Do roka miminko po zamlklém těhotenství

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Janita3
Kecalka 262 příspěvků 29.09.18 10:44
Do roka miminko po zamlklém těhotenství

Ahoj milé maminky, které jste si také prošly tou obrovskou bolístkou zt případně sp. U nás to bylo v 11tt a pořád se v tom nějak plácám. Už se nám blíží konec šestinedělí a od října se snad budeme moci snažit znovu. Chtěla bych poprosit ty z Vás, kterým se zhruba do roka přeci opět zadařilo o povzbuzení. Nejen pro moje povzbuzení, ale i dalších, které si tímto trápením prochází, nebo bohužel teprve budou muset projít a zde na emiminu hledají rady a útěchu, stejně jako já.

Stránka:  1 2 Další »

Reakce:

Jadala
Kecalka 208 příspěvků 29.09.18 10:51

@Janita3 Zamlklé těhotenství v listopadu 2011 a porod prvního broučka v prosinci 2012, takže skoro do roka. Od té doby ještě dvě další více méně bezproblémová těhotenství se zdárným koncem. Určitě to vyjde, držím palce :hug:

Ennny
Ukecaná baba ;) 1434 příspěvků 29.09.18 10:55

Zt červenec 2015 narození syna červen 2016 ;) držím palce ať se zadari co nejdřív :hug:

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 29.09.18 10:55

ZT v 16tt a revize, září 2017, tři měsíce jsme nebyli schopni vůbec sexu.. Před Vánoci první testování, zadařilo se v březnu - 4.měsíc snažení, gynex. Termín porodu listopad 2018, zatím vše v pořádku :hug:

Kriss Tina
Kelišová 5066 příspěvků 29.09.18 10:59

Já letos 2× SP (v lednu a dubnu), teď opět // na testu a mam hrozný strach, že se opět něco pokazí. Musím doufat že napotřetí to už vyjde :hug:

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 29.09.18 10:59

14. Května 2017 spontánní potrat ve 12tt. 23. Května 2018 narození dcery. A to jsme si po potratu řekli, že na to nebudeme tlačit a otěhotnění jsme nehonili. Těhotenství, porod, vše bez komplikací. Ať se brzy radujete :srdce:

lachtanice86
Kelišová 6105 příspěvků 29.09.18 11:03

@Janita3 já měla za sebou zt v 12tt a taky potraty. Teď už jsem 32tt a zatím vše ok. Nicméně se nám podařilo přesně po 2letech. Nutno dodat že po zt jsem neměla chuť na snažení, oznámení zt proběhlo na 1.screeningu za přítomnosti manžela, takže to bylo opravdu kruté, po dalším potratu jsem šla na laparo, na odstranění cyst to za jeden rok 2× a jeste jednou potom na punkci. A potom byla 6ti měsíční léčba hormony diagnostikovane endometriozy. Tak proto to trvalo 2roky

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 29.09.18 11:06

Ahoj,já spontánní potrat 9/17 a nové těhotenství zjištěno 6/18 :)

Kattii
Zasloužilá kecalka 534 příspěvků 29.09.18 11:24

ZT v říjnu 2017 s revizí, za pár dní rodím :hug: Držím palce

sladke-mameni
Ukecaná baba ;) 1696 příspěvků 29.09.18 11:39

Já měla ZT s revizí v 11tt v červnu 2017 a v červnu 2018 se narodil druhý syn ;)

Kristyna.Vechtova
Echt Kelišová 8096 příspěvků 29.09.18 11:55

První porod listopad 2016, zjištění těhotenství leden 2018, bohužel ZT v 10tt takže 15.3.2018 zákrok v nemocnici (15.4 byla MS) a dalsi už nepřišla a 16.5.2018 jsem našla // těhotenství zcela bez problémů jsem na začátku 25tt TP druhá polovina ledna 2019 :) nebylo to plánované, byl to jeden jediný sex přesně po šestinedělí :)

andelka83
Neúnavná pisatelka 19628 příspěvků 29.09.18 12:11

Já vyvolání a revize v 18 tt 31.1. a teď mám termín porodu přesně rok poté. Otěhotněla jsem 3 měsíce po revizi na první pokus. Zatím jsem 23 tt,ale doteď je všechno v pořádku,snad to tak zůstane.

