek nasla v deloze, mam i nejake cisty, vzali zase krev a zjistilo se ze HCG hormon od navstevy dr. v poledne stouplo ze 190 na 230. V pondeli v sedum kontrola a odber, pokud HCG opet stouplo neni co resit. Pokud ne, nastup jisty. Jen jsem vcera odpol zacala spinit, takovy hnedy vytok. No a na vecer uz krev, takova jako by slabsi menses, zadne bolesti. Jela jsem opet smer nemocnice, tam opet utz a beze zmen… Dali mi cipky proti krvaceni a leky na podporu tehu. A klidovy rezim. Tak cely den polehavam, ale krvacim, ne silne. Jako bych mela menses, zadne silne bolesti jen sem tam slabsi pobolivani v pobrisku jako pri ms… Kontrola stale v to pondeli, pokud nezacnu mit nejake silne bolesti, nebo silne krvacet.
Mate s tim nekdo nejake vzkusenosti? Mam se bat?
Pridavam i fotku miminka i srdicko bylo videt…

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Reakce:

sabinka098
Zasloužilá kecalka 680 příspěvků 23.09.18 22:15

Bude to v poradku,v klidu odpočívej že,stejně sem to měla dopadlo to dobře.

Monyta
Povídálka 15 příspěvků 23.09.18 22:25
@sabinka098 píše:
Bude to v poradku,v klidu odpočív @sabinka098
Dekuji moc, zitra jedu na kontrolu… A vo bylo příčinou??? Nerekli?

sabinka098
Zasloužilá kecalka 680 příspěvků 23.09.18 22:29

To krvácení myslíte neřekli,přestalo to dali my léky Ascorutin a hlavně klid.berte to tak jak kdybyste těhotná nebyla nemyslet nato a bude to v pořádku.

Monyta
Povídálka 15 příspěvků 23.09.18 22:34

@sabinka098
Dekuji moc. Rikam si zda mi treba nepraskl ten vridek… Zitra napisi jak dopadl test na Hcg, zda stoupl… :srdce:

mau-mau
Závislačka 3171 příspěvků 23.09.18 22:37

To hcg je nějaké nízké na plod se srdcem.. :think: Taky mi přijde, že to krvácení teda spíš svědčí pro špatný konec. Kdybys nepsala o tom srdíčku, tak bych řekla total špatný, ale třeba to dobře dopadne, když už je to plod se srdeční akcí :palec: nezbývá než počkat. Držím ti palce :palec:

sabinka098
Zasloužilá kecalka 680 příspěvků 23.09.18 22:37

Napište držím palečky. :hug: :mavam:

Ginuš
Hvězda diskuse 37863 příspěvků 23.09.18 22:52

@Monyta držím moc palce, ale bohužel mám za sebou potrat v 6tt, HCG přes 8 tisíc. Krvácela jsem fakt hodně, bez bolestí - přes noc jsem potratila. Byla jsem v nemocnici, pro jistotu, kdyby byl průšvih, abych šla hned na sál.
Potratla jsem 5× a poznala jsem to jen při tom posledním potratu, kvůli silnému krvácení. Při těhotenství co skončilo porodem našeho vymodleného miminka jsem špinila a sem tam zakrvácela - nikdo ti neřekne, jestli to dopadne dobře, doufej a moc ti to přeji. Držím palce

Monyta
Povídálka 15 příspěvků 23.09.18 22:57

@mau-mau
No sam dr rikal ze sama vidim ze tam neco tepe. Jsem z pana doktora dosti nesva a nevim co si myslet. V patek na pohotovosti byl vacek videt… Bolesti nemam zadne a uz jen spineni dnes… Zitra uvidime. Pan dr.ve ctvrtek odpoledne rikal sam, ze pockame … Ze je optimista. Tak snad vse bude ok. Bolesti nemam zadne a nic mi neni… Jen hold budu muset resit jineho gynekologa!!! :think:

Monyta
Povídálka 15 příspěvků 23.09.18 23:02

@Ginuš uz jen spinim. Tak uvidime co zitra reknou na ambulanci. Nevim zda je mozne, ze treba praskla cista, nebo vridek… V patek vecer na pohotovosti vse beze zmen, vacek videla. Tak uvidime ci bude zitra…

Monyta
Povídálka 15 příspěvků 23.09.18 23:03

@sabinka098 dam vedet. Nejak to dopadne…
I kdyz se bojim!!!

Ginuš
Hvězda diskuse 37863 příspěvků 23.09.18 23:11

@Monyta hrozně moc ti to přeji. Já byla u své dr v 18hod, vše vypadalo dobře, jen jsem krvácela. No a ve 20hod v nemocnici už se dr nezdál váček.
Může to být i nějaká žilka, ta taky dokáže potrápit a nahnat strach.

Monyta
Povídálka 15 příspěvků 23.09.18 23:19

@Ginuš no ja zacala spinit v patek odpol ma vecer sem uz krvácela, ale jako slaba ms. Vylekala jsem se nasi mě vezli. Uz sem cekala zo nejhorší, ale vacel viděla, vyfasovala jsem leky a poctive lezim… Zitra budem chytrejsi. Hned pisnu, jak budu neco vedet :srdce:

Ginuš
Hvězda diskuse 37863 příspěvků 23.09.18 23:22

@Monyta budu ráda za dobré zprávy. S malou jsem také takto krvácela a špinila a vyšlo to :hug:

Monyta
Povídálka 15 příspěvků 23.09.18 23:31

@Ginuš jsem hned klidnejsi… Beru to bud a nebo i kdyz se silene o mimi bojim… Moje mamka u me silne krvacela, nedala me, pokud vylozene nepoleze po 4 s velkyma bolestma. A bylo vse v poradku. Jsem tu.. :D
A to prej silne krvacela, prej jak kdyz se pusti kohoutek… Uvidime ..

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Jak probíhala stavba rodinného domu na klíč pro čtyřčlennou rodinu?

Čtyřčlenná rodina pana Nového toužila vyměnit byt v panelovém domě za vlastní... číst dále >

Do plavek s eMimino.cz: Zdravá budoucnost před námi

Všechno jednou končí... Nebo začíná? V posledním díle naší výzvy Do plavek s... číst dále >

Články z Expres.cz

Bavil lidi, teď je překvapuje svou vážností: Donutilova herecká proměna

Téměř každé Vánoce nás baví rolí důstojníka, který demonstrativně roztrhá... číst dále >

Asia Argento zakouší vlastní hořkou medicínu: Vraťte mi moji práci! škemrá

Herečka Asia Argento (42) přišla o post porotkyně v italském X Factoru, neboť... číst dále >

Články z Ona Dnes

Kvůli extrémní chuti k jídlu váží roční holčička čtyřiadvacet kilo

Chahat Kumarová z Indie váží v pouhých šestnácti měsících neuvěřitelných... číst dále >

Příběh Jaroslava: Svatba, nebo rozchod. Nedokážu se rozhodnout

V životě by mě nenapadlo, že se dostanu do situace, kdy si nebudu vědět rady... číst dále >