Spontánní potrat?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 16.10.18 21:05
Spontánní potrat?

Ahoj holky, nedávno jsem byla na KETu. Těhotenský test byl negativní, vysadila jsem hormony. Dostavila se menstruace. Hned první den jsem měla silné bolesti. Obvykle mě menstruace nebolí, takže jsem si říkala, co se děje… Šla jsem si lehnout a když jsem se probudila bylo mi dobře. Všimla jsem si, že ze mně odešel divný kus tkáně. Hned mně napadlo, že jsem potratila. Myslíte, že mám pravdu nebo co to je jestli se pletu?

Reakce:
lachtanice86
Kelišová 6628 příspěvků 16.10.18 21:11

Test byl negativní, po vysazení hormonů se dostavila menstruace. Nebyl to potrat. A to foto je 8o

Kriss Tina
Kelišová 5965 příspěvků 16.10.18 21:13

Pokud byl negativní test a MS v termínu tak o potrat nejde. A to foto smaž je to :poblion: ono i při běžné MS můžou odcházet větší kusy sliznice.

histep
Závislačka 3667 příspěvků 16.10.18 21:14

Ne potrat to nebyl, jen ti pri brani hormonu vic narostla sliznice a ted se za bolesti odlucuje v kusech.

ugluk
Hvězda diskuse 43514 příspěvků 16.10.18 21:15

K otratu dochází, pokud před tím byla ženská těhotná. Tys nebyla.

Serpentini
Zasloužilá kecalka 880 příspěvků 16.10.18 22:03

Kus sliznice, co by to bylo? Při menstruaci se odlučuje výstelka dělohy, to tě ve škole neučili? 8o

jezz1e
Kecalka 303 příspěvků 17.10.18 11:02

Mela jsem to po ketu podobne, je to spis dusledek narustu sliznice. Normalne ji mam spis nizkou, okolo 6 mm, ted pri estrofenem stimulovanem KETu jsem mela 10 mm.
Preji vice stesti priste!

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nová kuchyň potěší celou rodinu

Rčení „láska prochází žaludkem“ platí i pro spokojený rodinný život. K tomu,... číst dále >

Velká fotosoutěž: Fisher-Price je u konce. Kdo se může těšit na výhru?

Milé maminky, od 24. 9. 2018 do 9. 12. 2018 jste mohly přidávat fotografie... číst dále >

Články z Expres.cz

Terorista ze Štrasburku: 27x souzen za trestné činy, 68x se dopustil násilí

27 a 67, to jsou čísla, která teď charakterizují radikálního střelce ve... číst dále >

Alláhu Akbar? "Typický radikál" Chekatt měl dávno sedět, ne běhat na svobodě!

Vrah ze Štrasburku před útokem křičel Alláhu Akbar (Bůh je veliký). Po... číst dále >

Články z Ona Dnes

Deset tipů, jak nastartovat životní změnu a být zdravější

Cítit se dobře fyzicky i psychicky si přejeme určitě všichni. Někdy k tomuto... číst dále >

Proměna Gábiny, která je opět single. Změnila účes i šatník

Před nedávnem se rozešla s přítelem, přesto Gábina nechce truchlit. Do nového... číst dále >