Janita3
Kecalka 262 příspěvků 29.09.18 12:38

Děkuji všem za podporu a milá slova do diskuse :srdce: Říkám si, příroda prostě ví, co dělá a snad tedy budeme mít „pohnojeno“ a brzy se nám zadaří. Myslím, že na tu ztrátu pomůže jen další těhu, i když samozřejmě nechci, aby pro nás bylo pouze naplástí. Na další snažení se těšíme.
Nastávající maminkám moc přeju, aby bylo pokračován těhu bez komplikací :hug:

Ghanaian Princess
Ukecaná baba ;) 1192 příspěvků 29.09.18 12:51

ahoj, rada povzbudim. my jsme se snazili rok a pul bez nejakych vysetreni, verili jsme ze bud to ma byt nebo ne.
Po 1,5 roce jsem otehotnela, nevyslovne stastna a ve 3 letem manzelstvi konecne dusevne spokojena jsem si odnesla od dr. potvrzene tehotenstvi.
Na druhe kontrole v 11tt jsme zjistili zamlkle tehotenstvi. Hrozne zklamana ranena a zhroucena jsem to nesla velice spatne, a od te doby jsem o tehulkovani rozhodla nepremyslet. Doktorka mi ale vysvetlila ze to, ze nektera zena za cely zivot nema ani jeden potrat, je uplne stejna nahoda jako to, ze nektera potrat zazije. Deleni bunek a genetika je vzdy 50 na 50 a kazda co si tim projde to bere hodne spatne aniz by vedela ze kazda druha zena kterou potka na ulici to zazila tez. Bohuzel proto, ze se o tom nemluvi, lide to tutlaji a taji, nikdo nevi jak hrozne caste a prirozene to je. je to obrana tela, prirozeny zasah prirody tak, aby se rodily zdrave a potencionalne silne miminka. Takze je to dobre. To, ze jsi otehotnela je znamka toho ze jsi zdrava zena a to ze jsi potratila take. Pokud se nevhodne embryo vyvine tak to je teprve spatne.
po tom co mi to vysvetilia jsem se citila mnohem lepe, necitila jsem zadnou vinu a nepremyslela nad tim co jsem udelala spatne.
Po revizi koncem dubna 2016 jsme cekali 3 mesice a znovu se mi podarilo otehotnet v lednu 2017, to uz se zdravym tehotenstvim a maly ma dnes rok.
Verim, ze tvuj pribeh bude podobny. :dance: :dance: :dance:

PapeJ
Ukecaná baba ;) 1914 příspěvků 29.09.18 12:53

Měla jsem SP 24.8.2015 v 8tt, syn se narodil 31.7.2016 :srdce: Držím palečky :hug:

Stránka:  1 2 Další »

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Jak probíhala stavba rodinného domu na klíč pro čtyřčlennou rodinu?

Čtyřčlenná rodina pana Nového toužila vyměnit byt v panelovém domě za vlastní... číst dále >

Do plavek s eMimino.cz: Zdravá budoucnost před námi

Všechno jednou končí... Nebo začíná? V posledním díle naší výzvy Do plavek s... číst dále >

Články z Expres.cz

Prsten ve vagině, zvracení nebo zbořený dům. Tyto žádosti o ruku se moc nepovedly

Žádost o ruku je sakra důležitá věc. Někdo to provede klasicky, moc se s tím... číst dále >

S přítelem předvádějí svaly a filtry na Instagramu. Andreu omlouvá, že je zamilovaná

Andrea Pomeje (30) patří k nejkrásnějším ženám našeho showbyznysu, má velké... číst dále >

Články z Ona Dnes

Potraviny, které vám na podzim pomohou s hubnutím i posílením imunity

Když chcete zhubnout, je právě podzim ideálním obdobím pro začátek diety.... číst dále >

Po kritice ve StarDance se mi nechtělo na trénink, říká Veronika Arichteva

Život herečky Veroniky Arichtevy momentálně ovládly tréninky na StarDance.... číst dále >