Přerušení těhotenství v 11. týdnu

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
estermanie
Nováček 8 příspěvků 23.10.18 22:35
Preruseni tehotectvi v 11,tydnu

Chci vam vsem po dekovat za vase nazory a namitky  8)

Příspěvek upraven 24.10.18 v 23:14

Stránka:  1 2 3 4 5 Další »
Reakce:
lucynka25
Echt Kelišová 7905 příspěvků 1 inzerát 23.10.18 22:41

@estermanie a kdyz dite nechce,ochrana mu nic nerika?? :roll: :cert:
V 11tt netusim,asi to jde,je to risk.
Ale uz se stalo,ma to tak byt,tak bych to nechala jak to je.4.nebo 5.dite,to uz se podle me ztrati.
Preji hodne sil

Uživatel je onlineKriss Tina
Kelišová 5962 příspěvků 23.10.18 22:47

@estermanie zvaž to v 11tt už je to miminko, ne nějaký shluk buněk :think: nehledě že na to máš sotva týden, se objednat atd. Když už máš 4 děti tak jedno navíc se v tom ztratí :nevim: pro příště bych zvážila nějakou ochranu pokud už další děti nechcete

estermanie
Nováček 8 příspěvků 23.10.18 22:49
@lucynka25 píše:
@estermanie a kdyz dite nechce,ochrana mu nic nerika?? :roll: :cert:
V 11tt netusim,asi to jde,je to risk.
Ale uz se stalo,ma to tak byt,tak bych to nechala jak to je.4.nebo 5.dite,to uz se podle me ztrati.
Preji hodne sil
dekuji za vas nazor, mi se prave chranil jak jen to slo nevim kde se stala chyba jak se nam tohle mohlo stat :,(
Uživatel je onlinepe-terka
Neúnavná pisatelka 16741 příspěvků 23.10.18 23:04
@estermanie píše:
dekuji za vas nazor, mi se prave chranil jak jen to slo nevim kde se stala chyba jak se nam tohle mohlo stat :,(

a proč jste si vzpomněla až ted, v 11tt, kdy je plod relaticně velký a vyvinutý? A zákrok je drastičtější a rizikovější, i pro vás :think:

Serpentini
Zasloužilá kecalka 880 příspěvků 23.10.18 23:04

Bolí mě z toho oči 8o

estermanie
Nováček 8 příspěvků 23.10.18 23:06
@Kriss Tina píše:
@estermanie zvaž to v 11tt už je to miminko, ne nějaký shluk buněk :think: nehledě že na to máš sotva týden, se objednat atd. Když už máš 4 děti tak jedno navíc se v tom ztratí :nevim: pro příště bych zvážila nějakou ochranu pokud už další děti nechcete

Dekuji Tyno za odpoved,ja se to dnes dozvedela v nemocnici ze jsem v 11.tydnu tehotna protoze mi ma gyndarka rekla minuly týden ze to vypada na treti týden tehotectvi,chtela jeste poplatek pecet korun za vypsani zadosti ohledne interupce, tak me to nedalo a zajela sem si do Bohunicke nemocnice tu Brne tak uz jsem rovnou objednana na zakrok pristi stredu.proto jsem se ptala jestli to neni nebezbecne pro me :(

Helca83
Kecalka 337 příspěvků 23.10.18 23:11

Nechcete si ho nechat a pak ho dat spis k adopci? Je tolik lidi kt.nemohou mit deti… verim ze by se to dalo udelat i nejak diskretne.

Uživatel je onlinepe-terka
Neúnavná pisatelka 16741 příspěvků 23.10.18 23:20
@estermanie píše:
Dekuji Tyno za odpoved,ja se to dnes dozvedela v nemocnici ze jsem v 11.tydnu tehotna protoze mi ma gyndarka rekla minuly týden ze to vypada natreti týden tehotectvi,chtela jeste poplatek pecet korun za vypsani zadosti ohledne interupce, tak me to nedalo a zajela sem si do Bohunicke nemocnice tu Brne tak uz jsem rovnou objednana na zakrok pristi stredu.proto jsem se ptala jestli to neni nebezbecne pro me :(

třetí týden těhotenství je nesmysl ;) Počítá se to od prvního dne menstruace, 3 týdny poté dochází k uhnizdování vajíčka a o těhotenství ještě nikdo neví! To byste jako čtyřnásobná matka mohla vědět 8)

Uživatel je onlineterien
Echt Kelišová 8442 příspěvků 23.10.18 23:22
@estermanie píše:
Dekuji Tyno za odpoved,ja se to dnes dozvedela v nemocnici ze jsem v 11.tydnu tehotna protoze mi ma gyndarka rekla minuly týden ze to vypada na treti týden tehotectvi,chtela jeste poplatek pecet korun za vypsani zadosti ohledne interupce, tak me to nedalo a zajela sem si do Bohunicke nemocnice tu Brne tak uz jsem rovnou objednana na zakrok pristi stredu.proto jsem se ptala jestli to neni nebezbecne pro me :(

Je to stejne nebezpečné jako každý jiný zákrok pod narkózou. Seš těžký masochista jestli kvůli takovému stupidnímu dotazu zakládas tuhle diskuzi.

srpen89
Ukecaná baba ;) 1914 příspěvků 23.10.18 23:25

Riziko by hrozilo, kdyby jsi planovala dalsi deti, coz nepredpokladam, ze planujes. Takze do 12.tt. je to zcela legalni,mas nevyssi cas.

lachtanice86
Kelišová 6628 příspěvků 23.10.18 23:37

@estermanie třetí týden těhotenství? A byla to vůbec gynekolozka? Navíc to už si nějakou dobu neměla ms, to se neresilo? Na někoho kdo má 4deti mi ten dotaz přijde divný.

Uživatel je onlineJanita3
Zasloužilá kecalka 915 příspěvků 23.10.18 23:40
@estermanie píše:
Dekuji Tyno za odpoved,ja se to dnes dozvedela v nemocnici ze jsem v 11.tydnu tehotna protoze mi ma gyndarka rekla minuly týden ze to vypada na treti týden tehotectvi,chtela jeste poplatek pecet korun za vypsani zadosti ohledne interupce, tak me to nedalo a zajela sem si do Bohunicke nemocnice tu Brne tak uz jsem rovnou objednana na zakrok pristi stredu.proto jsem se ptala jestli to neni nebezbecne pro me :(

Samozřejmě, že je to nebezpečný zákrok. Jednak se revize podstupuje v narkóze a nejsou také ojedinělé komplikace po revizi. Jako je zánět dělohy, srůsty… Já musela podstoupit revizi v 11tt z důvodu ZT děložní čípek se mi uzavřel dříve, než měl, takže jsem byla v nemocnici pečená, vařená. Naštěstí jsem nemusela podstoupit tento zákrok znovu, což je mnohdy znovu nutné. Asi tak…

Uživatel je onlinerozand
Závislačka 3405 příspěvků 23.10.18 23:48

Legalni to je… Ale je to hnus. Takze tys nemela zadne priznaky, vynechanou ms ap., navic jste se chranili JAK TO SLO, jo? :roll: Jak presne prosim? A jak se budete chranit, abyste nemuseli resit interrupce dalsich a dalsich deti?

Moje dite v 11tt

EDIT ADMIN - smazání foto

Uživatel je onlinerozand
Závislačka 3405 příspěvků 23.10.18 23:49

A v cem presne jsi proti potratum, kdyz resis jen to, jestli je to bezpecne pro tebe? 8o

Stránka:  1 2 3 4 5 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nová kuchyň potěší celou rodinu

Rčení „láska prochází žaludkem“ platí i pro spokojený rodinný život. K tomu,... číst dále >

Velká fotosoutěž: Fisher-Price je u konce. Kdo se může těšit na výhru?

Milé maminky, od 24. 9. 2018 do 9. 12. 2018 jste mohly přidávat fotografie... číst dále >

Články z Expres.cz

Kostková o zmatcích ve StarDance: Bylo to společensky přijatelné!

Patří sice mezi naše nejoblíbenější moderátorky, po sobotním přímém přenosu... číst dále >

Jak je možné, že střelec utekl? Byl dvacetkrát (!) trestán, hledá ho 300 mužů!

Chérif Chekatt (29) je jediným podezřelým ze střelby na vánočních trzích v... číst dále >

Články z Ona Dnes

Proměna Gábiny, která je opět single. Změnila účes i šatník

Před nedávnem se rozešla s přítelem, přesto Gábina nechce truchlit. Do nového... číst dále >

Svatební šaty Chopry: 24 metrů dlouhá vlečka a dva miliony flitrů

Bollywoodská herečka Priyanka Chopra (36) si před pár dny vzala za manžela... číst dále >